معترضان در کیستون دستگیر و پس از مسدود کردن جاده به کوه راشمور برای ساعت

تظاهرات مخالفان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ورود در تپه کوه راشمور نمایش آتش بازی بودند ملاقات با مقاومت از اجرای قانون فلفل پاشيده و پس از دستگیری آنها مسدود کردن یک بزرگراه به این بنای تاریخی با وانت برای نزدیک به سه ساعت جمعه.

بیش از یک دوجین از معترضان دستگیر شدند و پس از مسدود کردن بزرگراه 16A یا آهن کوه جاده قبل از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی شد به راه خود را از سریع شهر به کیستون و سپس در بزرگراه ها به کوه راشمور. چند تن از کسانی که دستگیر دعا قبل از بازداشت توسط اجرای قانون است.

معترضان اشاره کرد که سیاه تپه ها مقدس به آمریکایی های بومی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مخالف منافع بومیان آمریکا و دیگر گروه های اقلیت.

فردی Milan عضو Oglala قبیله لاکوتا گفت که مشکل این است که بزرگتر از رئیس جمهور فعلی اما این تهمت بود کاتالیزور.

“احترام به حق وجود داشته باشد و یا انتظار ما مقاومت,” او گفت:. “ما یتیم گریه در شب و ما را در حفظ و ایجاد سر و صدا تا زمانی که آنها ما را بشنود.”

این “یتیم” به او اشاره دارد تمام مردم بومی بودند نهفته برای نسل شکسته معاهدات در طول تاریخ ایالات متحده آمریکا.

برخی از معترضان پراکنده پس از داکوتای جنوبی گارد ملی وارد صحنه حدود یک ساعت پس از معترضان جاده مسدود شده و اجرای قانون و اعلام آن به عنوان یک “غیر قانونی مجمع” بیش از یک بلند گو حرف زدن.

در حالی که چندین سازمان های اجرای قانون در پاسخ پوشیدن دنده ضد شورش گاز اشک آور ماسک و استفاده از زور و سلاح آنها فقط شات-محدوده نزدیک دود پوسته در مذاکرات و اسپری فلفل به معترضان ،

با توجه به معترضان که کاهش یافته است را به نام خود با استناد به نگرانی برای دولت قوانین ضد شورش معترضان سعی در نگه داشتن موقعیت خود را در برابر پیشرفت گارد ملی, به طوری که آنها را به عقب رانده و در برابر شورش سپر. این درخواست اجرای قانون به استفاده از اسپری فلفل علیه افراد به آنها فشار رو به جلو است.

بیشتر: Oglala سو رئیس جمهور می گوید: Mount Rushmore باید ‘حذف’: چه چیزی در پشت این سایت بحث برانگیز تاریخ

خوب صدای الک مشاور روحانی برای سو شد و در میان مسن میدهد. او گفت: این به هیچ وجه اولین اعتراض.

“من در تظاهرات” او گفت:. “هفتاد خیلی بد بودند و کسانی که کودکان و نوجوانان در حال حاضر آنها در حال رهبران.”

معترضان در سن از محدوده شهروندان ارشد به کودکان به عنوان جوان به عنوان 10. یک دختر آورده بود توسط پدرش از یوت کوه قبیله در کلرادو به طوری که او می تواند تجربه جوامع بومی در آینده با هم.

در 6:30 بعد از اجرای قانون به باقی مانده معترضان 30 دقیقه برای متفرق کردن قبل از آنها را بازداشت هر کسی در سمت چپ جاده. مدت کوتاهی پس از 7 بعد از ظهر گارد ملی تا حد زیادی برگزار شد به تماشاچیان و فشرده در روی معترضان در حالی که بخش کلانتر نقل مکان کرد به دستگیری 15 نفر که در آنجا ماند.

مرتبط با: رئیس جمهور تهمت برنامه سخنرانی آتشین برای Mount Rushmore آتش بازی

“امروز شده است یک روز افتخار به لاکوتا” گفت: نیک Tilsen از NDN جمعی. “ما تعطیل کوه راشمور. ما با قرار دادن این محل در مستند به مدت سه ساعت و ما آن را در یک راه خوب. ما این قدرت از اجداد ما.”

داکوتای جنوبی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا بود که در صحنه مستند “حوادث پلیس سوء” و “نقض حقوق اساسی” در اعتراض با توجه به پست های رسانه های اجتماعی توسط این سازمان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان آنها نیز در صحنه اما مقامات نگه داشتن آنها را دور از معترضان.

بیشتر: آنچه ما در مورد کوه راشمور آتش بازی و رئيس جمهور تهمت سخنرانی, بازدید جمعه

یک لیست توییتر توسط wunc

این مقاله در ابتدا در ظاهر Sioux Falls, آرگوس رهبر: معترضان در کیستون دستگیر و پس از مسدود کردن جاده به کوه راشمور

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de