Kanye West اعلام کرد او را در حال اجرا برای رئیس جمهور

Kanye West اعلام کرد در پنج شنبه, جولای 4, که او در حال اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن.

“ما در حال حاضر باید تحقق وعده امریکا با اعتماد به خدا و وحدت ما چشم انداز و ساختمان های آینده ما. من در حال اجرا برای رئيس جمهور ایالات متحده! #2020VISION,” رپر 43 توییتی.

کارآفرین Elon Musk پاسخ داد: “شما باید از من حمایت کامل!” و رپر سرعت trended در توییتر با بانوی اول نیز تبدیل شدن به یک روند موضوع به عنوان طرفداران و منتقدان بمب ایده کیم کارداشیان پایان در کاخ سفید با شوهرش.

Kanye West and Gap Team Up to Launch Yeezy Gap, Coming in 2021
Kanye West. گریگوری پک/شاتر

این اولین بار نیست “معروف” خواننده صحبت در مورد در حال اجرا برای دفتر — بازگشت در سال 2015 او تعجب بینندگان در MTV Video Music Awards با اعلام امکان اجرا در سال 2020 است.

اخیرا غرب صحبت در مورد خود و آرمان های سیاسی در سریع شرکت نوآوری جشنواره در نیویورک در ماه نوامبر.

“زمانی که من ریاست جمهوری در سال 2024,” او گفت: به عنوان مخاطب شروع به خنده. “چه y’all خنده ، ما را به ایجاد بسیاری از مشاغل! من قصد ندارم به اجرای من قصد دارم به راه رفتن. هنگامی که شما با دیدن عناوین و گفت Kanye دیوانه — یک سوم آمریکایی های آفریقایی تبار در زندان هستند و تمام افراد مشهور در زندان هستند نیز به دلیل آنها نمی توانند چیزی می گویند آنها هیچ نظر آنها خیلی می ترسم!”

این Yeezy, طراح شده است که هزینه های زیادی از زمان در مزرعه خود در ایالت وایومینگ در ماه های اخیر قبلا آوازی حامی رئیس جمهور تهمت بازدید از سابق واقعیت تلویزیون ستاره در دفتر بیضی در سال 2018 و معاشرت جنجال پوشیدن قرمز امریکا بزرگ دوباره کلاه.

او همچنین در ضمنی مارس که او برنامه ریزی شده به رای دادن برای تاجر در ماه نوامبر.

“ما می دانیم که به من رای دادن,” او در مصاحبه با GQ. “و من نمی شود گفت: مردم در اطراف من و مردم است که باید در دستور کار خود که زندگی حرفه ای من در حال رفتن به بیش از. چون حدس می زنم آنچه: من هنوز اینجا!”

غرب را نیز ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن چندین بار در کاخ سفید به عنوان او طرفداران عدالت کیفری اصلاحات.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de