یک نمای هوایی از خانه.

رویترز/پایگاه هواپیماهای بدون سرنشین

  • Ghislaine ماکسول بازداشت شده بود روز پنج شنبه در $1 میلیون خانه که در آن مقامات می گویند که او مخفی شده بود پس از مرگ جفری اپستاین.
  • ماکسول, یک دوست دیرین از اپستاین دستگیر شد به اتهام متصل به اپستاین مورد.
  • FBI رسمی گفت: ماکسول “slithered دور به یک زرق و برق دار ملک در نیوهمپشایر در ادامه به یک زندگی از امتیاز در حالی که قربانیان خود را زنده با ضربه وارده بر آنها سال پیش.”
  • چهار اتاق خواب خانه ذکر شده است همانطور که قبلا برای فروش بیش از 1 میلیون دلار است و به عنوان یک “کودک عقب نشینی” برای کسی که می خواهد “کل حفظ حریم خصوصی است.”
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Ghislaine ماکسول سابق, دوست دختر, خوار سرمایه جفری اپستین دستگیر شد در $1 میلیون و چهار اتاق خواب, New Hampshire خانه که او متهم است که مخفیانه خرید نقدی سال گذشته است.

ماکسول دستگیر شده بود توسط ماموران اف بی آی در روز پنج شنبه به اتهام از جمله فریبنده افراد زیر سن قانونی برای سفر به درگیر در عمل جنسی و حمل و نقل از جزئی به قصد شرکت در اعمال جنسی.

اف بی آی بوده است ردیابی ماکسول به عنوان بخشی از تحقیقات خود را به اپستاین FBI دستیار مدیر مسئول ویلیام Sweeney جونیور به خبرنگاران گفت:.

Ghislaine ماکسول و جفری اپستاین.

جو Schildhorn/پاتریک McMullan via Getty Images

اپستاین خودش را کشته بود در زندان در ماه اوت در حالی که رو جنس قاچاق اتهامات عنوان شده علیه.

او با توجه به صورت آزمایشی پس از متهم در حال اجرا یک سال طولانی فیلم حلقه طراحی شده برای عرضه او را با دختران به استفاده از. کیفرخواست عمومی ساخته شده پنج شنبه متهم ماکسول بودن بخشی از آن است.

Sweeney گفت: اف بی آی “آموخته است که او تا به حال slithered دور به یک زرق و برق دار ملک در نیوهمپشایر در ادامه به یک زندگی از امتیاز در حالی که قربانیان خود را زنده با ضربه وارده بر آنها سال پیش.”

$1 میلیون ملک

اف بی آی گفت که ماکسول, 58, که تا به حال نگه داشته و مشخصات پایین از دسامبر دستگیر شد در برادفورد, New Hampshire.

دادستان گفت: او زندگی کرده بود در 156 هکتار ملک بود که به دست آورد در همه-خرید نقدی در ماه دسامبر “از طریق یک دقت ناشناس, LLC.”

اجرای قانون منابع گفته نیویورک پست که ملک بود 338 E. واشنگتن جاده یک آدرس نیز گزارش شده توسط گاردین و دیلی میل.

این ملک که در آن ماکسول دستگیر شد توسط FBI در برادفورد, New Hampshire در روز پنج شنبه.

رویترز/پایگاه هواپیماهای بدون سرنشین

ملک سایت Zillow می گوید: از آن به فروش می رسد برای $1,070,750 در سال 2019 و ملک در سایت Estately می گوید: از آن به فروش می رسد برای $1,050,000 در سال 2017.

این Zillow مثال توصیف چهار خوابه چهار حمام خانه به عنوان یک “کودک عقب نشینی برای عاشق طبیعت که همچنین می خواهد کل حفظ حریم خصوصی است.”

لیست املاک سایت Neren توصیف آن را به عنوان داشتن ديد کوه و یک “آشپزخانه لذیذ” را به عنوان به خوبی به عنوان یک “سقف کلیسای جامع و دیدنی سفارشی لوستر.” آن می گوید: “مواد و craftsmenship و پس از اتمام طول دارد بهترین است.”

آدری اشتراوس اقدام آمریکا برای منطقه جنوبی نیویورک اعلام کرد اتهامات علیه ماکسول در روز پنج شنبه.

رویترز/لوکاس جکسون

‘یک جای خوب برای مخفی’

یک همسایه که کاهش یافته است را به نام خود به نیویورک پست گفت: از اموال: “این یک جای خوب برای پنهان کردن دارد.”

دیلی میل گزارش داد که در خانه بود به نام “Tuckedaway.”

کلمه “Tuckedaway” نشسته در پایان در جلوی خانه به اموال.

رویترز/برایان اسنایدر

گفتنی است که ماموران FBI و افسران پلیس محلی زنگ در جلوی خانه که پاسخ داده شد توسط یک خانه دار و ماکسول که سپس مخفی در حمام.

ماکسول به نظر می رسد در دادگاه فدرال در نیوهمپشایر در روز پنج شنبه بعد از ظهر. او با توجه به زندانی در نیویورک به صبر بیشتر برای رسیدگی وجود دارد.

قفل دروازه مسدود شده و جلوی خانه به اموال در روز پنج شنبه.

رویترز/برایان اسنایدر

ماکسول ناپدید شده بود از نمایش عمومی پس از اپستاین بازداشت سال گذشته است.

مقامات گفت: به نظر می رسید او را “عمدی تلاش برای جلوگیری از تشخیص” گاردین گزارش شده است.

آنها گفتند: این شامل “حرکت مکان حداقل دو بار تعویض اصلی خود شماره تلفن (که او ثبت شده تحت نام ‘G حداکثر’) و آدرس ایمیل و سفارش بسته برای تحویل با یک فرد متفاوت ذکر شده بر روی برچسب های حمل و نقل.”

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de