رشد سریع! Meghan Markle و شاهزاده هری‘s 14-ماه-پیر پسر مورچه است نزدیک شدن به دستیابی به یک نقطه عطف بزرگ — اولین گام خود را.

سلطنتی متخصص کتی elizabeth banks به تازگی گفته سرگرمی امشب که کودک نو پا است که تقریبا آماده برای شروع به راه رفتن به عنوان خانواده همچنان به قرنطینه با هم در لس آنجلس در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Meghan Markle and Prince Harrys Son Archie Is Just About Walking
شاهزاده هری و Meghan Markle با پسر مورچه Shutterstock

“من فکر می کنم او فقط در مورد راه رفتن” elizabeth banks گفت. “او بسیار خوشحال پسر کوچک او عشق به زندگی در L. A. و آنها هنوز هم ماندن در Tyler Perry‘s ، من گفتم آنها یافت نشد خود را برای همیشه در صفحه اصلی و در عین حال آنها هنوز هم به دنبال دارد.”

او افزود: “آنها واقعا دوست دارم که هم خانواده و آنها تا به حال بسیاری از که به تازگی. هر دوی آنها احساس می کنید بسیار سپاسگزار است که زمان آنها تا به حال در خانه با مورچه, تماشای او را در رسیدن به تمام آن نقاط عطف.”

یک منبع گفت:” ما هفته در ماه ژوئن که مورچه نیز شروع به صحبت کردن. “او گفت: چند کلمه مانند” دادا,’ ‘مادر’ ‘کتاب’ و ‘سگ'” خودی گفت. “او دوست دارد بازی پنهان و به دنبال و با استفاده از بلوک های ساختمان.”

Meghan, 38 و هری, 35 بستن گره در مارس 2018 و استقبال مورچه یک سال بعد. خودی مشترک با آمریکا در نوامبر سال 2019 که یک کمی را برای اولین بار ممکن است کلمه “دادا” از آنجا که از مورچه اتصال قوی به پدرش.

“وقتی هری پیاده به اتاق مورچه آنقدر هیجان زده او قرار می دهد اسلحه خود را خارج راه خود گفت: ‘من را انتخاب کنید تا!’ شما می توانید بگویید مورچه را برای رفتن به یک پروانه اجتماعی. او در شاد ترین زمانی که او در اطراف نفر” منبع توضیح داد.

خودی افزود: “او علاقه زیادی در محیط اطراف خود است و در حال حاضر مشارکت و تعامل با مردم است. او را دوست دارد سرگرم شود. و او نیست و نیازمند نوزاد — او با خوشحالی به هری و مگان دوستان بدون لگد کردن سر و صدا.”

سه نفر مستقر در لس آنجلس در ماه مارس پس از حرکت از ونکوور کانادا است که اقامت در پی خود را به خانواده سلطنتی خروج سه ماه قبل. یک منبع گفت:” ما در ماه مه که مگان و هری ساکن بوده اند در پری عمارت “حدود یک ماه است.”

در ماه مارس یک خودی نشان داد به ما که مناسب آلوم است”شروع به احساس می کنم مثل خودش دوباره” پس از بازگشت به زادگاه خود.

“هری و مگان واقعا هیجان زده بودند به حرکت به L. A.,” این منبع گفت در آن زمان است.”زمان روی حیله و تزویر است, البته, اما این چیزی است که آنها بوده ام به امید و به طور جدی برنامه ریزی برای چند ماه در حال حاضر.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله