بهترین دوچرخه چراغ روشن خود سوار

درست مثل کلاه ایمنی دوچرخه, چراغ های مهم ایمنی دنده برای هر دوچرخه سوار. یک مجموعه خوب از چراغهای جلو و چراغهای عقب اجازه می دهد تا شما ببینید چه چیزی در پیش رو و هشدار به رانندگان و دیگران از حضور شما. با توجه به داده های اخیر از ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت 52 درصد از کشنده دوچرخه سواری حوادث مربوط به اتومبیل و کامیون رخ داده در نور کم و یا در شرایط تاریکی. امروز دوچرخه چراغ آمده با بسیاری از ویژگی های ایمنی و وجود دارد مقدار زیادی از مدل های که لازم نیست هزینه گزافی. بنابراین آیا شما دوچرخه خود را تبدیل رفتن به منبع حمل و نقل و یا شما به سادگی فشردن یک سواری پس از ساعت اجازه دهید این چراغ راهنمای شما باشد.

انتخاب بهترین چراغ برای دوچرخه خود را

برای امن ترین سواری توصیه می کنیم با استفاده از یک چراغ جلو و عقب, اما اگر شما تنها می تواند یک انتخاب برای یک عقب (و یا به دنبال یک ترکیب مجموعه ای است که اغلب ارزان تر از خرید همان چراغ به طور مستقل). اغلب نصب شده به خود را در پست صندلی این نور می تواند کمک به نزدیک شدن به وسایل نقلیه و دیگران به شما نقطه. چراغهای اغلب نصب شده بر روی فرمان اما بسیاری نیز می توان نصب شده به کلاه خود و یا یک GoPro. کلاه مانت یک انتخاب خوب برای دوچرخه سواری در کوهستان به دلیل مسیرهای پیاده روی به طور کلی شامل تعداد زیادی از switchbacks و راه رو به جلو نیست و همیشه جهت دوچرخه خود روبرو خواهد شد.

بیشتر از هر مدل موجود دارای چراغ LED با چند تنظیمات روشنایی و یک باتری لیتیوم قابل شارژ. به شما در ارزیابی گزینه های خود را با توجه به چگونه بسیاری از لومن نور است به عنوان به خوبی به عنوان آن وعده عمر باتری و ضد آب رتبه.

لومن

لومن اندازه گیری چه مقدار نور جریان از طریق یک منطقه در هر ثانیه است. به طور کلی بیشتر لومن دوچرخه سواری نور است روشن تر از آن خواهد بود اما روشنایی نیز نهفته نور پرتو الگوی. اگر شما در به خوبی روشن خیابان ها و یا مسیرهای چراغ در محله 100 تا 200 لومن است که معمولا به اندازه کافی در حالی که دوچرخه سواران کوه باید برای چراغهای جلو با حداقل 1000 لومن. ترین چراغهای عقب کمتر از 100 لومن و حالت های فلاش و یا تنظیمات دیگر است که آنها را روشن تر به عنوان وسایل نقلیه رویکرد است.

عمر باتری

دوچرخه سواری نور, باتری به طور معمول حداقل برای چند ساعت. آنها تخلیه سریع تر بر روی چراغ با لومن و یا زمانی که شما با استفاده از یک نور درخشان آن تنظیم. برای حفظ قدرت استفاده از آن روشن و تنظیمات تنها زمانی که شما واقعا به آنها نیاز دارید. مشاهده نور خود را کم battery indicator بنابراین شما می دانید که آن زمان برای شارژ و می توانید از بودن در تاریکی باقی مانده است.

ضد آب

ترین دوچرخه چراغ های مقاوم در برابر آب هستند و برخی از آنها حتی ضد آب است. مارک نرخ محصولات خود را در محافظت در برابر نفوذ مقیاس است که به ارزیابی ذرات و آب-مقاومت در برابر. اگر شما به طور منظم چرخه در باران, مطمئن شوید که چراغ های خود را یک IPX امتیاز از پنج یا بالاتر (که در آن X یک حفره یا سوراخ و گاهی پر تعداد برای این محصول ذرات مقاومت). در رتبه های پایین تر نشان می دهد مقاوم در برابر آب به طور کامل ضد آب محصولات.

چگونه ما تست شده

هر نور بر این شده است به طور کامل مورد بررسی و تایید توسط تیم ما تست ویراستاران. پس از تحقیق بازار و بررسی بازخورد از مشتریان و دنده نقد و بررسی سایت های ما صرف زمان با استفاده از امیدوار کننده ترین گزینه است. چراغ سفر کرده اند بسیاری از مایل در دوچرخه های ما به ما فشار پدال صبح و ظهر و شب. ما با استفاده از آنها را در دنباله و در طول رفت و آمد در قبل از COVID-19 روز. (ما حتی آزمایش مقاومت در برابر آب از یک, با یک سفر غیر عمدی از طریق ماشین لباسشویی.) ما تحت فشار قرار دادند محدوده قابلیت های خود را بنابراین شما می توانید سوار آسان دانستن اینکه شما یک محصول با کیفیت و یا دو.

ویراستاران’ انتخاب

Niterider لومینا Oled 1200 افزایش نور

jensonusa.com

$149.99

حداکثر لومن: 1,200 | عمر باتری: 1-18 ساعت | IPX امتیاز: 4

رفت و آمد دوچرخه سواری در کوهستان و شن سواری—باتری قابل شارژ لومینا خوب است برای همه آنها را. در قدرت کامل این انفجار خارج از 1200 لومن در یک گسترده پرتو که به خوبی روشن جاده ها و یا دنباله تا 20 متری جلوتر است. دیجیتال صفحه نمایش نشان می دهد عمر باتری باقی مانده برای هر کدام از این پنج سطح نور و چهار حالت های فلاش استفاده می کنید. زمانی که باتری می شود نزدیک به خالی لومینا به طور خودکار تغییرات را به پایین ترین تنظیمات برای حفظ آب. در تست باتری شاخص ثابت می شود بسیار دقیق و در گرگ و میش و پس از غروب آفتاب, روش سوارکاری با شرایط ما قادر به دریافت تقریبا دو ساعت از زندگی با استفاده از تنظیمات مختلف برای صرفه جویی در قدرت. پس از 15 ماه از استفاده مداوم البته کمتر در تابستان این نور است که هنوز هم یکی از مورد علاقه ما است.

بهترین ارزش چراغ جلو

نور و حرکت شهری 500

amazon.com

$49.99

حداکثر لومن: 500 | عمر باتری: 1.5–12 ساعت | IPX امتیاز: 7

شهری 500 کمتر لومن و تنظیمات روشنایی از انتخاب ما, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی به مانند. برای چراغ جلو این قدرتمند شهری 500 بسیار مقرون به صرفه است و کهربا sidelights دید خود را افزایش دهد. آن چهار حالت شامل یک فلش گزینه ای و چند رنگ نشانگر باتری به شما اجازه می دانم زمانی که آن زمان به پلاگین در. نور می آید با یک فرمان mount اما شما همچنین می توانید خرید مانت برای کلاه خود و یا GoPro.

بهترین عقب

Cygolite Hotshot 50

amazon.com

$34.66

حداکثر لومن: 50 | عمر باتری: 4.5–500 ساعت | IPX امتیاز: 4

بسیاری از ویژگی های بزرگ بسته بندی شده به Cygolite را Hotshot. جابجایی بین برنامه ریزی چشمک زدن و حالت بارق و همچنین شش نور حالت است. از حافظه داخلی به طور خودکار بازگشت به آخرین تنظیمات پس از خاموش و هنگامی که آن را می آید به نصب شما باید گزینه. ضمیمه عقب به صندلی خود را ارسال (شما نیاز به یک ال ای دی سر پیچ گوشتی برای نصب و راه اندازی) و یا کلیپ آن را به طور مستقیم به لباس خود را—فقط فراموش نکنید که برای حذف آن قبل از پرتاب آنها را در شستشو مانند ما بود. خوشبختانه Hotshot شد هیچ بدتر برای پوشیدن دارم.

بهترین هوشمند عقب

نور و حرکت Vya هوشمند عقب

rei.com

$40.00

حداکثر لومن: 50 | عمر باتری: 8 ساعت | IPX امتیاز: 7

تقریبا همه چیز در مورد این هوشمند نور خودکار است که به معنی شما باید کمتر به نگرانی در مورد در سوار خود را. با استفاده از smart سنسور Vya به طور خودکار در هنگامی که شما شروع به رکاب زدن و خاموش هنگامی که شما را متوقف (و یا زمانی که شما حذف نور از آن کوه). از همه مهمتر خاموش کردن عملکرد کمی تاخیر تقاطع متوقف می شود. همان کسانی که سنسور تنظیم روشنایی نور است که هشت ساعت عمر باتری به بوت.

