Michelle Duggar سوئیچ به ” مادر بزرگ, حالت در حالی که با 17 نوه

با 19, کودکان و نوجوانان, Michelle Duggar نقش دارد بسیاری از بازی — از جمله هر دو مادر و مادر بزرگ در همان زمان. او کردم یک ریتم پایین هر چند حقیقت ستاره به اشتراک گذاشته شده به طور انحصاری به ما هفتگی در حالی که ترویج فصل 11 از شمارش با دخترش جانا Duggar.

“بچه ها من شوخی و بگو: شما در مادر بزرگ, حالت’ و من هستم. من واقعا هستم! اما من هم هنوز بالا بردن مال من و من 10 ساله. که جوانترین اکنون جوزی” میشل 53 ساله گفت: در روز پنج شنبه, جولای 2. “این یک شادی است چون شما را وادار به لذت بردن از grandkids. من شنیده ام مردم می گویند من برای سال, ‘شما در حال رفتن به عشق این grandkids’ و آن را به بهترین. این شگفت انگیز است چون شما را وادار به لذت بردن از سرگرم کننده اما نه همه مسئولیت بسته بندی کیسه پوشک و به یاد آوردن تمام جزئیات که شما نیاز به انجام است. این فوق العاده است. آن را واقعا است. آن را به بهترین چیزی که تا کنون. من عشق من عشق داشتن این grandkids.”

Michelle Duggar Switches to Grandma Mode While With 17 Grandchildren
Michelle Duggar با جیل Duggar و جیل فرزندان اسرائیل و ساموئل. حسن نیت ارائه میدهد Duggar Family/Instagram

این 19 و شمارش زاج سفید اضافه شده است که او “خیلی ممنون” به مانند یک خانواده بزرگ است که همچنان به رشد می کنند — چیزی خواهد شد که به تفصیل در فصل جدید است.

“ما شده ایم با بهره گیری از جدید نوه بنابراین ما تا به حال پنج و دو بیشتر در آینده است. بنابراین یک رشته از هفت دختران و که شما را به نوه 19 — با تن از برادرزاده ها و برادرزاده آن هرگز یک لحظه کسل کننده” میشل ادامه داد. هر دو Jinger Duggar و شادی-آنا Duggar انتظار دارند. “برخی از آنها تا به حال حاملگی بسیار دشوار است و من فکر می کنم فقط شادی است که کودک در پایان این پاداش بزرگ. … که ارزش کمی هدیه در پایان چنین شادی است.”

خانواده هنوز در حال رشد — ادامه خواهد داد و با توجه به Jessa Duggar و بن Seewald. این زن و شوهر که به اشتراک گذاری Spurgeon, 4, هنری 3 و Ivey, 13 ماه در یک “فصل خوب” با سه تا از بچه ها اما هنوز هم فکر کردن در مورد احتمالا اتخاذ.

“ما می تواند صبر کنید تا همه بچه های ما رشد کرده و رفته و سپس اتخاذ اما من همچنین فکر می کنم این نوع از خنک به فرزند در حال رشد با بچه های دیگر” Seewald, 25 مشترک با ما به طور انحصاری در یکشنبه, جولای 1. “ما فقط در یک مرحله مانند ملاقات با افرادی که به تصویب رسید و گرفتن مشاوره از شنیدن داستان های خود و دیدن آنچه که ممکن است مانند نگاه کنید برای ما.”

این جفت ارز قطعا می خواهید یک خانواده بزرگ — اما نه به عنوان بزرگ به عنوان یکی از او در.

Michelle Duggar Switches From Grandma Mode to Raising Her Own Young Kids
جیم باب و Michelle Duggar با کودکان خود. حسن نیت ارائه میدهد Duggar Family/Instagram

“ما خیلی دوست دارم به یک خانه کامل, اما آن را نمی خواهد بود 19,” Jessa, 27, گفت:. “حدس می زنم ما نوع مصرف آن را در یک زمان و ما خدا را شکر برای هر یک.”

برای اطلاعات بیشتر از میشل و جانا سازمان دیده بان مصاحبه ما بالاتر است.

فصل 11 از شمارش برای اولین بار در TLC شنبه, جولای 7, 8 p. m. ET.

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de