سوفی ترنر نشان داد او در حال رشد کودک دست انداز در یک minidress او به عنوان پا با جو جوناس و پدر و مادر او در L. A. روز پنج شنبه, جولای 2.

این بازی از Thrones آلوم, 24, عینک خاکستری, کوتاه, زیر floaty که او تیمی با جوراب و دمپایی و یک ماسک صورت. برادران جوناس خواننده, 30, در ضمن, عینک, کلاه, شورت, T-پیراهن و کفش ورزشی به عنوان آنها قدم با نوزادان خود آلاسکا کله کای به نام Porky Basquiat و یک سگ شکاری طلایی آنها به تصویب رسید و پس از خود و دیگر کله کای, Waldo, درگذشت, پس از برخورد با یک خودرو در 2019. مامان به شود پدر اندرو ترنرراه می رفت یک corgi در کنار آنها.

یک منبع که قبلا گفته ما هفتگی است که این زن و شوهر که بحباله نکاح در اوردن در یک مراسم در لاس وگاس در ماه مه سال 2019 خواهد شد پدر و مادر بسیار بسیار به زودی. “او به دلیل در چند هفته آینده” به خودی گفت: ما در پایان ماه ژوئن.

این جفت ارز نیست صحبت علنی در مورد بارداری, اما در ظاهر در کانن در آوریل سوفی اعتراف کرد که او “بسیار مطمئن” را به عنوان او و شوهرش قرنطینه با هم در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“من نوع محبت آن,” X-Men: Dark Phoenix ستاره گفت: به عنوان او افزود که او “درونگرا و homebody.” “اگر من می تواند به ماندن در خانه در تمام طول روز من این فوق العاده است برای من” سوفی گفت. “من خانه را ترک خواهم یک بار در روز به هر حال برای پیاده روی سگ من و پس از آن که در آن است.”

“من ببینید که چگونه مردم در حال پیدا کردن آن دشوار است اما من درک نمی کنم که چگونه مردم واقعا تلاش به عمل اجتماعی فاصله” او ادامه داد. “من مثل همه شما باید انجام دهید این است که ماندن در خانه و مست را در خانه. آن را بزرگ.'”

یک جایزه دیگر برای او: “شما لازم نیست که به لباس می پوشد.”

در حالی که بسیاری از زوج ها در حال مبارزه با صرف وقت بسیار با هم در صفحه اصلی و چندین مشهور روابط به پایان رسید با توجه به قرنطینه — سوفی گفت: مخالف بود و برای او درست و DNCE خواننده.

“همه چیز به نظر می رسد به کار کردن به نفع من در اینجا به دلیل جو را مانند یک واقعی اجتماعی پروانه بنابراین من در تلاش برای نوع قفل او را و او را فقط به صرف زمان با من,” او گفت:. “آن را مانند زندان برای او اما آن را بزرگ برای من است.”

پایین ببینید عکسهای سوفی کودک در حال رشد دست انداز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de