شاهزاده ویلیام سفارشات یک پاینت در میخانه و بیشتر Royals نوشیدن آبجو

Royals آنها درست مثل ما! است که آنها لذت بردن از یک آبجو فقط به عنوان بسیار به عنوان نفر بعدی. در واقع با وجود یک دسته از رویال غذا قوانین که شامل هیچ سیر و ممنوعیت ماکارونی برای شام قابل تشخیص ترین خانواده در بریتانیا است مجاز به نوشیدن در رسما تحریم سلطنتی حوادث. جای تعجب نیست که آبجو محبوب نوشیدن شراب از انتخاب با این blue-blooded قبیله.

مورد در نقطه است ؟ دوشس کیتبود که در سر تا پا سبز و پرنس ویلیام هر sipped در یک پاینت گینس در 17 مارس 2019 در Hounslow, انگلستان در جشن روز سنت پاتریک. آینده پادشاه و ملکه بودند در دست به دیدار با ایرلند ماموران پس از حضور در تعطیلات رژه در پادگان سواره نظام.

و این نه تنها پدر و مادر از سه برد آبجو با هم یا نه. در جولای سال 2017 هر دو دوک و دوشس کمبریج خال خال شد toasting با نوشیدنی محبوب پس از رقابت در برابر یکدیگر در یک مسابقه قایقرانی در آلمان است.

در علاوه بر این به جرعه جرعه در یک پاینت در هر حال حاضر و دوباره این زوج سلطنتی شناخته شده است به آنها خدمت می کنند ، در فوریه 2019 کیت پا پشت یک نوار در ایرلند و تلاش دست خود را در ریختن یک پاینت همه در حالی که با پوشیدن یک طراح لباس و او موفق به انجام آن بدون پاشش او لباس سبز.

به عنوان شما ممکن است حدس زده اند, دیگر اعضای خانواده سلطنتی از جمله هری پاتر و شاهزاده و شاهزاده چارلزهستند طرفداران آبجو به عنوان به خوبی. هری که تمایل به کمی آرام تر از برادر بزرگتر خود که آن را می آید به سلطنتی پروتکل حتی خال خال شده است با یک آبجو در سنت جیمز کاخ سلطنتی اقامت او و خانواده اش یک بار به نام خانه.

پایین ببینید اعضای مختلف خانواده سلطنتی لذت بردن از یک آبجو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de