فصل بعد! شاهزاده هری و Meghan Markle تعطیل ساسکس سلطنتی خیریه

شروع تازه! شاهزاده هری و Meghan Markle در حال بسته شدن فصل دیگری از خود را سلطنتی گذشته با بستن خود ساسکس سلطنتی خیریه.

زن و شوهر باید در زمینه کارهای اداری با شرکت های مجلس و کمیسیون خیریه برای پایان دادن به خود, غیر انتفاعی, سازمان, چند, رسانه های گزارش شده در جمعه, جولای 3.

این نظامی سابق خلبان 35 ساله و همسرش, 38 قبلا توافق برای متوقف کردن با استفاده از والاحضرت عناوین — که حروف اختصاری برای عناوین افتخاری/او رویال حضرت — پس از اعلام مرحله بازگشت از ارشد خود وظایف سلطنتی در ماه ژانویه است.

Prince Harry and Meghan Markle Shut Down Sussex Royal Charity
شاهزاده هری و Meghan Markle بازدید Terrence Higgins Trust روز جهانی ایدز خیریه عادلانه در ناتینگهام انگلستان در تاریخ 1 دسامبر 2017. Beretta/Sims/شاتر

“این Sussexes خود را والاحضرت عنوان به عنوان آنها در حال کار دیگر اعضای خانواده سلطنتی,” بیانیه ای از کاخ باکینگهام توضیح داد در آن زمان است.

ماه پس از کاخ باکینگهام تایید کرد که این جفت ارز نیز مسدود شده با استفاده از “ساسکس سلطنتی” نام دارد که منطبق است با پایان ساسکس سلطنتی خیریه. آنها پس از متوقف و با استفاده از ساسکس سلطنتی Instagram حساب نیز هست.

خبری از زن و شوهر را قطع اصلی خود را به خیریه آمد روز بعد از هری خود کاهش یافته است والاحضرت عنوان در Travalyst وب سایت است که خود را پایدار سفر ابتکار.

به عنوان ما هفتگی که قبلا گزارش شده در چهار شنبه, جولای 2, وب سایت, بیانیه ماموریت در اصل به عنوان خوانده شده که این برنامه منجر شد توسط “والاحضرت دوک ساسکس.” آن را در حال حاضر بار خوانده شده “به رهبری دوک ساسکس.”

این جفت ارز است که در ادامه کار خود را با مختلف غیر سود پس از نقل مکان به لس آنجلس در ماه مارس را اعلام کرد موسسه خیریه است که جای خود را سلطنتی سازمان در ماه آوریل است.

هری و مگان جدید خود پرده برداری کرد پروژه Archewell که ویژگی های خوبی بودن وب سایت چند رسانه ای آموزشی امپراتوری و حمایت عاطفی قرار گرفتند.

این بازیگر سابق و ثبت مدارک خود را برای سازمان های غیر انتفاعی در ماه مارس در آمریکا و تصمیم به فاش کردن طرح های خود را قبل از آن بیرون آمد خود را در آن.

“مثل شما تمرکز ما بر روی حمایت از تلاش ها برای مقابله با جهانی Covid-19 همه گیر اما در مواجهه با این اطلاعات به نور ما احساس اجبار برای به اشتراک گذاشتن داستان از این به دست می آمد” این زن و شوهر گفته تلگراف در ماه آوریل است.

آنها در ادامه توضیح داد: منشا نام گفت: “Archewell یک نام است که ترکیبی از کلمه باستانی برای قدرت و عمل و دیگری که تداعی عمیق منابع هر کدام از ما باید در قرعه کشی بر. ما مشتاقانه منتظر به راه اندازی Archewell هنگامی که زمان مناسب است.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de