‘گریم حل و فصل’: با بایدن بزرگ و سنا در نزد دموکرات ها هنوز خالی از سکنه ترس از یاس

واشنگتن – دموکرات ها شنیده ام این داستان قبل از.

خود را پرچمدار ایجاد یک ملاحظه برتری در این مسابقه برای رئیس جمهور در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. همه چیز به نظر می رسد اشاره در جهت خود را. صاحب نظران شروع به صحبت کردن در مورد یک پیروزی دموکراتیک مانند آن اجتناب ناپذیر است.

سپس آن اتفاق نمی افتد.

هنوز هم زدن زخم های خود را چهار سال بعد از, هیلاری کلینتون سوزش از دست دادن دموکرات ها در حال دست و پنجه نرم با افزایش انتظارات است که به نظر نمی رسد ممکن است در آغاز سال است. Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن cruised به دو رقمی در سراسر کشور منجر هفته پیش و در آنجا ماند به عنوان رئیس جمهور تهمت طول می کشد تپش بیش از دست زدن به او از coronavirus بحران بیکاری بالا و خرید اینترنتی از سراسر کشور بازداشت معترضان به خشونت پلیس.

نه تنها بایدن منجر سنجی در هر میدان نبرد دولت گسترده تر فرمان از کلینتون تا به حال – معاون سابق رئیس جمهور است یا جلوتر یا رقابتی در آمده است که ایران باید حمل از جمله تگزاس و جورجیا, آیووا, اوهایو و میسوری. پس محتمل دموکرات ها نیز راه به دست گرفتن کنترل مجلس سنا.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن مسیرهای بایدن در میشیگان و ویسکانسین, پنسیلوانیا, فلوریدا, کارولینای شمالی و آریزونا می یابد نظرسنجی

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در یک مبارزه رویداد 30 ژوئن 2020 در Alexis I. Dupont دبیرستان در ویلمینگتون ،

از یک طرف دموکرات ها هستند و احساساتی در مورد چشم انداز خود را: یک شانس برای یک جارو پیروزی نه فقط eking یک پیروزی برای ارائه روشن انکار از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر و سرنگون میچ مک کانل به عنوان رهبر اکثریت سنا.

اما آنها قادر به لرزش کردن خاطرات دردناک از سال 2016 زمانی که بسیاری از دموکرات ها به دروغ فرض بر این است که حزب جمهوری خواه نامزدی یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد میزبان با انتخاب دفتر تجربه خواهد اطمینان از پیروزی کلینتون در ماه نوامبر.

“حافظه که نمی تواند پاک شود” گفت: Luis Heredia, مدیر اجرایی, آریزونا انجمن آموزش و پرورش دولت اتحادیه معلمان و دموکرات عضو کمیته ملی. او به یاد می آورد تماشای نوسان متحده مانند پنسیلوانیا و میشیگان به سرعت سقوط برای دموکرات ها در شب انتخابات. “حافظه که هنوز بسیار تازه به خصوص برای من.”

“شما مردم یادآوری کند که یک نظرسنجی فقط یک نظرسنجی. این یک لحظه در زمان صبح روز سه شنبه زمانی که کسی جواب تماس بگیرید. اجازه نمی برد. ما باید برنده با 20 امتیاز با توجه به شرایط. پیروزی با 6 امتیاز هم برای ما می گویند که ما جلوتر از این بازی است.”

مختلف دینامیک در سال 2020 نسبت به سال 2016

در مصاحبه با DNC عضو از شش میدان نبرد متحده از جمله دولت و رهبران حزب هر یک آمد به یک کمپین کلیشه: “هیچ چیز را نمی دانیم.”

دموکراتیک اضطراب assuaged یک ذره را به طور چشمگیری شرایط مختلف این زمان در اطراف: مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر یک وقت قادر به اجرا به عنوان یک تاجر خارجی مبارزه به “تخلیه باتلاق.” بحران های متعدد – از جمله یک بیماری همه گیر است که منجر به بیش از 128,000 آمریکا مرگ – بخشی از رکورد خود را. او فقط پیچیده مسلما سخت ترین ماه ریاست جمهوری خود دربسته در محیط جدید جنجال بر سر گزارش نموده که روسیه پیشنهاد طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار دانستن در مورد هوش گزارش که روسیه قرار داده و فضل بر نیروهای ایالات متحده در افغانستان خدمت

شاید مهمتر از بایدن فاقد پایین favorability و اعتماد علائم است که محکوم کلینتون که قطبش به تهمت باز بسیاری از دموکرات ها نمی بینم.

