1 / 8

4 جولای نژادی و بی عدالتی در واشنگتن

یک زن می پوشد گوشواره به تصویر می کشد بانوی اول میشل اوباما در اعتراض نژادی و بی عدالتی در خارج از کاخ سفید از یک بخش از 16 خیابان شده است که تغییر نام Black Lives Matter پلازا شنبه, جولای 4, 2020, در واشنگتن است.(AP Photo/مایا Alleruzzo)

آخرین روز اعتراض به نابرابری نژادی:

BALTIMORE — Baltimore معترضان را پایین کشیده مجسمه کریستف کلمب و پرتاب آن به شهرستان درونی بندر.

رسانه های خبری گزارش داد که تظاهرکنندگان با استفاده از طناب برای سرنگونی این بنای تاریخی در ایتالیا محله در شب شنبه.

معترضان بسیج از مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس نامیده می شود برای حذف مجسمه کلمبوس مؤتلفه آمار و ارقام و دیگران. آنها می گویند ایتالیایی اکسپلورر مسئول نسل کشی و استثمار از مردم بومی در قاره آمریکا.

با توجه به Baltimore Sun, مجسمه اختصاص داده شده بود در سال 1984 است و متعلق به این شهرستان است.

مجسمه کلمب نیز سرنگون و یا تخریب در شهرستانها مانند میامی; ریچموند, ویرجینیا; St. Paul, Minnesota; و بوستون که در آن یکی که شماری.

___

بالتیمور — دانشگاه جانز هاپکینز در حال بررسی کشف یک طناب به طناب دار در یک سایت ساخت و ساز در یک ساختمان آن را به صاحب آن بالتیمور پردیس.

دانشگاه جانز هاپکینز مقامات همچنین به اطلاع مقامات فدرال در مورد آنچه که دانشگاه تماس بالقوه جنایت نفرت, the Baltimore Sun گزارش.

“جانز هاپکینز دانشگاه را محکوم و این عمل نفرت” رئیس جمهور Ronald J. Daniels گفت: در یک پیام ایمیل فرستاده به دانشگاه جامعه جمعه. “ما در پیدا کردن چنین نژادپرستانه تصاویر هولناک و طاقت فرسا و یک تهدید مستقیم به جامعه سیاه پوستان در دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور در stark مخالفت با ارزش های سهام عدالت و انسانیت که ما قویا متعهد است.”

نمایندگان پیمانکار عمومی Plano-Coudon گفت: مسئولان دانشگاه روز شنبه که طناب دار به حال یافت شده در سایت در بالتیمور که در آن شرکت نوسازی یک آزمایشگاه است که بخشی از دانشگاه Whiting دانشکده فنی و مهندسی.

دانشگاه را نهادی سهام در حال بررسی است و در هماهنگی با پیمانکار عمومی جانز هاپکینز سخنگوی کارن لنکستر گفت. لنکستر گفت: شرکت “ارائه کرده است آن همکاری کامل و حمایت است.”

دانیل انیس دانشگاه, ارشد, معاونت مالی و اداری گفت: مدرسه تعطیل شده سایت ساخت و ساز.

“این موضوع ما را بسیار جدی بگیرید,” او گفت:. “عمل می کند مانند این هیچ جایی در جامعه ما است.”

___

ققنوس — ققنوس مقامات تنظیم شده برای شروع فرایند تغییر نام خیابان های یک دیده می شود به عنوان تحقیرآمیز به بومی بومی آمریکایی و دیگر ستایش کنفدراسیون.

ققنوس شورای شهر رای دادند و به اتفاق آرا این هفته به نام اسکو اوج درایو و Robert E. Lee خیابان. در نامه ای به شهرستان manager ماه گذشته شهردار کیت Gallego و Councilwoman Thelda ویلیامز نوشت که اسکو یک “توهین آمیز و تحقیر آمیز کلمه است.”

در ضمن لی نشان دهنده تاریخی موسسات نژادپرستی و برده داری. عضو شورای Sal DiCiccio می گوید: این شهر باید پوشش هزینه های برای ساکنان نهفته تغییر دهید.

