پرنس ویلیام, کیت میدلتون سخت خانواده قانون از رفتن به رختخواب عصبانی’

پرنس ویلیام, کیت میدلتون سخت خانواده قانون از رفتن به رختخواب عصبانی’

پرنس ویلیام و کیت میدلتون, فرزند انتخاب همواره مورد تحسین قرار گرفته سلطنتی طرفداران و فقط به تازگی برخی از بسیار دقیق قوانین خانه شده اند نشان می دهد که یک درک عمیق تر نسبت به راه آنها را انتخاب کنید برای بالا بردن فرزندان خود را.

به گزارش آفتاب “فریاد کاملا خاموش محدودیت در کمبریج خانگی برای بچه ها. شاهزاده ویلیام و کیت همیشه سعی کنید بهترین خود را برای تشویق فرزندان خود را شاهزاده جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی به سازنده مکالمات و بحث در مورد همه آنها که در قلب خود را.”

یکی دیگر از عمده خانواده قانون در کمبریج خانواده سختگیرانه پلیس در اطراف رفتن به رختخواب عصبانی است. “کودکان را تشویق به صحبت در مورد احساسات خود را” منبع ادعا کرد.

“آنها ابراز نگرانی های خود را بیش از افراد مدرسه شنا, کلاس, روی حیله و تزویر باله مانور از دست رفته تنیس تجمع و یا دیدن کودکان گرسنه در آگهی های تلویزیونی. اما یک بحث تحقیق و بحث و یک راه حل پیدا کردم.”

“هیچ سوالی از یکی از والدین گفتن” نه “و دیگر گفت:” بله ” بعد از آن به عنوان کیت و ویلیام می خواهید برای ارائه یک واحد والدین جلوی فرزندان خود را.”

زمان روی صفحه نمایش نیز به شدت اجرا توسط زن و شوهر است. “تلویزیون در طول روز و برنامه ها باید به ملاقات کرد, با تایید والدین.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de