عمده وجود دارد علامت هشدار دهنده, اما, برای دموکرات: با وجود بایدن را ملاحظه سرب و هواداران خود را به میزان قابل توجهی کمتر مشتاق در مورد او از مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداران هستند از مغلوب ساختن پیشی جستن رای گیری نشان می دهد.

“دموکرات ها در سراسر ویسکانسین دو واکنش به این لحظه گفت:” بن Wikler رئیس حزب دموکرات ویسکانسین. “برای اولین بار است که مغلوب ساختن پیشی جستن یک فاجعه کامل و نظرسنجی ها نشان می دهد که هر کس می داند که او بد است. این واکنش دوم این است که ما آموخته اند که ما درس از سال 2016.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک تجمع در BOK مرکز در Tulsa, Okla., چهار شنبه, ژوئن 20, 2020.

او گفت: دموکرات “نمی تواند خود را پا کردن گاز حتی برای یک ثانیه” با خرید بیش از حد به پای صندوق های رای اشاره کرد که کلینتون به رهبری تهمت با عنوان بسیاری از 15 درصد در ویسکانسین زیر کنوانسیون ملی دموکرات در ماه اوت 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید تا برنده ویسکانسین کمتر از 1 درصد است.

“من می خواهم در محفظهای قرار دادن آن به عنوان “گریم حل و فصل'” Wikler گفت: از خلق و خوی در میان دموکرات ها و اضافه کرد که آن را “مبهم است که مغلوب ساختن پیشی جستن حتی تکه از حمایت او” داده اخیر خود مشکلات. او گفت: دموکرات ها از ترس تهمت است “حاضر به تقلب راه خود را بازگشت به قدرت” با محدود کردن رای دهندگان دسترسی و امتناع از قبول نتایج.

بیشتر: بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن هر هشدار می دهند که طرف دیگر ممکن است ‘سرقت’ انتخابات به عنوان مبارزه با بیش از ایمیل های رای گیری شدت گرفتن

همچنین چهار ماه هنوز هم در سمت چپ قبل از انتخابات به اندازه کافی وقت برای مسابقه به upend هنوز دوباره.

“چیزی که من را نگه می دارد تا در شب, ناشناخته, ناشناخته,” Wikler گفت.

‘همه ما دوست داریم برای انتخابات به بیش از امروز’

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده در ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا, سه محوری متحده که در طول تاریخ رای دموکراتیک ثابت کشنده برای کلینتون در سال 2016. پیروزی زنگ کمربند کلیدی است برای بایدن که در حال حاضر دارای یک رای گیری سرب 6-امتیاز یا بیشتر در هر با توجه به Real Clear Politics متوسط از نظر سنجی.

رهبران دموکرات در این ایالت می گویند که آنها شروع به بازسازی کمپین زیرساخت ها به سرعت پس از سال 2016 شکست در آماده سازی برای سال 2020 است.

“من فکر نمی کنم کسی راحت با این اعداد” گفت: Lavora بارنز رئیس حزب دموکرات میشیگان. “وجود دارد مردم در سال 2016 که خیلی زود به دلیل که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, بود, فکر, ‘چگونه می تواند این کشور احتمالا انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?’ در حال حاضر که این اتفاق افتاد ما می دانیم که ما باید تعداد هرگز کسی را.”

بارنز گفت: کلینتون در مبارزات انتخاباتی آغاز شده و با تمرکز بر میشیگان “دیر” پس از حزب کنوانسیون در اواخر تابستان اما گفت که بایدن مبارزات انتخاباتی در حال حاضر در حال همکاری نزدیک با دولت عملیات.

“همه ما تشخیص اهمیت این لحظه ها و فرصت ها در اینجا, اما آنها تنها فرصت برای ما اگر ما را به استفاده از آنها با انجام این کار,” او گفت:.

ریک Bloomingdale جمهور پنسیلوانیا AFL-CIO و DNC عضو کمیته گفت: بایدن قوی اعداد نشان می دهد که کارگران نگران اقتصاد همه گیر و “آنها در حال دیدن هیچ رهبری از واشنگتن”

“اما این بدان معنی نیست که آنها در حال رفتن به نگه دارید. مغلوب ساختن پیشی جستن و نشان داده است توانایی های باور نکردنی به پایین و سپس به بالا. بسیاری اتفاق می افتد در آن (نهایی 120) روز. در سال 2016, مردم فکر, ‘اى مرد اگر آنها نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن این چیزی که والس.’ نبود البته. ما نباید فرض کنیم آن را برای رفتن به این زمان است.”

