گوش دادن به جنیفر آنیستون نقاش به ما بگویید که چگونه به ضربه زدن سالن با خیال راحت

ما همه که در مورد مو آرایش بیش از حد! در اینجا شیک, ما هرگز دیده می شود یک مدل مو و یا آرایش روند ما نمی تواند در مورد بحث روز در پایان پس ما شروع به یک پادکست به غذا در تمام آخرین اخبار زیبایی — از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز, افراد مشهور, مو و آرایش تجارت بایدها و نبایدها. هر هفته ما هفتگی سردبیر اجرایی از زیبایی و سبک گوئن Flamberg مذاکرات با برخی از بهترین در <url> در مورد چه چیزی جدید در آرایش و سبک در دریافت Tressed با ما پادکست. گوش دادن بالا!

Jennifer Aniston's Haircolorist Michael Canale Tells Us How to Safely Return to the Salon During COVID-19 Pandemic
جنیفر آنیستون. حسن نیت ارائه میدهد از جنیفر آنیستون/Instagram

این هفته گوئن و خبرنگار ارشد تراویس Cronin خوش آمدید مایکل کانالهای هالیوود رنگ مو گورو است که دیرین pro به جنیفر آنیستون. در واقع او co-ایجاد ‘به راشل’ با دوستان ستاره hairstylist کریس مک میلان! گوش دادن به کانال ما بگویید که چگونه dynamic duo پخته شده تا نگاه که تبدیل به یکی از مهمترین و بارها کپی شده مدل مو در تاریخ مدرن!

Jennifer Aniston's Haircolorist Michael Canale Tells Us How to Safely Return to the Salon During COVID-19 Pandemic
حسن نیت ارائه میدهد از مایکل کانال

Canale همچنین ملا می سازند چگونه آنیستون مو در طول سال تکامل یافته و چگونه از رنگ مو به خودی خود منجر به تبدیل شدن به هالیوود تحت اللفظی “دختر طلایی”. اگر شما تا کنون فکر که چرا صورت قطعات فریم بیشتر بلوند بژ در حالی که بقیه تافی گوش دادن به قسمت و شنیدن دقیق همین دلیل — و چگونه شما می توانید الهام بخش برای پیدا کردن خود را نهایی رنگ مو بیش از حد! Canale همچنین در مورد زمان روش او با استفاده از ساخته شده است که آنیستون رنگ مو گذشته از طریق مستند.

این رنگ مو متخصص که دارای هشت سالن در سراسر کشور در لوس آنجلس (obvi!), نیویورک, دالاس, Santa Fe و سان فرانسیسکو اجازه می دهد تا ما در بر اقدامات خود سالن گرفته اند برای ایجاد یک محیط امن برای مشتریان برای بازگشت به دوران COVID-19 بحران است. به عنوان متحده باز کردن برخی از کانال این سالن در حال حاضر باز در حالی که دیگران در حال آماده سازی. فراتر از به سادگی با پوشیدن یک ماسک (شما باید! و اگر شما نگران در مورد رنگ مو خود را طراح ماسک و ترس نیست چرا که یکبار مصرف هستند در آماده), Canale سهام جزئیات جالب شما قطعا می خواهید به شنیدن اگر شما آماده برای به روز کردن آن ریشه است.

Jennifer Aniston's Haircolorist Michael Canale Tells Us How to Safely Return to the Salon During COVID-19 Pandemic

از آنجا که بسیاری از مردم با احتیاط از بازدید از سالن کانال به تازگی راه اندازی یک پیشگامانه براق برای استفاده از خانه است که کمک می کند اضافه کردن درخشش و ترکیب رنگ. بر خلاف دیگر glosses در بازار, این یکی از آثار خود را با پوست undertones منجر حرفه ای برای دوبله آن “آرایش مو.” این محصول می پیوندد نوآورانه خود را که همچنین دارای ویتامین فوم برای سالم مو و پوست سر و مکمل ها برای تقویت بدن و رشد. دریافت کامل حرکت شبیه چمچه زنی در مورد چگونگی این بسیار خوب در خانه nourishers می تواند کمک به شما به زمان کشش در بین خود سالن رنگ قرار ملاقات — گوش دادن به تمام قسمت بالاتر!

و ما نمی تواند کمک به پرسیدن سوال هر کس می خواهد بداند که آیا براد پیت‘s رنگ مو?! کانال معروف به جنیفر و براد تطبیق خود را برجسته برای عروسی خود را… این نرم افزار دارای برخی از داستان های شگفت انگیز خود را خواب! اتمام پادکست و دریافت اطلاعات و اشتراک!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de