تشکر. Swalwell: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘باعث می شود ما مانند نوابغ هر روز برای impeaching او’

واشنگتن — یکی از مهمترین آوازی طرفداران در مجلس نمایندگان ایالات متحده برای impeaching رئیس جمهور تهمت به گفته های اخیر آشکار است که کاخ سفید موفق به عمل به هوش نشان می دهد که روسیه در عملیات پرداخت شد نعمت برای کشتن سربازان آمریکایی به طور کامل پشتیبانی کردن کنگره تلاش برای حذف او از اواخر سال گذشته است.

“من فکر می کنم او ما را نگاه مانند نوابغ هر روز برای impeaching او گفت:” تشکر. اریک Swalwell D-کالیفرنیا در یک پنج شنبه در مصاحبه با یاهو نیوز “Skullduggery” پادکست.

“او استیضاح برای قرار دادن شخصی خود را بالاتر از منافع کشور است. و دوباره آن را مانند به نظر می رسد که چه چیزی اتفاق می افتد در اینجا. … حال اگر این اتهامات درست هستند و روس ها در حال پرداخت پول برای زندگی سربازان آمریکایی در میدان جنگ هزینه شده است خون سربازان ما و من فکر می کنم مردم آمریکا را درک کنیم.”

به عنوان یک عضو از خانه هوش و قوه قضائیه کمیته Swalwell نقش کلیدی در تحقیقات سال گذشته که رهبری دموکراتیک-کنترل خانه به تصویب دو مقاله از اعلام جرم علیه رئیس جمهور راه اندازی یک دادگاه در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا که تهمت گناه نیست. Swalwell نوشته شده است یک کتاب جدید “آخر بازی: در داخل استیضاح Donald J. Trump” اولین حساب استیضاح نبرد از یکی از آن اصول.

در “Skullduggery,” Swalwell اصرار داشت که استیضاح تحقیقات و یا حداقل تهدید به استیضاح مجبور کاخ سفید در سپتامبر گذشته برای آزادی کمک نظامی به اوکراین که رئیس جمهور تا به حال نکردن تا زمانی که دولت اوکراین در همکاری با تحقیقات او به درخواست جو بایدن و هانتر بایدن و این که کشور ایران در سال 2016 انتخابات است.

“هنگامی که ما راه اندازی شد که بررسی این چیزی است که منجر به اوکراین گرفتن کمک که آنها قرار بود به” Swalwell گفت. “بنابراین اگر شما بررسی کنید رئیس جمهور … در نهایت شما می توانید نتیجه درست. شما می دانید اوکراین نمی اند که کمک اگر ما تا به حال باز شده است که بررسی است.”

دانلود یا اشتراک در iTunes: “Skullduggery” از اخبار یاهو

“من فکر می کنم ما تنها تاسف است که ما نمی بیشتر وقتی که می آید به رئیس جمهور تهمت” گفت: Swalwell. به عنوان سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون ادعا می کنند که خانه متعهد “استیضاح قصور” از آنجا که اوکراین متمرکز اتهامات بیش از حد باریک Swalwell بود بی اعتنا و استناد بولتون قبلی امتناع از شهادت در سنا محاکمه در ماه ژانویه است. “منظورم این است که آن را مانند یک آتش نشان با کامیون خود و شلنگ پس از ساخت و ساز شده است به زمین سوخته و گفت:” Um من اینجا هستم ، و من آماده هستم برای کمک به.’ و سپس در انتقاد از مردمی که سعی خواهد کرد برای خاموش کردن آتش.”

تشکر. اریک Swalwell D-کالیفرنیا. (گرگ نش/استخر از طریق AP)

به عنوان یک عضو از قوه قضائیه کمیته Swalwell گفت که او می خواهم برای دیدن خانه نیز استیضاح دادستان کل ویلیام Barr — اگر تنها به خدمت به عنوان یک بررسی در ادامه دخالت در پرونده های جنایی علاقه به رئیس جمهور.

و به عنوان یک عضو از هوش کمیته Swalwell گفت که او به بررسی زمینه گزارش های اطلاعاتی در مورد روسیه پرداخت از نعمت برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان که آن را به او روشن “این قطعا یک جعل” را به عنوان رئیس جمهور ادعا کرده است.

“این اطلاعات که رفت به رئیس جمهور, روزانه, کوتاه,” او گفت:. “این است که پشت یک نوار دستمال.”

به عنوان رئیس جمهور ادعا می کنند که هوش بود به طور کامل بررسی شد و هرگز به صورت شفاهی و جریان را به او Swalwell اشاره کرد که آن را تلقی به اندازه کافی جدی به, هشدار آمریکا و شرکای ائتلاف در افغانستان و همچنین آمریکا و فرماندهان نظامی در این کشور است.

“او فرمانده کل قوا. این واقعیت است که او نمی خواهد بود گفت: در این مورد فقط رک و پوست کنده من فکر می کنم آن را bulls***.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • خانواده الیاس مکلين 23-نوجوان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس کلرادو تقریبا یک سال پیش است که هنوز هم در انتظار عدالت

  • جدید اخبار یاهو/YouGov coronavirus نظرسنجی: دو سوم از آمریکایی ها می گویند ماسک باید اجباری

  • کانون توجه پلیس اصلاحات پرسش در مورد ترکیب تیم و شاهد عینی شهادت

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • که مجسمه سزاوار به سقوط ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de