وی افزود: “همه ما دوست داریم برای انتخابات به بیش از امروز. اما ما همچنین می دانیم که چنین نیست.”

پرسید: اگر او احساس خوبی در مورد بایدن حمل پنسیلوانیا بلومینگدیل گفت: “من اعتماد به نفس بود که هیلاری قرار بود به برنده شدن در پنسیلوانیا است. اگر ما انجام این کار خواهیم برد. اگر ما انجام این کار, ما برنده برنده نیست.”

Wikler گفت: دموکرات ها در ویسکانسین باید “پاک” استفاده یک وقت به طور معمول توسط تخمگذار زمینه پس از 2017.

مانند میشیگان و پنسیلوانیا مغلوب ساختن پیشی جستن انجام ویسکانسین با پشتیبانی قوی از سفید طبقه کارگر رای دهندگان برنده روستایی شهرستانهای سراسر کشور با بيش از 60 درصد آرا. از آن پس Wikler اشاره دموکرات ایالت ویسکانسین تمی بالدوین او برنده انتخابات مجدد در سال 2018 پیشنهاد توسط دو رقمی. او گفت که او معتقد است بایدن می تواند بیشتر تاخت و تاز در مناطق روستایی که در آن مزارع صدمه شده اند با مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت و سیاست.

“ما می دانیم که مغلوب ساختن پیشی جستن است با هدف قرار دادن ویسکانسین به عنوان مطلق-باید دولت برای انتخاب مجدد” Wikler گفت. “برای ما این بدان معناست که ما باید به مبارزه برای هر رای و ما در حال سرمایه گذاری بر این اساس است.”

بایدن بزرگتر منجر شود از کلینتون در همان نقطه

بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور 53%-41% با توجه به جدید ایالات متحده آمریکا امروز/بازرگانی Suffolk دانشگاه, نظرسنجی این هفته منتشر و دارای 9.4% سرب در Real Clear Politics متوسط از نظر سنجی.

در این مقطع در سال 2016 کلینتون در استفاده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن کوچکتر بود, 46%-40% در USATODAY/Suffolk نظرسنجی و مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شده بود به فاصله. در Real Clear Politics متوسط از نظر سنجی در جولای 1, 2016, Clinton رهبری 4.8% امتیاز محکم کردن از او دو رقمی استفاده در بهار.

بیشتر: منحصر به فرد ایالات متحده آمریکا امروز نظرسنجی: بایدن وسیعتر خود را منجر شود اما تهمت نگه می دارد و لبه در شور و شوق

اگر چه آن است که اغلب محبوب به شدت دقت رای گیری پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده در یک ناراحت کلینتون نهایی منجر شود در رای مردم 48.2% به 46.1% از نزدیک همسان نهایی نظر سنجی. مغلوب ساختن پیشی جستن لبه در کالج انتخاباتی آمد و از نزدیک برنده در نوسان متحده است.

مشکل برای مغلوب ساختن پیشی جستن از این به اطراف: تنها 20 درصد از رای دهندگان در نظر سنجی در ایالات متحده آمریکا امروز نظرسنجی گفت: آمریکا رهبری در مسیر درست است. اکثریت (67%) گفت: ایالات متحده آمریکا است که رهبری در جهت اشتباه است. بایدن همچنین فاقد همان منفی به عنوان کلینتون از جمله در سوال بیش از شخصیت.

پنجاه درصد از رای دهندگان در نظر سنجی گفت که آنها پیدا کردن بایدن صادق و قابل اعتماد در مقایسه با فقط 30 درصد برای مغلوب ساختن پیشی جستن. شش هفته قبل از انتخابات 2016 آن تهمت پیشرو و قابل اعتماد از سوال است. واشنگتن پست/ABC نظرسنجی تنها 33 درصد از رای دهندگان در بر داشت کلینتون صادق و قابل اعتماد اما تهمت اعتماد 42٪.

دیوید Paleologos مدیر بازرگانی Suffolk دانشگاه سیاسی مرکز تحقیقات گفت: 2016 رای دهندگان بود چرخش توسط “متنفر” – رای دهندگان که دوست نداشتند هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و کلینتون. او گفت: در نهایت این “شدت در مقابل هیلاری کلینتون به پایان رسید تا بالاتر از تهمت به خصوص در نوسان متحده است.” مغلوب ساختن پیشی جستن بهره مند یک مسابقه تبدیل شده است که بسیار منفی به دلیل کلینتون تر بود پلاریزه.

