فعالان خواست به حمایت از “کشمیری زندگی از ماده”

اخبار/نویسنده

لندن: بریتانیا-تاجر پاکستانی و رهبر جامعه Tarab رجا گفت: جهان غرب به تازگی از خواب بیدار شده تا به واقعیت از زندگی مهم است اما آن را نیز نیاز به توجه به “کشمیری زندگی موضوع” کمپین است که در جریان بوده است برای مدت زمان طولانی.

در مصاحبه با اخباراین مبارز گفت: کشتن جورج فلوید در امریکا حاوی یک حس جدید و عقلانیت در سراسر جهان به جنبش برای حقوق و مسئله کشمیر باید ویژگی در بالا به دلیل کشمیری — مانند دیگر قربانیان تاریخی نسل کشی و نژادپرستی و تبعیض — درد و رنج شده اند در دست هند شغل برای نزدیک به هفت دهه بدون هر گونه امداد و عدالت در چشم.

“این کاملا نفرت راه کشمیری درمان شده اند با اشغال دولت است. ابطال ماده 275 به طور موثر محروم انسانیت و هویت به کشمیر و نارندرا مودی آن را در مطلق نقض محلی و قوانین بین المللی” رجا گفت.

“در مقايسه با مردم در دانشگاه آزاد اسلامی کشمیر زندگی می کنند یک زندگی آزاد از عزت و احترام و لذت بردن از آزادی کامل. که به همین دلیل پاکستان تمام وقت دعوت از ناظران بین المللی برای بازدید از آزاد کشمیر در رایگان خود را در حالی که هند تبدیل شده کشمیر به باز زندان از هفت میلیون نفر, که در آن هیچ رایگان رسانه های بین المللی و یا ناظران مجاز است.”

رجا افزود که او به اعضای خانواده در هر دو آزاد کشمیر و هند کشمیر تحت اشغال و آنها باید با او چگونه هند اشغال ارتش نه تنها از تجاوز کشته و terrorises کشمیری در مناطق اشغال شده بلکه terrorises غیرنظامیان در آزاد کشمیر از طریق نقض آتش بس در سراسر خط کنترل (LoC).

“این به این معنی است که مودی می خواهد برای کشتن تمام کشمیری مسلمانان به اعمال Hindutva supremacist حکومت در کشمیر تحت اشغال. او معتقد است در نسل کشی مسلمانان, مسیحیان, سیک ها و هر کس دیگری که پشتیبانی نمی کند خود را Hindutva افراطی اوست.”

جامعه رهبر گفت: انگلیسی ها وزرا و رهبران غرب باید از حمایت های سیاه زندگی مهم است اما متاسفانه آنها گفته اند که هیچ چیزی در مورد زندگی کشمیری که مشابه درمان به صورت روزانه از نیروهای اشغالگر.

“کشمیری انسان هستند بیش از حد. زندگی خود را توجه بیش از حد. انگلستان و اتحادیه اروپا و دیگر دولت های غربی باید با شکستن سکوت خود و صحبت در مورد کشمیری و محکوم نشوند.”

رجا اضافه شده است که جوامع غربی را برای اولین بار در بر داشت پس از وقوع COVID-19 آنچه در آن به معنی برای زندگی زیر یک مستند اما کشمیری زندگی می کردند تحت هندی مستند برای دهه و بیش از 100,000 باید “جان خود را از دست به ترور و شده است وجود ندارد جیر جیر در جهان”.

به نام او در بین فعالان صلح و عدالت به منظور بالا بردن صدا برای کشمیری و نشان دادن همبستگی بین المللی با “ترین سرکوب مردم بر روی زمین”.

“من درخواست فعالان به طور فعال به دنبال این تغییر و ایستادن با کشمیری. اگر آنچه را که اتفاق می افتد در هند-کشمیر تحت اشغال را که اتفاق افتاده است در هر نقطه دیگری وجود دارد خواهد بود یک اعتراض” او اشاره کرد.

انگلیسی-پاکستان رهبر جامعه گفت: ارتش پاکستان انجام داده است یک کار فوق العاده در منطقه و همچنین در سطح بین المللی با وجود خصومت از هند در تمام سطوح آوردن صلح در منطقه و جهان در یک مکان امن.

“هزاران نفر از اعضای نیروهای امنیتی پاکستان را در آغوش شهادت در مبارزه با تروریسم است. ارتش پاکستان به صورت, هندی, تجاوز در مرز و در جای دیگر در همه زمان ها. ارتش هند تفریحی به قتل و شلیک به صورت روزانه در مناطق مرزی و جامعه بین المللی باید توجه کنید این است.”

“ارتش پاکستان است که توسط آن مردم را برای آنچه در آن می کند برای محافظت از آنها و محافظت از دیگران در برابر تجاوز” او اضافه شده است.

رجا گفت: MQM رهبر محمد انور اخیر اعتراف به ژئونیوز که “هند بودجه جنجالی عملیات” نشان داد که نوع تهدیدات پاکستان چهره از هند است. “آن را باز و بسته مورد هند تامین مالی تروریسم در داخل پاکستان و PTI دولت باید این موضوع در سطح بین المللی” رجا گفت.

او در خارج از کشور گفت: پاکستانی ها سرمایه گذاری های زیادی در پاکستان تحت PMLN دولت اما این اتفاق نمی افتد دیگر به دلیل وخیم تر شدن وضعیت اقتصادی این کشور است.

دولت فعلی سیاست های اقتصادی باید تغییر برای جذب سرمایه گذاری از خارج از کشور است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de