دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات ایجاد ‘قهرمانان ملی’ باغ

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داده است تا با ایجاد یک “باغ ملی آمریکا قهرمان” به دفاع از آنچه که او خواستار “ما بزرگ ملی داستان” در برابر کسانی که خرابگری مجسمه.

اجرایی خود را سفارش می دهد یک کار جدید نیروی 60 روز به ارائه برنامه های از جمله یک محل برای باغ.

او اصرار دارد جدید مجسمه ها باید واقعی “نه انتزاعی یا مدرن”.

تعدادی از ما مجسمه کشیده شده است و از آنجا که پلیس کشتن یک غیر مسلح سیاه جورج فلوید است.

آثار مرتبط با برده-داشتن کنفدراسیون در طول جنگ داخلی در امریکا شده اند به خصوص هدفمند در سراسر کشور تظاهرات مشتعل از مرگ فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

رئیس جمهور تهمت دفاع می کرد مؤتلفه نمادها به عنوان بخشی از میراث آمریکا.

در یک سخنرانی به مناسبت روز استقلال در کوه راشمور او را محکوم ضد نژادپرستی تظاهرات که سرنگون مجسمه.

او گفت: امریکا میراث ملی بود که تهدید کرد – یک احساسی درخواست تجدید نظر برای میهن پرستی.

باغ – در جایی از زیبایی های طبیعی در نزدیکی یک شهر است افتتاح شود توسط 4 جولای 2026 آقای ترامپ با حکم اجرایی می گوید. مقامات دولتی و سازمان های مدنی دعوت برای اهدای مجسمه های آن است.

  • چرا این روز استقلال خواهد بود و بر خلاف هر دیگر
  • چهارم جولای: آنچه که استقلال روز ؟
  • پنج قطعه از متن به درک تظاهرات

رئیس جمهور تهمت را انتخاب چهره های تاریخی به جشن در باغ است که به احتمال زیاد مورد بحث است.

لیست “تاریخی قابل توجهی” آمریکایی ها شامل پیشبینی پدران بنیانگذار مانند جورج واشنگتن و توماس جفرسون بلکه frontiersman Davy Crockett, انجیلی مسیحی واعظ بیلی گراهام ” رونالد ریگان و جنگ جهانی دوم, قهرمانان, داگلاس مک آرتور و جورج پاتون.

نیز وجود خواهد داشت مجسمه های آفریقایی حقوق مدنی فعالان Harriet Tubman و مارتین لوتر کینگ جونیور

آمریکایی ها در جشن, فرانسوی, مارکی دو لافایت به عنوان یک قهرمان ملی

بحث برانگیز آقای ترامپ شامل غیر آمریکایی که “ساخته اساسی تاریخی کمک به کشف و توسعه و یا استقلال از آینده ایالات متحده”.

بنابراین این باغ می توانید مجسمه کریستف کلمب Junipero Serra و مارکی دو لافایت.

کلمبوس و کاتولیک اسپانیایی missionary سرا به دور از قهرمانانه برای آمریکایی های بومی به دلیل خود را “اکتشافات” منجر به اسارت و بهره کشی از مردم بومی با استعمارگران.

  • ما باید به مقابله با آن گناه اصلی برای حرکت به جلو
  • داستان پشت مجسمه هدفمند در تظاهرات

امریکا در اوایل توسعه اقتصادی نیز با تکیه بر برده داری – که باعث می شود برخی از سنتی قهرمانان ملی مشکوک برای آمریکایی های آفریقایی تبار.

مارکی دو لافایت یک اشراف زاده فرانسوی و فرمانده نظامی به رهبری آمریکا و نیروهای کلیدی در جنگ علیه انگلیسی ها در انقلاب آمریکا.

تجزیه و تحلیل جعبه های آنتونی Zurcher, شمال امریکا, خبرنگار

نمادین پاسخ به معترضان

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد باغ ارائه می دهد بینش را که معتقد شایسته جشن. وجود دارد در امریکا بنیانگذاران پیوست قرن 19 frontiersmen جلال در دیزنی تلویزیونی درام جنگ جهانی دوم ژنرال و برده داری اطناب.