بهترین مجموعه دسته کوچک موسیقی جاز

Bontrager یون 200 RT/شعله ور شدن RT نور مجموعه

rei.com

$115.00

حداکثر لومن: 200 (Ion) و 90 (Flare) | عمر باتری: 1.5–30 ساعت (Ion) و 4.5–15 ساعت (Flare) | منPX امتیاز: 7 (هر دو)

اشتباه نکنید Bontrager یون 200 RT (جلو) و شعله ور شدن RT (عقب) برای بمیرد دوچرخه چراغ. Bontrager می گوید آنها قابل مشاهده از 1.25 مایل دور و چه کاربر پسند و با دوام هستند. نمونه تست ما در اصل بررسی در سال 2018 است و هنوز هم نگه داشتن هست. بین این جفت ارز وجود دارد 10 نور از جمله گزینه های فلاش و هر دو دارای سنسور که خودکار تنظیم روشنایی بر اساس محیط اطراف خود را. اگر شما یک Garmin یا Bontrager دوچرخه سواری, کامپیوتر, شما می توانید کنترل تنظیمات و بررسی سطح باتری از دستگاه.

بهترین هوشمند مجموعه دسته کوچک موسیقی جاز

ببینید.حس آس جلو و عقب تنظیم

amazon.com

$96.00

حداکثر لومن: 150 (جلو) و 125 (عقب) | عمر باتری: 10 ساعت | IPX امتیاز: 7

ما فن آوری های مورد علاقه نوع است که با این نسخهها کار در پشت صحنه به هر آنچه که ما در حال انجام است. که کاملا توصیف آس مجموعه دسته کوچک موسیقی جاز است که به اندازه کافی کوچک به جا در کف دست ما. روی بورد سنسور را 800 خوانش در هر ثانیه است. زمانی که آنها تشخیص چیزی شبیه به یک نزدیک شدن ماشین چراغ فلش روشن تر و بیشتر. ببینید.حس برنامه به ما توانایی اضافی را انتخاب کنید فلش الگوها و بررسی چراغ باتری سطوح از تلفن ما. این نرم افزار همچنین می فرستد سرقت و تصادف هشدار.

بهترین ارزش در طول روز چراغ

Ascher, USB قابل شارژ دوچرخه سواری نور مجموعه

amazon.com

$17.99

حداکثر لومن: 80 (جلو تنها; ارائه نشده برای عقب نور) | عمر باتری: 3.5–10 ساعت (جلو) و 2.5–9.5 ساعت (عقب) | IPX امتیاز: 4

آنها را به عنوان کوچک و براق به عنوان Bontrager مجموعه, اما این چراغ ها در حدود 100 دلار ارزان تر به طوری که حجم فوق العاده و کمتر تصفیه شده شکل مناسب معاوضه. هنوز هم شما باید یک انتخاب بین دو ثابت و دو حالت های فلاش و استفاده از زمان اجرا. ما به طور مداوم بیش از 10 ساعت عمر باتری در سریع چشمک زن حالت اجازه داده است که ما با خیال راحت به انجام چند سواری با یک شارژ. حتی بهتر از این باتری نمی وخامت سرعت—ما شده ایم با استفاده از مجموعه ما برای بیش از یک سال است. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, میکرو USB پورت شارژ دارای یک پوشش پلاستیکی وجود دارد بدون نیاز به اخم اگر شما گرفتار در باران.

بهترین دوچرخه کوهستان نور

بلکبرن شمارش معکوس 1600 چراغ جلو

backcountry.com

$169.95

حداکثر لومن: 1600 | عمر باتری: 1.3–12 ساعت | IPX امتیاز: 7

در بالا, ثابت, حالت, این فرمان نصب شده چراغ جلو ساطع می کند از 1200 لومن و طول می کشد یک ادعا از دو ساعت به اندازه کافی بلند به جا محترم پس از ساعت سوار دنباله. (شما می توانید دو برابر عمر باتری و کاهش لومن در نیمی اگر شما آن را اجرا کنید در حد متوسط است.) نیز وجود دارد یک حالت حمله رعد اسا است که طول می کشد تا نور را به 1600 لومن برای 1.3 ساعت. دارای نور پس زمینه صفحه نمایش دیجیتال است که آسان به خواندن و به شما اجازه می دانم که چقدر قدرت باقی مانده است. زمان شارژ از طریق USB است که ادعا چهار ساعت اما باتری را به 80 درصد پس از وصل برای فقط 10 دقیقه با توجه به بلکبرن. و شمارش معکوس را سوار اجازه می دهد تا شما را به تنظیم زاویه پرتو بنابراین شما می توانید نقطه آن در هر کجا که آن را بیشتر مورد نیاز—دستی اگر شما به طور همزمان در حال اجرا یک helmet-mounted نور است.

اکثر گزینه های نصب

نور و حرکت در برابر دنباله

lightandmotion.com

$69.99

حداکثر لومن: 800 | عمر باتری: 2-48 ساعت | IPX امتیاز: 7

اگر شما می خواهید قدرتمند چراغ جلو شما می توانید فقط در مورد هر نقطه انتخاب در برابر دنباله از نور و حرکت است. 800 لومن لامپ مانت به شما فرمان کلاه GoPro و حتی یک سر بند (تنها کوه کلاه گنجانده شده است هر چند) که باعث می شود آن را یک انتخاب خوب برای منظم bikepackers. یک شاخص کم باتری اجازه می دهد تا شما می دانید که آن زمان برای شارژ و ویس دنباله دارای چهار حالت است. متاسفانه برچسب قیمت را پوشش نمی دهد خارجی باتری و یا شارژر شما نیاز به قدرت نور است.

مقرون به صرفه و بسیار روشن

Gyhuego USB قابل شارژ دوچرخه سواری نور مجموعه

amazon.com

$25.99

حداکثر لومن: 3000 (جلو تنها; ارائه نشده برای عقب نور) | عمر باتری: 10 ساعت | IPX امتیاز: 5

این بودجه نور یافت در آمازون باعث می شود ادعای جسورانه: 10 ساعت از زمان اجرا 3000 لومن. ما قادر به بررسی لومن ادعا می کنند اما با استفاده از این نور ما می تواند گواهی دادن به این واقعیت است که آن را فوق العاده روشن و طولانی مدت. فقط پس از 10 دقیقه علامت هنگامی که عمر باتری رو کم نور روشن به پایین تنظیم برای صرفه جویی در قدرت اما نگه داشته در حال اجرا برای نزدیک به چهار ساعت بیشتر. ما نمی با استفاده از آن به اندازه کافی بلند به می دانم که چگونه باتری می ایستد تا به تکرار چرخه شارژ پس از بررسی برای به روز رسانی. این مجموعه شامل یک عقب که برگ چیزی را به دلخواه از نظر دید اما برای $24, آن را سخت ناراحت شود که در مورد.

بهترین ویژگی های ایمنی

Garmin Varia RTL510 رادار دم نور بسته نرم افزاری

rei.com

$224.93

حداکثر لومن: 65 | عمر باتری: 6 تا 15 ساعت | IPX امتیاز: 7

از مطالب گوناگون است که تمام ویژگی های معمول یک عقب: جامد, شب, فلش و بعد فلش حالت 220 درجه و تا یک مایل از دید و باریک عمودی طراحی است که به راحتی متصل به یک seatpost. پس چرا قیمت بالا? آن را نیز می تواند به شما هشدار می دهند از نزدیک شدن به وسایل نقلیه است. با استفاده از یک رادار واحد نمایش (گنجانده شده در این بسته نرم افزاری) و یا یکی از 40 به علاوه سازگار گارمین دستگاه سل حواس وسایل نقلیه نزدیک از پشت می فرستد و بصری و سمعی هشدار به فن آوری خود را. آن را نیز به طور خودکار تنظیم آن چشمک می زند الگوی برای هشدار به رانندگان از حضور شما. ما در بر داشت Varia کمتر مفید در جاده های شلوغ که همیشه اتومبیل های اطراف, اما آن را فراهم می کند و آرامش بیشتری آگاهی در مناطق متناوب ترافیک به خصوص که ساکت تر هیبریدی و الکتریکی تبدیل شدن به شایع تر.

این محتوا ایجاد و نگهداری توسط یک شخص ثالث و وارداتی بر روی این صفحه برای کمک به کاربران ارائه آدرس ایمیل خود را. شما ممکن است قادر به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این و محتوای مشابه در پیانو.io

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de