همه بزرگ شده! لیسانس امیلی مینارد دختر بلندتر از او

جهش و مرزهای رشد! امیلی مینارد‘s 15 ساله, دختر, Ricki نگاه همه رشد در یک عکس جدید با لیسانس آلوم.

سابق واقیعت ستاره ارسال شده در یکشنبه, جولای 5, Instagram عکس از خانواده اش جشن ژوئیه 4, شامل, شوهر تایلر جانسون و سه پسر Jennings, 4, Gibson 3 و Gatlin, 2. مینارد دختر با نامزد سابق ریکی هندریک ایستاده بود به سمت با سگ خود را.

“Omg Ricki است من احساس می کنم پیر,” کارشناسی آلوم Keltie نایت اظهار نظر در رسانه های اجتماعی آپلود کنید.

Bachelorette Alum Emily Maynard Daughter Ricki Is All Grown Up
ریکی و امیلی مینارد در سال 2018 است. حسن نیت ارائه میدهد امیلی مینارد/Instagram

مینارد باردار بود با دخترش در سال 2004 زمانی که Hendrick کشته در تصادف هواپیما در 24 سال است. Ricki متولد شد و سال بعد.

“مارس 2nd استفاده می شود یک روز از غم و اندوه برای من, آن را به عنوان تولد ریکی پدر و این امر مرا به یاد تمام جشن خانواده اش و من از دست رفته را در” غرب ویرجینیا بومی نوشت طریق Instagram در سال 2018 است. “اما به دلیل رهایی بخش خدا, عشق, من قادر به جشن در این روز دوباره. ما در تاریخ اول زمانی که تایلر به من گفت روز تولد خود احساس من در آن لحظه به عنوان دیوانه به عنوان آن را برای تلفن های موبایل, خدا نشستن در بهشت خندان در من است.”

سابق ABC شخصیت رفت و به نوشتن “در حال حاضر 5 سال بعد او مطلقا هیچ چیز کوتاه از بهترین چیزی که تا کنون در زندگی من اتفاق افتاده. تایلر سعی کنید برای قرار دادن به کلمات چگونه خاص شما خواهد بود زیانی به شما, اما من امیدوارم که شما هرگز شک چقدر شادی و عشق شما را به همه ما زندگی می کند. من هر روز دعا می کنم بچه های ما باید قلب خود را. و به نظر می رسد. من شما را دوست دارم به تمام ستاره ها و بازگشت.”

به من گفتند: “بله”: داستان من از دل شکستگی رستگاری و عشق واقعی , نویسنده, ازدواج جانسون در سال 2014. قبل از رابطه خود او مشغول به لیسانس شرکت کننده Jef حلم و سابق کارشناسی براد Womack.

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de