مصرف پاسخگویی. Ryan Adams به عذرخواهی به زنان — از جمله همسر سابق خود, Mandy Moore — که او را متهم کرد از سوء استفاده عاطفی و جنسی سوء بیش از یک سال پیش.

Ryan Adams Pens Apology More Than 1 Year After Abuse Allegations
Ryan Adams در طول یک جلسه پرتره در نیویورک است. شاتر

“آیا شما هنوز هم عاشق من است ؟” خواننده 45 به قلم عذرخواهی منتشر شده در ایمیل های روزانه در پنج شنبه, جولای 3, که در آن او گفت که او حسرت گذشته خود رفتار است.

“وجود دارد هیچ کلمه ای برای بیان چه بد من احساس می کنم در مورد راه من بدرفتاری افراد در طول زندگی من و حرفه ای” آدامز نوشت. “همه می توانم بگویم این است که من متاسفم. این که ساده است. این دوره از انزوا و انعکاس به من فهماند که من نیاز به ایجاد تغییرات قابل توجهی در زندگی من است.”

گرمی نامزد اذعان کرد که برخی از مردم فکر می کنم این است که “همان خالی bulls–t عذرخواهی که من همیشه استفاده می شود زمانی که من به نام” اما او اصرار داشت که “در این زمان آن متفاوت است.”

“هیچ مقدار از رشد دور خواهد شد از درد و رنج من باعث شده بود” او ادامه داد. “من هرگز قلاب و من به طور کامل پاسخگو برای من مضر رفتار خواهد شد و برای اقدامات در حال حرکت رو به جلو است.”

آدامز افزود که او کار کرده است سخت به ماندن هوشیار و کانال احساسات خود را به ایجاد موسیقی های جدید.

Ryan Adams Pens Apology More Than 1 Year After Abuse Allegations
Ryan Adams و مندی مور. شاتر

“برخی از این آهنگ ها عصبانی هستند, بسیاری از غمگین هستند اما بسیاری از آنها در مورد درس من آموخته ام بیش از چند سال گذشته,” او نوشت. “کسانی که آنهایی که در حال بیان من عمیق ترین ندامت. من امیدوارم که مردم من صدمه دیده را التیام بخشد. و من امیدوارم که آنها را برای پیدا کردن یک راه به من ببخش.”

مور 36 و شش تن دیگر به اتهام Adams عاطفی سوء استفاده و سوء رفتار جنسی در فوریه 2019 در معرض منتشر شده در نیویورک تایمز. به این است که ما sتار ادعا کرد که شوهر سابق او بود روانی سوء استفاده و دستکاری حرفه ای او هرگز ضبط آهنگ و رزرو استودیو او زمان فقط به جای او با دیگر هنرمندان زن.

“خود را کنترل رفتار اساسا آیا بلوک توانایی برای ایجاد ارتباطات جدید در این صنعت در طول یک بسیار محوری و به طور بالقوه سودآور وقت — تمام اواسط تا اواخر 20s,” او نوشت.

زنان دیگر ادعا شده که Adams خواهد به نوبه خود ارائه می دهد برای کمک به حرفه خود به پیشرفت های جنسی.

آدامز با صدور بیانیه ای به ما هفتگی در آن زمان گفت که او “نه یک انسان کامل” و “ساخته شده بسیاری از اشتباهات.” او به نام این مقاله “upsettingly نادرست” و ادعا کرد برخی از جزئیات شد و “تحریف برخی اغراق آمیز هستند; برخی از آنها آشکار نادرست است.”

بعد که ماه یک منبع گفت:” ما که مور تصمیم به جلو آمده و هنگامی که او متوجه شد که زنان دیگر به اشتراک گذاشته تجارب مشابه با Adams.

“او کاملا آسیب دیده خود را. [سپس] او را از دیگران شنیده بودند که قربانیان نیز هست و او فقط نمی تواند ساکت بمانند دیگر” خودی گفت: در آن زمان. “نکته خوب این است که مندی در نهایت در بر داشت قدرت را ترک کند.”

مور و آدامز ازدواج کرده بودند از سال 2009 تا سال 2016. از “آب نبات” songstress بحباله نکاح در اوردن, خواننده تیلور زرگر در نوامبر سال 2018 است.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de