___

RICHMOND, Va. — ویرجینیا مقامات دستور حذف زیادی پرچم آمریکا از یک سایت ساخت و ساز پیش از چهارم جولای خواستار آن یک هدف بالقوه برای مردم معترض نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

دنا پاتر, سخنگوی وزارت امور خارجه از خدمات عمومی گفت: مقامات خواسته یک پیمانکار به پایین پرچم از یک ساختمان اداری جدید برای قانونگذاران ایالتی تحت ساخت و ساز در ریچموند. او گفت: در یک ایمیل که ساختمان تخریب شده است و پرچم dumpsters و اتوبوس تعیین شده است آتش در طول تظاهرات در هفته های اخیر.

پاتر گفت: دولت نمی شی به یک استاندارد اندازه پرچم که هنوز در حال پرواز بر روی یک جرثقیل در سایت. اما او گفت: از یک بزرگتر را آسان تر است برای رسیدن به.

واشنگتن پست گزارش می دهد که این تصمیم خشم یک مقاطعه کار فرعی که ضد حریق شرکت با استفاده از برزنت را به پرچم.

“پس هنگامی که این پرچم در این آخر هفته در این کشور یک هدف!!” اریک وینستون آمریکایی پوشش Corp. نوشت: در Facebook پست با توجه به روزنامه. “اجازه دهید من حدس می زنم اگر من تا به حال یک زندگی موضوع پرچم آن خواهد بود ‘ok’!?”

___

AUSTIN تگزاس — یک محافظه کار قدرت کارگزار گفت تگزاس’ فرماندار به سرباز گارد ملی “شلیک برای کشتن” در میان تظاهرات ماه گذشته در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

تگزاس تریبیون گزارش داد که استیو Hotze چپ که پیام صوتی به کالیفرنیا ، گرگ ابوت رئیس ستاد در تعطیلات آخر هفته از 6 ژوئن.

Hotze اذعان نظر در Facebook پست شنبه, نوشتن “آن را در مورد مسابقه.”

جمهوری خواه ایالت John Cornyn به نام پست صوتی “کاملا منزجر کننده و سزاوار سرزنش است.”

ابوت را کاهش یافته است به نظر به تریبون و بلافاصله پاسخ به یک درخواست سوابق برای پست صوتی.

___

گراهام, N. C. — حقوق مدنی گروه باید شکایت کرد برای جلوگیری از, North Carolina شهرستان از اجرای یک فرمان است که نیاز به مجوز برای تظاهرات.

هرالد سان گزارش داد که یک قاضی فدرال برنامه ریزی یک جلسه دوشنبه در یک درخواست برای یک سفارش ضابط موقت در برابر مقامات شهرستان در گراهام بخشداری شهرستان Alamance.

طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که فرمان unconstitutionally نیاز به معترضان به یک مجوز به راهپیمایی در حالی که حمل یک نشانه است. آن را نیز می گوید که این فرمان غیر قانونی را محدود می کند اندازه و رفتار مجاز شد.

وکلای مدافع از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون واصل طرح دعوی در دادگاه از طرف NAACP را Alamance شهرستان شعبه و هشت نفر.

یک Confederate monument در مقابل Alamance شهرستان تاریخی دادگاه بوده است هدف از تظاهرات سال است. تماس برای پایین آوردن قرن سرباز مجسمه شدت از جورج فلوید را مارس 25 مرگ در مینیاپولیس.

___

سیاتل — مقامات می گویند که یک زن 27 ساله مرد مظنون به رانندگی بر روی یک بسته آزادراه در سیاتل شنبه اولیه و barreling به یک جمعیت از معترضان بازداشت شده است و رزرو در دو فقره فضایی حمله.

دو نفر به شدت مجروح شدند. واشنگتن گشت سروان. ران مید گفت: Dawit Kelete سیاتل برگزار می شد بدون وثیقه در شهرستان کینگ Correctional Facility.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر Kelete تا به حال یک وکیل است که می تواند صحبت می کنند از طرف او.

