کیت میدلتون دلایل خوراکی بچه تصاویر ترک سلطنتی طرفداران را شوکه کرد

کیت میدلتون واقعی استدلال پشت پمپاژ مداوم تصاویر از فرزندان او به تازگی نازل شده توسط رویال کارشناسان.

از طریق تلاش های مداوم این دوشس بنا به گزارش ها با هدف کشتن paparazzi فرهنگ با ارائه تصاویر واضح و روشن از بچه ها او را در موارد خاص است.

البته سلطنتی کارشناسان ستایش کیت برای گرفتن چنین اقداماتی برای محافظت از کودکان خود آنها استدلال می کنند آن است که کرایه برای او به حمل چنین بار بر روی شانه های او بر اساس مداوم است.

با توجه به گزارش اکسپرس.انگلستانکارشناسی ارشد بویی نقل شد و گفت: “ظاهرا یکی از دلایل کیت جرقه بزند و انتشار عکس از کودکان و نوجوانان است که برای قرار دادن دندانه در یا کشتن بازار برای paparazzi عکس. این چیزی است که من در واقع نمی دانستم اما آن را به بسیاری از حس.”

“این کیت سلطنتی استراتژی آن اتفاق افتاده است با سلطنتی دیگر بیش از حد. چون چرا هر روزنامه یا مجله می خواهید برای اجرای دانه دانه بلند-لنز تصاویر royals در خصوصی زمانی که آنها خود را در حال حاضر به خدمت شفاف Instagram سبک عکس.”

این کارشناس افزود: “این حباب تا افکار در مورد پرنسس دایانا و تولد او است که شما واقعا نمی تواند صحبت در مورد بدون صحبت کردن در مورد مرگ او.”

“این است که فقط ناخالص که کیت حتی به فکر می کنم مثل این” و کاملا “عجیب و غریب این است که یک استراتژی پشت این دلیل ما این تصاویر پیش از این موارد و یا کاملا به پایان رسیده و همه برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد.”

اظهار نظر بر تهاجمی طبیعت paparazzi, سلطنتی, مفسر Ms Fiorito ادعا می کند آن را به “مشمئز کننده است که آن را به این آمده است, اما آن را نیز یک موهبت است که آنها می توانید انجام دهید این است.”

“من فکر می کنم در مورد چگونه تهاجمی است که احساس می شود در باغ پشت خود را به بازی با بچه های خود را و شما یک لنز مجبور طریق بوته.

او اظهار داشت: “من فقط فکر می کنم آن است که بسیار وحشت زده, من دوست دارم که ما این خودی هر چند به نظر می رسد. اما در همان زمان شما باید به فکر می کنم در مورد آنچه که در طرف دیگر سکه است. این چیزی است که خانواده سلطنتی تا به حال برای مقابله با برای مدت طولانی است.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de