“ما قصد داریم در هر نقطه’: سیاتل را ریز ریز کردن منطقه برچیده شد اما به علت زندگی در

اشغال اعتراض به منطقه در نزدیکی مرکز شهر سیاتل به عنوان شناخته شده کاپیتول هیل سازماندهی اعتراض و یا “خرد” به طور موثر به پایان سریع در اوایل صبح روز چهارشنبه زمانی که افسران تا حد زیادی پاکسازی منطقه از مردم و encampments با وجود برخی اعتراضات طولانی یک شبه به پنج شنبه.

مرتبط با: Coronavirus live news: سوئد موارد تصویب 70,000; توکیو تایید بالاترین جدید مورد شمارش در دو ماه

در حال حاضر فعالان می گویند این روابط ساخته شده است و درس های آموخته شده در طول سه هفته گذشته در خود اعلام کرد پلیس-منطقه آزاد در حال حاضر به حال یک تاثیر ماندگار است که در زندگی گذشته حضور فیزیکی ریز ریز کردن.

“ما برنده ما در حال برنده شدن ما ساخته شده است تاریخ” گفت: ریک Hearns که تا به حال تبدیل شدن به رئیس امنیت در ریز ریز کردن. “نگاه به آنچه ما در اینجا انجام داد. جهان شاهد آن است.”

اما اعتراض منطقه نیز تبدیل این محل از یک سری از شب تیراندازی که در سمت چپ یک 16 ساله و پسر 19 ساله کشته و چندین نفر دیگر به شدت مجروح شدند.

در یک سری از توییت در بعد از ظهر چهارشنبه در سیاتل شهردار جنی Durkan برجسته خشونت در منطقه گفت: “اخیر امنیت عمومی تهدید شده اند و به خوبی مستند شده است” و “این خشونت خواستار اقدام”.

او گفت: “گفتگوهای ما بیش از آخر هفته روشن ساخته است که بسیاری از افراد را که ما نمی تواند آدرس این مهم نگرانی های ایمنی عمومی تا زمانی که آنها انجام داد.”

خودمختار منطقه پدید آمده ارگانیک در زیر یک سری از خطرناک درگیری بین مردم و اجرای قانون در راهپیمایی علیه خشونت پلیس را برانگیخت با کشتن جورج فلوید و آفریقایی آمریکایی توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس است.

ماموران در سیاتل خود را رها شرق حوزه ساختمان به عنوان تظاهرات در بسته و پس از آن تظاهرات معترضان در اطراف آن با هدف حفاظت از ساختمان از نابودی ممکن است که ممکن است سرزنش آنها.

در روزهای پس از آن صدها نفر دیگر پیوست و ناگهان چندین بلوک از خیابانهای شهر بودند پرتکاپو با افراد مختلف از اقوام و اجتماعی و اقتصادی زمینه های متمرکز خواستار defunding پلیس – انعکاس چنین اعتراض و گریه های در حال ظهور ساحل به ساحل که می تواند به معنای انحراف پول برای بودجه ادارات پلیس اجتماعی و خدمات آموزش و پرورش و یا حتی از بین بردن کل یک بخش و بازسازی سیستم اجرای قانون است.

و آنها می خواستند برای پایان دادن به خشونت پلیس علیه سیاه مردم توضیح داد Tarika پاول یک سازمان با سیاتل, سیاه, صدای جمعی.

ما در حال رفتن به سازماندهی تحصن ما در حال رفتن به دادن مقامات شهرستان ما در حال رفتن به نشان می دهد تا

جسی لیوینگستون

“این یک فضای که در آن مردم آمد به یاد. ما به نمایش فیلم های مستند ما قرار داده و مردم را در مجامع هر روز که در آن مردم این فرصت را به صحبت می کنند و به اشتراک گذاشتن احساسات و افکار و … ما را در رویدادهای آموزشی هر روز,” او گفت: نگهبان.

“ما تا به حال یک فضای نام گفتگو کافه که در آن مردم می آیند برای یادگیری در مورد نژاد پرستی و به بحث در مورد آن را در راه آنها را در زندگی روزانه خود را.”

آن را موجب نه تنها مکالمات مهم و یادگیری بلکه ماندگار اوراق قرضه که پس منجر به سازماندهی ضد نژادپرستانه تظاهرات و ایجاد عدالت اجتماعی شدند.

سیاتل سیاه صدای جمعی برای مثال بود و پس از تشکیل یک گروه از برگزار کنندگان و معترضان در ملاقات ریز ریز توضیح پاول.

امروز وجود دارد حدود 40 افراد درگیر با جمعی از, و آنها را نگه دارید هفتگی رویدادهای آموزشی و سازماندهی محله پاکسازی و سلامت روان کمک رسانی برای مردم در جامعه آمریکا.

“ما شده اند قادر به گرد هم می آیند و شرکت در کار است که ما انجام می دهیم اگر آن را به حال شده است برای ریز ریز کردن” او گفت:.

پرداخت هزینه های کوچک کتابخانه راه اندازی شد در یک چادر در ریز ریز کردن و در حال حاضر سازمان راه اندازی کتابخانه که شامل سیاه بومی و مردم رنگ و تجاوز ادبیات در اطراف این شهرستان برگزار شد و حوادث. و یک باغ آغاز شده و در کال اندرسون پارک در حال حاضر انتظار می رود برای تبدیل شدن به یک دائم علاوه بر این به محله.

معترضان بارها و بارها تاکید کرد که تیراندازی و خشونت بود و نه به طور مستقیم متصل با چوپ و ممکن است اتفاق افتاده است به هر حال . اما آن منجر به کاهش چشمگیر در اشغالگران آن نگران کسب و کارهای محلی و ساکنان و تقویت مقامات تماس در کارکنان برای پراکنده کردن.

توسط پلیس پاک Chop روز چهارشنبه اعلام شهردار Durkan اورژانس منظور اجرایی این منطقه تا به حال تا حد زیادی کاهش می یابد به تعداد کمی از فعالان و بسیاری از افراد بی خانمان توضیح داد پاول.

حقیقت این است که آنها “در رفت و آیا خشونت رفت و برگشت در افراد بی خانمان پرتاب دور خود چادر و وسایل” او گفت:.

“کسانی که به افراد بی خانمان آمده بود به ریز ریز کردن به امن از نوردد. که اکثریت قریب به اتفاق مردم که در آن فضا پس از این تیراندازی آغاز شده است.”

افسران گزارش در توییتر که آنها بازداشت 31 نفر در طول رفت و برگشت.

مرتبط با: سیاتل,: حداقل 23 دستگیر شده به عنوان افسران پاک از بین بردن police-رایگان اعتراضی در منطقه

برخی از فعالان استدلال کرده اند که پلیس در حوزه مورد نیاز بود به عنوان یک تراشه چانه زنی به منظور دریافت خود را در سه بخش اصلی مطالبات که شامل defunding پلیس با استفاده از این پول برای سرمایه گذاری در سلامت جامعه و خدمات و رها کردن اتهامات جنایی علیه معترضان. دیگران می گویند یکی دیگر از شغل در این شهرستان می تواند در آینده امکان.

جسی Livingston, 36, معترضی است که معترضان در ریز ریز کردن تقریبا هر روز پس از آن تاسیس شد و گفت: او نمی دانم دقیقا شکل این جنبش ممکن است اما گفت: “ما در حال رفتن به سازماندهی تحصن ما در حال رفتن به دادن مقامات شهرستان ما در حال رفتن به نشان می دهد تا به شورای شهر جلسات ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می دانیم که چگونه به انجام.”

او افزود: “ما قصد داریم در هر نقطه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de