چگونه ستاره ها جشن 4 جولای سال 2020: میراندا لمبرت و بیشتر!

اجازه دهید آزادی حلقه! افراد مشهور مانند میراندا لمبرت, Melindagates فرانکل و Chrissy Teigen جشن 4 جولای با سرگرم کننده در خورشید و مقدار زیادی از رنگ های قرمز و سفید و آبی.

Lambert, 36, به اشتراک گذاشتن یک عکس از طریق Instagram در شنبه, جولای 4, از خودش و همسرش, Brendan McLoughlin, حلق آویز کردن در استخر. این “بلوبرد” خواننده نشسته در یک فلامینگو floatie به عنوان او برگزار شد سگ دلتا سحر. سابق افسر پلیس شهر نیویورک, 29 مطرح شده در کنار او در حالی که با پوشیدن یک جفت از رنگ های آبی و صورتی شنا تنه.

“4 خوشحال میشم!!!” او زیر نویس عکس. “دلتا سحر می گوید: فراموش نکنید که برای قرار دادن حیوانات خانگی خود را در جایی امن امشب قبل از آتش بازی. #muttnation #flamingorides #happycamper.”

زن و شوهر جریان هوا تریلر دیده می شود در پس زمینه از تصویر. در ماه مه جفت – کسانی که نکاح در ژانویه 2019 – سوار در یک سفر جاده ای در تریلر. آنها سفر 1000 مایل در شش روز از نشویل به جعل کبوتر تنسی سپس به ویرجینیا و پنسیلوانیا قبل از آنها در نهایت وارد در شهر نیویورک است.

در ضمن ستاره مانند فرانکل, 49, Goldie hawn و جولیا رابرتز نشان داد که ویژه مردان در زندگی خود. The Real Housewives of New York آلوم نوشته شده در عکس با دوست پسر خود پل Bernonدر حالی که هاون, 79 و رابرتز, 52, همچنین به اشتراک گذاشته تصاویر خود را با دیگران قابل توجه است.

دیگر افراد مشهور با استفاده از تعطیلات برای جلب توجه به مسائل بزرگتر. مدل Iskra لارنس ارسال شده یک عکس از خودش در بیکینی سفید همراه با یک پیام در مورد مهاجرت به ایالات متحده. انگلستان بومی, 29, سهام 2-ماه پسر با پسر فیلیپ Payne.

“من می تواند زیبا و دلفریب, af, اما من هنوز هم نمی تواند رای,” او نوشت. “من و زندگی در آمریکا برای بیش از 7 سال و من هنوز هم نمی کردم یک کارت سبز. و حتی اگر من من می خواهم پس باید صبر کنید و درخواست برای تبدیل شدن به یک شهروند قادر به رای دادن. لطفا فراموش نکنید که قدرت شما رای خود را مسائل,” او نوشت. “من نه ناسپاس برای زندگی من – من هم امتیاز من به زندگی در این کشور بدون ترس و یا تبعیض. از همه نظرات و پیشنهادات خود را به نظر می رسد مثل من باید سهم بیشتری در مورد داستان مهاجرت من با هدف پایان به یک شهروند ایالات متحده, بنابراین من می توانید اقامت در این کشور برای همیشه با من فرزند و شریک است.”

پایین ببینید چگونه مشهور جشن 4 جولای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de