مقامات در تلاش بودند برای تعیین انگیزه و همچنین به عنوان نقطه ورود بر روی بزرگراه بین ایالتی.

مید گفت: معترضان به حال تعطیل ایالتی برای 19 روز متوالی و گشت دولت در پاسخ اختتامیه بخش بین ایالتی به نگه داشتن رانندگان و معترضان امن است.

مید گفت: Kelete بود مشکوک محور راه اشتباه بر روی یک سطح شیب دار. سربازان نمی دانم که آیا آن را یک حمله هدفمند اما اختلال در نظر گرفته نمی شد یک عامل است.

___

LOTHIAN, Md. — متعلق به بخش خصوصی مؤتلفه مجسمه در مریلند کلیسا شده است سرنگون و تخریب به گفته پلیس.

سرمایه روزنامه گزارش می دهد که عکس های ارائه شده توسط Anne Arundel County police نشان می دهد که مجسمه در Mt. Calvary کلیسای آنگلیکان در Lothian پاره بود آن بتن پلت فرم.

کلمه “نژادپرستانه” نوشته شده بود قرمز رنگ اسپری بر روی پلت فرم و توصیفی پلاک برای مجسمه های خصوصی بنیامین ولش اونز که خدمت در یک مؤتلفه مریلند واحد توپخانه در طول جنگ داخلی.

پلیس گفت: این مجسمه گذشته دیده می شد سالم اواخر پنج شنبه. هیچ مظنون شدند و بلافاصله شناسایی شده است.

___

RICHMOND, Va. — سابق ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. Douglas L. وایلدر است که متهم دولت کتابخانه آژانس نژادپرستی برای سرعت آهسته آن را در پردازش و عموم ارائه سوابق از تصدی خود به عنوان کشور اول منتخب سیاه و فرماندار.

وایلدر 89 گفت: Richmond Times-Dispatch روز جمعه او را درک نمی کند که چرا کتابخانه ویرجینیا بوده است پردازش مقالات خود را از فرمانداری جانشینان قبل از اتمام کار بر روی خود را.

“چرا آن را نژادپرستی?” متحیر پرسید.

دولت کتابدار ساندرا گییا Treadway اذعان کرد که پردازش وایلدر پرونده تا به حال “کاهش رادار” گذشت که او نسبت به کاهش بودجه و گردش مالی در موقعیت های کلیدی از جمله وزارت امور خارجه بایگان.

“این است که ویرانگر برای من است اما ما در حال پرداختن به آن” Treadway گفت.

وایلدر, یک نوه از بردگان به عنوان فرماندار ویرجینیا از سال 1990 تا 1994. همه وایلدر را جانشینان در دفتر فرماندار شده اند سفید.

کتابخانه و آژانس به پایان رسید کار بر روی مجموعه ای از سابق Govs. جورج آلن جیم گیلمور و مارک وارنر. سابق رژیم صهیونیستی. Tim Kaine باقی مانده به یک کار در حال پیشرفت است.

___

سیاتل — مقامات می گویند که یک زن 27 ساله مرد سوار جگوار سفید بر روی یک بسته آزادراه در سیاتل شنبه اولیه و خمرهای شکل از طریق یک پاچه جمعیت معترضان مجروح شدن دو زن است.

راننده بود در بازداشت واشنگتن گشت سروان. ران مید گفت. اتهام نشده بود واصل که از صبح روز شنبه.

مقامات در تلاش بودند برای تعیین انگیزه و همچنین به عنوان نقطه ورود بر روی بزرگراه بین ایالتی.

تصویری گرفته شده در صحنه تظاهرات نشان داد که مردم فریاد “ماشین! خودرو!” قبل از فرار از جاده.

تابستان تیلور 24 ساله از سیاتل و Diaz, عشق, 32, از بلینگهام شد و در وضعیت بحرانی با آسیب های متعدد با توجه به Harborview Medical Center سخنگوی سوزان گرگ.

سیاتل بوده است سایت از طولانی شدن ناآرامی های پس از 25 ماه مه پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس که موجب سراسر کشور تظاهرات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله