انگلستان برطرف coronavirus قرنطینه قوانین اروپا مانع ما

مسافران پس از رسیدن به انگلستان از بیش از 50 کشور را از تاریخ 10 ژوئیه دیگر ملزم به انجام 14 روز خود به انزوا. — AFP/فایل

لندن: بریتانیا روز جمعه اعلام کرد برای اولین بار معافیت از آن قرنطینه قوانین به عنوان coronavirus شیوع آهسته در اروپا اما حذف ایالات متحده به عنوان همه گیر تسریع در ایالات متحده و در سراسر آمریکا است.

با اروپا پس از بازگشایی بی سابقه مستند مسافران پس از رسیدن به انگلستان از بیش از 50 کشور را از تاریخ 10 ژوئیه دیگر ملزم به انجام 14 روز خود به انزوا.

اتحادیه اروپا در عین حال مجاز به استفاده از ضد ویروسی داروی remdesivir برای COVID-19 — اولین درمان تایید شده برای مقابله با این بیماری — اگر چه ایالات متحده به خرید بسیاری از سهام جهانی.

اما در سراسر اقیانوس اطلس خبر شد به طور فزاینده ای ترسناک با ما ارسال یک رکورد 53,000 جدید COVID-19 موارد در حالی که تعدادی از عفونت در آمریکای لاتین سبقت کسانی که در اروپا برای اولین بار.

دست زدن به تقریبا در هر کشور بر روی زمین پس از آن ظهور در چین در اواخر سال گذشته coronavirus آمار حداقل 10.8 میلیون نفر و کشته 521,000 در سطح جهانی بسیار مخربی قبلا شناور اقتصاد و آوردن زندگی عمومی به وقفه.

‘بازگشایی ملت’

در اروپا و کشورهای در تلاش هستند تا با خیال راحت احیای تلاش بخش گردشگری به عنوان نیمکره شمالی تابستان اجرایی میشود.

انگلستان گفت: این اجازه خواهد داد که مسافران از 50 کشور جهان از جمله نیوزیلند و آلمان و فرانسه و اسپانیا و ایتالیا برای جلوگیری از quarantining اما اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی را اعلام قوانین خود را دارند.

بسیاری از این کشورها در حال حاضر نیز اجازه می دهد تا مسافران از بریتانیا است که دچار مرگبارترین شیوع کروناویروس در اروپا با حداقل 44,000 مرده اگر چه عفونت نرخ در حال سقوط است و به تدریج کاهش خود در سه ماه مستند.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: این تغییر که معکوس یک دو هفته ای قرنطینه سیاست های اعمال شده در ماه ژوئن می تواند منجر به بازگشایی ملت”.

اما ایالات متحده و یونان دیگر مقصد سفر محبوب خواهد شد تعیین شده و با نور قرمز که نیاز به 14 روز از خود جدا می کند.

در حالی که بسیاری از این سیاره به دنبال بازگشت به برخی از صورت ظاهر از نرمال ایالات متحده افزایش یافت و گذشته از 50000 عفونت های جدید پنج شنبه برای دومین بار در دو روز.

‘خروش دوباره’

در حال حاضر کانون گیر ایالات متحده ثبت کرده است نزدیک به 129,000 مرگ و میر ناشی از بیش از 2.7 میلیون نفر است و انتظار می رود به رکورد سه میلیون عفونت در هفته آینده.

به اصطلاح “کمربند آفتاب” متحده در جنوب و غرب مجبور شده اند دوباره بسته, رستوران ها, کافه ها و سواحل مصاحبه تیره و تار پال بیش از این ملت آینده جشن روز استقلال در جولای 4.

فرماندار فلوریدا ران DeSantis سرزنش موج را در “تعاملات اجتماعی” در میان افراد جوان در احزاب سواحل, میله, استخر شنا و در جای دیگر به عنوان به خوبی به عنوان یک “قوی” تست برنامه.

در تگزاس فرماندار گرگ ابوت دستور داد مردم در شهرستانهای استان با 20 یا بیشتر موارد به پوشیدن ماسک و ممنوع تجمعات بیش از 10 میان سنبله در عفونت.

کالیفرنیا در ضمن دیده 56 درصد افزایش در hospitalisations بیش از دو هفته است.

آمده است که بازگشایی اقتصاد خود را اولین و سریعترین پس از همه گیر رخ داد — و در مقابل توصیه های مقامات بهداشتی فدرال — در حال حاضر تجربه بالاترین caseloads.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زیر آتش خود را برای دست زدن به بحران برجسته مثبت شغل داده ها نشان داد که 4.8 میلیون نفر از مردم بازگشت به کار در ماه ژوئن.

“اعلام امروز نشان میدهد که اقتصاد ما این است که خروش دوباره گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن. “این بحران به کار گرفته.”

آمریکای لاتین موارد به موشک وار رفتن

موارد شده اند و شاید در سراسر امریکا لاتین.

منطقه در حال حاضر دومین بسیاری از موارد در جهان با 2.73 میلیون و سر از اروپا در 2.71 میلیون اما در پشت آمریکای شمالی است.

با این حال هنوز هم وجود دارد به مراتب کمتر مرگ و میر در امریکا لاتین و کارائیب در مقایسه با اروپا — نزدیک به 122,000 در مقایسه با حدود 200000.

برزیل, مناطق بزرگترین اقتصاد تقریبا 1.5 میلیون تأييد موارد به تنهایی دوم تنها به ایالات متحده است.

با این وجود محبوب توریستی شهر ریو دو ژانیرو مجاز, میله, رستوران ها و کافه ها برای بازگشایی در 50 درصد ظرفیت است.

کلمبیا چهارمین اقتصاد در منطقه گذشت 100,000 موارد در حالی که پرو در صدر 10,000 مرده است.

مردم بومی در سراسر آمریکای لاتین بوده است به خصوص ضربه به علت ضعف سیستم ایمنی بدن و قرن ها از حالت غفلت است.

در آسیا اما سریع مستندات را تا حد زیادی پیشرفت در برابر این بیماری است.

چینی پایتخت پکن شد, بلند ترین, سفر, محدودیت های هفته پس از موج جدیدی از عفونت آغاز شد.

جهانی شکار برای یک coronavirus واکسن همچنان ادامه دارد اما شده است وجود دارد امید.

کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا اجرایی بازوی روز جمعه مجاز به استفاده از داروهای ضد ویروسی داروی remdesivir به درمان جدید کروناویروس. دو ما مطالعات حاکی از آن می تواند به کاهش طول بستری در بیمارستان.

مقامات سوئیس نیز به مواد مخدر چراغ سبز.

با این حال ایالات متحده اعلام کرد در اوایل این هفته که آن را خریداری کرده بود 92 درصد از تمام remdesivir تولید توسط مستقر در کالیفرنیا جلعاد آزمایشگاه تا پایان ماه سپتامبر.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de