“شما لازم نیست که” Paleologos گفت. “او دوست داشتنی است. او دوست داشتنی جو.”

بیشتر: Paleologos در نظرسنجی: برای اولین بار ما نمی تواند سیاست بحث در روز شکرگزاری. در حال حاضر 4?

برای مغلوب ساختن پیشی جستن Paleologos گفت: “این واقعا چالش های پیش رو. او نمی باید حریف که مردم نفرت و یا احشایی در واکنش به.”

بایدن بزرگترین آسیب پذیری می تواند شور و شوق شکاف. بسیاری از هواداران خود را به عقب او به دلیل “نه مغلوب ساختن پیشی جستن” با توجه به Paleologos. در حالی که نیمی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان می گویند آنها “بسیار هیجان زده” در مورد نامزد خود را تنها 27 درصد از بایدن حامیان می گویند که. “مردم برای مغلوب ساختن پیشی جستن آنها او را دوست دارم. مردم برای بایدن آنها شانه را بالا انداختن شانه های خود را.”

دادن بایدن افزایش, اما, او منجر به شدت در میان رای دهندگان مشتاق نیست در مورد هر دو نامزد. “درست است که در حال حاضر در نظر گرفتن عوارض آن بر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین” Paleologos گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین راه اندازی طیف گسترده ای از حملات علیه بایدن

بایدن عنوان سرب خود را در نخستین کنفرانس مطبوعاتی خود پس از مارس پس از یک سخنرانی این هفته در ویلمینگتون ، از او خواسته شد در مورد نامتعارف کمپین که در عمل تقریبا تا حد زیادی از خانه اش در ایالت دلاور در طول بیماری همه گیر. بایدن گفت: “طنز” است که او احتمالا قادر به رسیدن به بیشتر رای دهندگان از طریق مجازی مبارزه.

“تا کنون از آن باقی مانده است دیده می شود, من نمی خواهم به ادم که بدشانسی میاورد خودم می دانم رای گیری داده ها بسیار خوب است. اما من فکر می کنم آن را واقعا زود است. آن را خیلی زود به هر گونه قضاوت می شود.”

بیشتر: بایدن در زیرزمین: می توانید مبارزات انتخاباتی از محل کار به خانه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان شروع به سفر ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان تلاش کرده اند برای پیدا کردن یک حمله علیه بایدن که گیر کرده است.

در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران تهمت مدیر ارتباطات تیم Murtaugh انداخت دستکش بلند در بایدن.

او ناودان بایدن برای افشاگری اخیر اشک فراز از آثار او را به نام یک “فاجعه” در اقتصاد صحبت کردیم گسترده در مورد کنگره ایالات متحده اسکندریه Ocasio-کورتز, D-New York, سوال بایدن روابط چین و استدلال اوباما-بایدن دولت را از دست داده و همه گیر H1N1 چپ مغلوب ساختن پیشی جستن با کمبود N95 ماسک. او را متهم بایدن با استفاده از COVID-19 به عنوان یک “سلاح سیاسی در بدبینانه تلاش” برای تضعیف اعتماد عمومی.

“جو بایدن امیدوار است برای سوار کردن بقیه از این چهار ماه بدون در نظر گرفتن هر یک از این سوالات” Murtaugh گفت. “او را تحت کامل بررسی قبل از اینکه مردم او را رو موشکافی چرا که خود گرداننده می دانم که او به آن را ندارد.”

مقایسه 2020 و 2016 انتخابات رابی Mook Clinton 2016 را مدیر کمپین هفته گذشته گفت: “من تقریبا به آن نگاه کنید به: وجود دارد بسیار زیاد است که این همان است؟” او ظاهر می شود در این پادکست از دیوید Plouffe باراک اوباما سابق مدیر کمپین. “اول و مهمتر از همه من می خواهم بگویم COVID همه چیز تغییر کرده است.”

Mook رئیس مجلس اکثریت PAC گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته شده است “جدی تر” و “برگزار می شود به حساب در یک راه است که او در ’16.” در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن “petty” اظهارات تحت درمان قرار گرفتند به عنوان یک “تازگی” در سال 2016 آنها در حال حاضر دیده می شود “در یک چارچوب درست فقدان رهبری” او گفت:.

تجربه سیاسی گرایش به یک مسئولیت در مبارزات Mook گفت: اما آن را به عنوان یک قدرت برای بایدن در طول بیماری همه گیر. “من فکر می کنم هیلاری نوع رو مخالف آن است.” او پیش بینی کرد این مسابقه را سفت به عنوان رای دهندگان به عنوان آنها در طول تاریخ انجام “رفتن به خانه احزاب” اما اگر تهمت نمی تواند “خود را با هم عمل می کنند.”

“بایدن می خواهد این را به عنوان یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن و او برنده است که در حال حاضر. مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به دوباره مهندس که به یک انتخاب — و او نمی تواند حتی ارائه آنچه که انتخاب این است که” Mook گفت. “پس چگونه در جهان را که قرار است به این محکم تر زمین برای خود استراتژی؟”

لذا ادعا می کنند به درک ‘پالس’ ما در حال حاضر

هیچ یک از مغلوب ساختن پیشی جستن taglines در بایدن به دست آورده کشش مانند “کج هیلاری” و شعارهای “قفل او را تا” چهار سال پیش.

دموکرات ها با وجود خوشبینی محتاطانه هستند صعودی در مورد مسائل که به نفع خود: یک بیماری همه گیر آنها ادعا می کنند در معرض شکست خورده ریاست جمهوری رهبری و مغلوب ساختن پیشی جستن “نظم و قانون” در پاسخ به اعتراضات بیش سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس به عنوان رای گیری نشان می دهد بیشتر آمریکایی ها در حال حاضر مطلوب برای زندگی مهم جنبش است.

“ما درک می کنیم چه درجه حرارت و نبض این کشور به نظر می رسد در حال حاضر گفت:” شیلا Huggins یک وکیل از دورهام کارولینای شمالی و DNC عضو کمیته.

بیشتر: جو بایدن کمپین توقیف فرصت به کنتراست مغلوب ساختن پیشی جستن را “قانون و نظم” پیام

او گفت: او دموکراتیک دوستان در حال صحبت کردن در مورد 2016 تکرار تا آنجا که آنها یک بار بود.

“ما بیش از حد شلوغ گوش دادن به یک رئیس جمهور که صحبت مزخرف تقریبا هر روز” او گفت:. “شما به راحتی یادآوری است که سال 2016 است نه آنچه باید در خط مقدم از آنچه که ما در حال فکر کردن در مورد. ما نیاز به فکر کردن در مورد سال 2020 است.”

در آریزونا هردیا گفت: او معتقد است که دموکرات ها باید حرکت به حمل دولت برای بایدن, پیروزی آمریکا مسابقه بین دموکرات علامت سالی و بهداشت ، مارتا McSally و تلنگر هر دو مجلس قوه مقننه ایالتی که در آن جمهوری خواهان باید باریک اکثریت. آخرین دموکرات به حمل آریزونا برای رئیس جمهور بود که بیل کلینتون در سال 1996.

“وجود دارد یک طوفان کامل ساختمان در آریزونا من می خواهم آن را کامل ‘haboob” در کشور ما” گفت: با اشاره به گرد و غبار است که پاپ در جنوب غربی”

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن, تماس, پیشنهاد, سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری در خارج از برج ترامپ ‘نمادی از نفرت’

کوین ایوانز یک DNC عضو از فلوریدا اجرا می شود که یک اردوگاه برای کودکان در فورت Lauderdale گفت: او می داند که بسیاری از “غیر حزبی مردم” در Broward شهرستان که رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که آنها نمی تواند به عقب کلینتون اما طرح به رای بایدن در ماه نوامبر. او گفت: رئيس جمهور در اداره coronavirus گذشته بود کلش.

“که در ساخت این تفاوت. این چیزی است که رفتن به خارج کردن رای” ایوانز گفت: دفاع از رای دهندگان شور و شوق برای بایدن. “آنها هیجان زده را به حالت عادی بازگشت به کاخ سفید” پس از رشد “خسته کننده” از همه تهمت, درام, او گفت:. “مردم خسته شده اند.”

وقتی که می آید به بایدن بودن پیش در نظر سنجی هر چند Evans بازگشت به چهار سال پیش.

“طوری بود که هیلاری, راست?” او گفت:.

رسیدن به جوی پادگان در توییتر @joeygarrison.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: با جو بایدن بزرگ و سنا در محتضر, Dems خالی از سکنه ترس از یاس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de