حزب جمهوری خواه آیکون رونالد ریگان رئیس جمهور تنها از گذشته 150 سال و Antonin Scalia که اولیه حقوقی میراث سرودن داغدار محافظه کار dissents به اکثریت نظرات تنها دادگاه عالی عدالت. این نوع از لیست است که می تواند تا حد زیادی خورد از کلاس مدرسه کتاب های تاریخ از 1950s عصر که suffuses رئیس جمهور, سیاست, نوستالژی برای آمریکایی “عظمت”.

در کوه راشمور سخنرانی رئیس جمهور به شدت انتقاد کرد در کسانی که او را متهم کرد که مایل به از بین بردن میراث فرهنگی این ملت است. باغ خود را نمادین پاسخ. در زمانی که رئیس جمهور در دفاع از مجسمه ها که افتخار جنگ داخلی با شورشیان که مبارزه ما سربازان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال ساخت یک مثبت مورد برای کسانی که او معتقد است که تجسم ما ارزش های میهن پرستی الهام و شجاعت. در حالی که بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر بررسی تاریخچه آمریکا با یک چشم بحرانی باغ خواهد بود براق ادای احترام به رئیس جمهور نمایی از آمریکا “استثنایی”.

آن را قطعا خشم رئیس جمهور منتقدان که او را به عنوان یک تفرقه و نامناسب داور از ارزش های آمریکایی. این نیز حاکی از پاییز ریاست جمهوری مبارزات تن به تن فرهنگی جنگ است.

چه رئیس جمهور تهمت می گویند در سخنرانی خود?

آن را بسیار نمادین تنظیم برای سخنرانی: کوه راشمور در داکوتای جنوبی, ویژگی های حک چهره رییس جمهور و دو نفر از آنها – جورج واشنگتن و توماس جفرسون – بودند برده-صاحبان.

آن را نیز می ایستد در زمین که گرفته شد از بومی لکتا سو توسط دولت ایالات متحده در 1800s.

رئیس جمهور تهمت و قول داد برای حفاظت از بناهای تاریخی در برابر آنچه که او به نام “جناح چپ انقلاب فرهنگی”

رئیس جمهور تهمت برافراشته در برابر “انصراف ” فرهنگ” از کسانی که سرنگون بناهای تاریخی در دوران اخیر ضد نژادپرستی تظاهرات.

او را محکوم کرد کسانی که هدفمند مجسمه به عنوان “اوباش خشمگین”.

Mr تهمت متهم معترضان از “بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما بدنام قهرمانان ما پاک کردن ارزش های ما و تلقین فرزندان ما”. “ما نمی خواهد سکوت,” او گفت:.

این رئیس جمهور است که به شدت مورد انتقاد قرار برای دست زدن به او از ما coronavirus همه گیر ساخته شده کمی مرجع به بیماری که در حال حاضر ادعا کرد تقریبا 130,000 آمریکا زندگی می کند.

ایالات متحده ثبت بزرگترین واحد-روز افزایش عفونت کروناویروس در جمعه آوردن مجموع به بیش از 2.5 میلیون بیشتر از هر کشور است.

ماسک و اجتماعی فاصله بود نه اجباری در کوه راشمور رویداد با وجود هشدارهای مقامات وزارت بهداشت.

گروه های بومی آمریکا انتقاد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید برای نما سلامتی و برای جشن ما استقلال در منطقه ای که مقدس است به آنها.

بسیاری از آمریکایی های بومی فراموش نمی کند جشن روز استقلال چرا که آنها آن را مرتبط با استعمار از سرزمین های قبیله ای خود را و از دست دادن فرهنگی آزادی.

بیشتر در جورج فلوید مرگ

  • دیدگاه: نقطه اوج نژادی تقسیم ملت
  • تماشا کنید: ‘این است که چرا ما اعتراض’
  • گاهشمار: آخرین سیاه مرگ و میر در دست پلیس
  • جرم و عدالت: چگونه آفریقایی آمریکایی ها درمان می شود ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de