آمریکا مقامات ارتش در فورت هود امروز گفت که هیچ شواهدی وجود ندارد که یک مرد سرباز که منجر به کشته شدن خود را این هفته برای جلوگیری از دستگیری تجاوز جنسی 20 ساله Spc. ونسا Guillen که گم شده از تگزاس پست از آوریل.

طی یک کنفرانس خبری در ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی نماینده ویژه دیمون فلپس نام شرکت-مرحوم سرباز به عنوان Spc. آرون دیوید رابینسون بود که اختصاص داده شده به شرکت A. 3 سواره نظام هنگ در زمان Guillen همکار 3rd سواره نظام سرباز ناپدید شده در مارس 22.

جزئیات بعدی: نظامی COVID-19 موارد سنبله 41 درصد در ماه ژوئن با Upticks در کانون متحده

قبل از این رویداد ناتالی Khawam یک وکیل به نمایندگی از Guillen خانواده اعلام کرد که CID مقامات به او گفت که رابینسون بود و قتل او در واحد زراد خانه در روز از ناپدید شدن او.

“قاتل از نظر جنسی مورد آزار و اذیت او و سپس او را کشته,” موسس شرکت حقوقی, وکیل, گفت Military.com در بیانیه ای. “ما اعتقاد داریم او به قتل او و به خاطر او بود به او گزارش.

“این وحشتناک قتل هرگز نباید اتفاق می افتاد.”

اجرای قانون مقامات در تلاش برای ایجاد ارتباط با رابینسون 20 روز سه شنبه در کیللین تگزاس, اما او نمایش داده و سلاح خود را در زمان زندگی فلپس گفت: در طول کنفرانس خبری.

“ما هنوز در حال بررسی تعاملات خود را, اما در این نقطه وجود دارد و هیچ اطلاعات معتبری از گزارش که Spc. رابینسون از نظر جنسی مورد آزار و اذیت Spc. Guillen” فلپس گفت.

فلپس نمی خواهد اظهار نظر در مورد اتهامات ساخته شده توسط Khawam که رابینسون به قتل او به دلیل آن است که هنوز هم در حال انجام تحقیقات است.

مقامات نمی شناخت غیر نظامی و زن آنها بازداشت سه شنبه در ارتباط با Guillen ناپدید شدن قبلا شرح داده شده به عنوان جدا همسر سابق یک سرباز. او همچنان در بازداشت در بل زندان شهرستان انتظار اتهامات از سوی مقامات غیر نظامی.

فورت هود مقامات گفت که بقایای انسانی کشف شده به تازگی مشخص نشده اند. آنها را تایید نمی کند جزئیات ذکر شده توسط Khawam در مورد که در آن به طور خاص باقی مانده بودند و چه وضعیت آنها در.

مقامات ارتش گفت: آنها دریافتند جزئی بشر باقی مانده است نزدیک به لئون رودخانه حدود 30 مایل در خارج فورت هود. باقی مانده است فرستاده شده به یک انسان شناس پزشکی قانونی برای تجزیه و تحلیل هر چند هیچ تایید رسمی در هویت باقی مانده است تکمیل شده است.

“عوامل ما در حال کار بسیار نزدیک با نیروهای مسلح معاینه پزشکی برای تسریع در شناسایی باقی مانده است” فلپس گفت. “ما انتشار اطلاعات بر روی آن باقی می ماند به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم و پس از اطلاع رسانی ساخته شده است با نزدیک ترین خویشاوندان.”

مقامات ارتش همچنین تاکید کرد بارها و بارها در کنفرانس خبری که وجود دارد این است که “هیچ اطلاعات معتبری” که Guillen قربانی آزار و اذیت جنسی و یا حمله.

“تحقیقات جنایی نیست هر ارتباط بین آزار و اذیت جنسی و ونسا ناپدید شدن” مسلح ، اسکات Efflandt معاون فرمانده کل سپاه سوم و فورت هود گفت. “همه اتهامات آزار و اذیت جنسی قرار گرفت, به عنوان آنها در هر نمونه است.”

در Efflandt درخواست ارتش نیروهای فرماندهی دستور داد هفت عضو بازرس کل تیم به فورت هود به بررسی آزار و اذیت جنسی/حمله پاسخ و پیشگیری از برنامه های (SHARP). بازرسی ارزیابی خواهند کرد که آیا این فرمان آب و هوا در هود حمایت از سربازان گزارش آزار و اذیت جنسی و به دنبال شناسایی هر گونه پتانسیل مسائل سیستمیک در برنامه در هود Efflandt گفت.

فلپس گفت: محققان آگاه هستند Guillen, اعضای خانواده ساخته شده است اظهارات اولیه به رسانه ها در مورد اتهامات آزار و اذیت جنسی.

او اذعان کرد که عوامل کشف اظهارات در مارس 7 است که می تواند به عنوان آزار و اذیت جنسی.

“پس از پس از آن بررسی اتهام دیگر از آزار و اذیت کلامی مربوط به همان فرد کشف شد. با این حال مصاحبه های بعدی شکست خورده اند به [تایید] این اتهام,” فلپس گفت. “با این وجود ما هنوز در حال بررسی است.”

— متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط با: ارتش بررسی فورت هود تجاوز جنسی در برنامه پس از سرباز ناپدید شدن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de