آرورا کلرادو. (AP) — یکی از افسران که متوقف الیاس McClain اخراج شد, بیش از عکس نشان دادن همکاران reenacting chokehold مورد استفاده در زمان قبل از مرگ او در سال گذشته مقامات روز جمعه گفت. پس از گرفتن یک پیام به صورت متن با تصاویر, او پاسخ داد: “سلام.”

پلیس متوقف McClain به عنوان او راه می رفت پایین خیابان در یک ماسک اسکی در ماه اوت گذشته برای “بودن مشکوک است.” شفق قطبی افسر Jason Rosenblatt سعی کردم به استفاده از یک سبد در 23 ساله اما نمی تواند به دلیل موقعیت خود را پس از یک افسر دیگر آیا یک گزارش از دادستان گفت.

در ماه اکتبر Rosenblatt دریافت عکس ها از افسران همکار که با لبخند به آنها تقلید یک سبد در نزدیکی جایی که McClain متوقف شد که تا به حال تبدیل شدن به یک مکان یادبود. دیگران از کار اخراج شدند و یا استعفا داد و این هفته است.

McClain مرگ تبدیل به یک پاره در میان ملی حساب بیش از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی با دولت بازگشایی پرونده ممکن است اتهامات جنایی فدرال و مقامات به دنبال یک حقوق مدنی بررسی است. در مکان های مختلف chokehold ممنوع شده است و دیگر پلیس اصلاحات تصویب در سراسر کشور پس از تظاهرات.

یک مشخصه متزلزل موقت رئیس پلیس ونسا Wilson هزینههای افسران درگیر با عکس گفته خود توضیح است که آنها “در تلاش برای تشویق یک دوست با ارسال این عکس.”

“ما شرمنده ما بیمار است و ما قهر” ویلسون گفت:. افسران ممکن است جرمی مرتکب شده اند, اما این عکس ها “جنایت علیه انسانیت و نجابت,” او اضافه شده است.

پس از تحقیقات داخلی Wilson, اخراج Rosenblatt و دو افسر که به نظر می رسد در عکس کایل Dittrich و اریکا ماررو برای رفتار ناخوشایند از یک افسر. Jaron جونز افسر تصویر reenacting از سبد استعفا داد و این هفته است.

شفق قطبی Police Association آن را به نام “عجله برای قضاوت است.” اتحادیه ماموران گفت: در Facebook که تحقیقات در زمان نه روز در حالی که استاندارد امور داخلی مورد ماه طول می کشد.

چندین سازمان پلیس گرفته اند اقدام سریع به مجازات افسران از جمله کسانی که در جورج فلوید مرگ 25 مه در مینیاپولیس. مورد طلیعه جهانی تظاهرات.

رو به افزایش فشار کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس در هفته گذشته به دستور دادستان کل برای بازگشایی McClain مورد پس از دادستان ها در سال گذشته پاک افسران که در مواجهه او. دو نفر از آنها از جمله یکی که قرار McClain در یک سبد هنوز هم در نیروی به عنوان مقامات را نگاه کنید ممکن است اتهامات جنایی.

کلمه از عکس های پدید آمده به زودی بعد از پلیس’ اعلام. شفق قطبی پلیس تحقیقات هفته گذشته پس از دیگری افسر گزارش عکس.

“واقعیت این است که سه وظیفه در یونیفرم پلیس فکر می کردم که آن را مناسب برای reenact قتل شوخی نشان می دهد که این گروه فاسد است به هسته ای” گفت: ماری نیومن ، McClain خانواده وکیل.

برای الیاس را Sheneen مکلين “این فقط ویرانگر برای دیدن که مردم مسخره قتل پسرش” نیومن اضافه شده است.

مردم بسیج در نزدیکی بنای یادبود برای McClain, شعار, نام خود و حمل علائم و گفت: “تمام زندگی می تواند مهم نیست تا زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

“Rosenblatt اخراج شدم نه برای کشتن الیاس نه برای قتل الیاس اما برای ساخت پاپ الیاس” گفت: Terrence رابرتز یک سازمان جامعه و خانواده دوست. “این است که این فرهنگ است که ما در حال مبارزه که در آن یک افسر پلیس می تواند به قتل یک مرد سیاه و یک کودک سیاه و حفظ شغل خود و ماندن در نیروی بنابراین او می تواند سرگرم کننده را از این کودک است.”

افسران متوقف McClain, یک ماساژ درمانگر پس از تماس 911 در اوت. 24 گزارش داد او را به عنوان مشکوک چرا که او با پوشیدن یک ماسک اسکی آور و سلاح های خود را. او خواهش کرد که آنها را بارها و بارها به اجازه رفتن او را با توجه به بدن-دوربین تصویری.

پس از chokehold که قطع خون به مغز او امدادگران اداره 500 میلی گرم آرام بخش او را آرام. او دچار ایست قلبی شد و بعد از اعلام مرگ مغزی گرفته و حمایت از زندگی کردن.

یک آسیب شناس پزشکی قانونی نمی تواند تعیین کند که دقیقا چه چیزی منجر به McClain مرگ اما گفت: فعالیت بدنی در طول رویارویی به احتمال زیاد کمک کرده است.

دادستان گفت: او را دنبال نمی کند اتهامات جنایی علیه افسران به دلیل آسیب شناس نبود قادر به تعیین اگر اعمال خود باعث McClain مرگ است. دادستان منطقه دیو جوان به تازگی به نام مرد جوان مرگ “غم انگیز و غیر ضروری” اما در دفاع از تصمیم خود.

پلیس-دوربین ویدیو نشان می دهد یک افسر گرفتن از ماشین خود نزدیک McClain و گفت: “از سمت راست وجود دارد. توقف. توقف. … من یک راست به توقف شما را از آنجا که شما در حال مشکوک است.”

در این ویدئو افسر نوبت McClain در اطراف و تکرار “توقف منبسط.” به عنوان McClain تلاش می کند برای فرار از مامور گرفتن افسر می گوید: “استراحت یا من باید برای تغییر این وضعیت است.”

به عنوان دیگر افسران پیوستن به مهار McClain او التماس آنها را به اجازه رفتن و می گوید: “شما بچه ها شروع به بازداشت من شد توقف موسیقی من به گوش دادن.”

شفق قطبی پلیس گفت: McClain حاضر برای جلوگیری از راه رفتن و جنگیدند وقتی ماموران تلاش کردند تا او را بازداشت.

در این ویدئو McClain می گوید افسران: “اجازه دهید به من. من هستم درونگرا. لطفا احترام به مرزهای که من صحبت می کنم.”

ایالات متحده دادستان های وزارت دادگستری ایالات متحده در حقوق مدنی تقسیم و اف بی آی این هفته اعلام کرد که آنها به دنبال به اینکه برای راه اندازی یک حقوق مدنی بررسی است. مقامات فدرال گفت: آنها نیز با توجه به تحقیقات به عکس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de