توسط استیو گورمن

(رویترز) – عمدتا سیاه و سفید گروه مسلح تظاهرات و راهپیمایی از طریق سنگ کوهستان پارک در نزدیکی آتلانتا در شنبه خواستار حذف غول مؤتلفه سنگ کنده کاری در سایت است که مدنی و فعالان حقوق در نظر گرفتن یک بنای تاریخی را به نژاد پرستی.

فیلم روز استقلال رالی پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد نمرات از تظاهرکنندگان در لباس سیاه و سفید – در بسیاری از شبه نظامی ها به سبک لباس و همه چهره روسری – بی سر و صدا راهپیمایی چند پهلو به پهلو کردن یک پیاده رو در پارک.

بسیاری از معترضان انجام تفنگ از جمله نظامی-نوع سلاح و برخی از عینک کمربند مهمات پرتاب شده بیش از شانه خود را. اگر چه آمریکایی های آفریقایی تبار به نظر می رسد به حساب اکثریت قریب به اتفاق از راهپیمایان معترض از مسابقات مختلف مردان و زنان به طور یکسان در میان این گروه است.

یکی از کلیپ های ویدئویی نشان داد که یک رهبر معترضان که شناسایی شد خروشان به یک بلندگو در یک چالش برای سفید supremacists که در طول تاریخ استفاده از سنگ کوه به عنوان یک نقطه محوری خود را.

“من نمی بینم هیچ سفید شبه نظامیان” او اعلام کرد. “ما اینجا هستیم. که در آن … شما ؟ ما در خانه خود را. اجازه دهید بروید.”

جان Bankhead سخنگوی کوه سنگ یادبود انجمن گفت: معترضان مسالمت آمیز و منظم.

“این پارک یک پارک ایالتی. ما باید این اعتراضات در هر دو طرف از این موضوع از زمان به زمان. ما به احترام مردم متمم اول قانون اساسی حق” Bankhead گفت: NBC وابسته ایستگاه WXIA TV.

“ما درک حساسیت این موضوع در اینجا در پارک … پس ما که احترام و اجازه می دهد آنها را به در می آیند تا زمانی که آن را صلح آمیز که از آن شده است.”

سنگ کوه که دوباره برای تعطیلات آخر هفته پس از یک هفته طولانی بسته شدن بیش از coronavirus مواجه شده است و تمدید خواستار حذف آن از مارس 25 مرگ جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست به دست پلیس مینیاپولیس.

فلوید را کشته و به کمک احیای طولانی نهفته درگیری بین گروه به دنبال به انجام دور با مؤتلفه مجسمه و مجسمه های که آنها را به عنوان طرفدار برده داری نمادها و کسانی که به اعتقاد آنها احترام به سنت ها و تاریخچه جنوبی.

نه داستان بالا و پوشا طول یک زمین فوتبال این نقش برجسته از سنگ کوه مجسمه های حک شده به یک دیوار گرانیت مشرف به گرجستان روستا حدود 25 مایل (40 کیلومتر) در شرق آتلانتا همچنان بزرگترین چنین بنای تاریخی به امریکا جنگ داخلی کنفدراسیون.

آن را ویژگی های اشکال جسمانی خودت منع کن جفرسون دیویس بود که رئیس جمهور از 11-دولت کنفدراسیون و دو تن از ژنرال افسانه ای, Robert E. Lee و توماس “Stonewall” جکسون.

سنگ کوه بلند برگزار می شود نماد برای سفید supremacists. کو کلاکس کلان یک نفرت گروهی که تشکیل شد مؤتلفه ارتش جانبازان و دارای سابقه lynchings و ترور علیه مردم سیاه و سفید برگزار شد آن تولد دوباره مراسم در بالای کوه و در سال 1915 با شعله ور می گذرد. Klansmen هنوز هم نگه گاه به گاه تجمعات در سایه عمارت البته در حال حاضر ملاقات با معترضان در پشت پلیس نوار. بسیاری از کسانی که صلیب-سوزاندن در محل یا اطراف جولای 4.

(گزارش شده توسط استیو گورمن در ابراز پیروزی از اکتشاف, کالیفرنیا; ویرایش توسط کلارنس فرناندز و دانیل والیس)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de