ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

یک تکه لباس شنا با داشتن عمده لحظه. هر چند هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از حالا ما با وسواس وجود دارد چیزی در مورد یک کلاسیک-قطعه که دودی هوا از ظرافت است.

هنگامی که شما احساس می کنید بیشتر پوشش نامیده می شود برای یک قطعه کت و شلوار است که قطعا راه رفتن است. ما در بر داشت گزینه شگفت انگیز از زنبق و لیلی است که یک شکم کنترل طراحی است که می تواند شکل خود را نگاه بی عیب و نقص!

Iris & Lilly Women's Tummy Control Shaping Swimsuit (Black)
زنبق و لیلی زنان شکم کنترل شکل دادن به لباس شنا (سیاه و سفید) آمازون

دریافت زنبق و لیلی زنان شکم کنترل شکل دادن به لباس شنا برای قیمت با شروع از $29, موجود در آمازون! لطفا توجه داشته باشید قیمت و در دسترس بودن معتبر هستند در زمان انتشار 30 ژوئن 2020 اما در معرض تغییر است.

مورد علاقه ما عنصر طراحی این کت و شلوار به ruching. این ساده و در جزئیات است و در سطح بعدی به دلیل آن است که قدرت برای صاف کردن و پنهان کردن ناحیه شکم. در برخی از موارد ما احساس نمی پوشیدن راحت تر فرم اتصالات قطعه به طوری که این یک امتیاز بزرگ. نور ruching است واقع در ناحیه کمر و جریان پایین به باسن — اما آن را ندارد به نظر می رسد بزرگ و یا بی دست و پا. در واقع, آن را در واقع ایجاد شده به بدن یک شکل خوب و کمر خود را نگاه کوچکتر در این فرآیند است.

این کت و شلوار می آید دو رنگ: سیاه و سفید شیک و گرمسیری چاپ گل. آن کم-V یقه فراهم می کند که قابل توجه آسانسور و همچنین کمک می کند تا به تملق گفتن شکل خود را. تسمه نیست فوق العاده ضخیم و آنها قابل تنظیم در پشت. پایین کت و شلوار قطع استاندارد و سبک لباس شنای زنانه دوتکه — آن را بیش از حد دارای گونه های برامده, اما شما نشان می شود مقدار زیادی از پوست است.

Iris & Lilly Women's Tummy Control Shaping Swimsuit (Tropical Flower Print)
زنبق و لیلی زنان شکم کنترل شکل دادن به لباس شنا (گرمسیری, گل, چاپ) آمازون

آن را ببینید!

دریافت زنبق و لیلی زنان شکم کنترل شکل دادن به لباس شنا برای قیمت با شروع از $29, موجود در آمازون! لطفا توجه داشته باشید قیمت و در دسترس بودن معتبر هستند در زمان انتشار 30 ژوئن 2020 اما در معرض تغییر است.

جای تعجب نیست در اینجا: خریداران هیجان زده هستند که چگونه این قطعه باعث می شود بدن خود را نگاه کنید. بسیاری از عشق چگونه آن را کنترل کمر و پنهان معده خود را در منطقه و همچنین توجه داشته باشید که آن را به نظر می رسد تعداد زیادی گران تر از قیمت فعلی برچسب! این لباس طراحی شده بودند در اروپا و که باعث می شود حس کامل به ما. آنها بسیار شیک احساس می کنید که شبیه به یک بالا پایان نام تجاری شنا. شما احساس می کنید آماده برای ضربه زدن به ساحل Amalfi دوم شما به این کت و شلوار!

آن را ببینید: دریافت زنبق و لیلی زنان شکم کنترل شکل دادن به لباس شنا برای قیمت با شروع از $29, موجود در آمازون! لطفا توجه داشته باشید قیمت و در دسترس بودن معتبر هستند در زمان انتشار 30 ژوئن 2020 اما در معرض تغییر است.

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی سبک های بیشتر از زنبق و لیلی در اینجا و فروشگاه تمام لباس و پوشش یو پی اس در آمازون در دسترس در اینجا! فراموش نکنید که برای بررسی از همه از آمازون معاملات روزانه در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله