5 آمریکایی که پرواز با جت خصوصی به ایتالیا بودند این گزارش را تکذیب کرد, مطلب را با توجه به ممنوعیت اتحادیه اروپا بر روی بازدید کنندگان از کشورها با کروناویروس عفونت نرخ


جت پرواز به ساردینیا را کالیاری Elmas فرودگاه در روز چهارشنبه.

رادیو فردا/رادیو فردا/دوربین مدار بسته

  • پنج آمریکایی که اقدام به وارد ایتالیا پس از پرواز در یک هواپیمای جت خصوصی به جزیره ساردینیا رد شد چرا که اتحادیه اروپا coronavirus محدودیت.

  • اتحادیه اروپا باز کرده است مرزهای خود را به برخی از کشورها اما ما بوده است و حذف آن به دلیل بالا coronavirus نرخ.

  • مسافران در نهایت پرواز از فرودگاه 14 ساعت پس از فرود سی ان ان گزارش شده است.

  • اما مقامات محلی به نظر می رسید به پشیمانی حکومت را از پیامدهای این ادعا آن می تواند منطقه را نگاه کنید بد نیست.

  • ایتالیا که بدترین آمار کشور اما به نظر می رسد به کنترل شیوع آن در حالی که ما هنوز هم در برخورد با ویروس قله.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

پنج آمریکایی محروم بودند ورود به ایتالیا پس از پرواز از کلرادو با توجه به اتحادیه اروپا را مبنی بر آمریکا بازدید کنندگان با توجه به این ما را با حجم بالا از coronavirus موارد است.

آمریکایی ها اقدام به زمین در کالیاری Elmas فرودگاه در جزیره ساردینیا در چهارشنبه سی ان ان گزارش شده است. یک سخنگوی پلیس گفت که آنها مجبور به ترک بود و پس از 14 ساعت پس از فرود با توجه به سی ان ان.

مرتبط با: خدمه پرواز توضیح دهید که چگونه COVID-19 شغل خود را تحت تاثیر قرار

اما در حالی که استفاده از قوانین اتحادیه اروپا منطقه ای به نظر می رسد مقامات حسرت اثر برای آمریکایی ها. مدت زمان پرواز از کلرادو به ایتالیا شروع در حدود 15 ساعت است.

جیانی Cessa های گردشگری سر ساردینیا منطقه گفت که او رفت به فرودگاه “از حس همبستگی” با آنها.

ساردینیا گردشگری سر جیانی Chessa ملاقات با مسافران خارج از “همبستگی.”

تصویر/TGV Videolina/L’Unione Sarda

“قوانین باید محترم شمرده شود اما نیاز به برخی از حس مشترک” او گفت: آسوشیتد پرس گزارش داد.

و مسیحی سالیناس ساردینیا, فرماندار گفت که داستان چنین آمده است که باید “وارد قبر آسیب به بین المللی توریستی اعتبار از جزیره ما و احساس ما از مهمان نوازی” با توجه به گزارش رسانه های ایتالیایی ترجمه شده توسط AP.

سالیناس قبلا استدلال در حمایت از تست کنندگان به این جزیره که به شدت متکی به گردشگری به جای ممنوع کردن آنها.

مسافران پرواز نسبت به بیرمنگام, انگلستان, سی ان ان گزارش شده است.

اما مسافران را از ما هنوز هم برای قرنطینه به مدت دو هفته در بریتانیا را ترک کرده است که اتحادیه اروپا و معلوم نیست اگر مسافران متحرك از خود هواپیما وجود دارد با توجه به سی ان ان.

روزنامه های محلی L’Unione Sarda گزارش داد که این گروه همچنین شامل بازدید از انگلستان و ایتالیا و نیوزیلند شده اند اجازه ورود اما تصمیم خود را در “همبستگی” خود را با آمریکا و همراهان. یازده نفر در هیئت مدیره در مجموع سی ان ان گزارش شده است.

اتحادیه اروپا باز کرد تا برای مسافران بین المللی از 15 انتخاب کشورهای خارج از بلوک در روز چهارشنبه اما ما کنار گذاشته شد.

ساردینیا.

میشل Columbu

سه دیپلمات های اتحادیه اروپا گفت: ان بی سی نیوز روز پنج شنبه که ما coronavirus موارد بیش از حد بالا حتی در نظر گرفته شود که برای لیست با یک گفت: “ما هرگز به آن را. فقط نگاه خود را coronavirus وضعیت است.”

ایتالیا یک بار جهان را بدترین آمار کشور برخورد ویرانگر قبل از شیوع ویروس گرفته بود نگه دارید و در بسیاری از کشورهای دیگر قریب به اتفاق خدمات درمانی پزشکان را مجبور به تصمیم گیری بیش از که زندگی را نجات دهد.

این کشور دیده می شود بیش از 241,000 و بیش از 34,000 شد و مجبور به پیاده سازی اولین دقیق مستند در غرب را امتحان کنید و جلوگیری از این ویروس در حال گسترش است.

یک کارگر sanitizes این Piazza dei از مزرعه از معجزات نزدیک به برج پیزا در پیزا, ایتالیا, در تاریخ 17 مارس سال 2020 است.

لورا Lezza/گتی ایماژ

اما در حال حاضر مانند بسیاری از اروپا و شیوع آن بوده است که عمدتا تحت کنترل در آورده و با آن محدودیت در حال حاضر کاسته. جدید خود را روزانه موارد در حال حاضر حدود 200 در مقایسه با بیش از 5000 نفر در روز در ماه مارس. مرگ و میر حدود 20 از بیش از 700 در روز در ماه مارس است.

در مقایسه با ایالات متحده دیده می شود بیش از 2.7 میلیون نفر و بیش از 129,000 مرگ و میر و بسیاری از کشورها و مناطق در حال حاضر تجربه خود را در قله برای هر دو موارد و مرگ و میر.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de