چین بازداشت استاد که انتقاد یازدهم بیش از coronavirus

آزادی بیان در چین همواره شدیدا کنترل شده توسط حزب کمونیست اما گرفتن تبدیل شده است خفه کننده تحت Xi Jinping (AFP Photo/Noel Celis)

پکن (AFP) – مقامات چینی روز دوشنبه بازداشت یک استاد حقوق که در مقالات نخوری رئیس جمهور چین بیش از coronavirus همه گیر و او را متهم به حکم “tyrannically” به گفته دوستان ،

زو Zhangrun نادر صریح منتقد دولت چین به شدت سانسور, دانشگاه گرفته بود از خانه اش در حومه پکن توسط بیش از 20 نفر یکی از دوستان خود گفت که خواست نامش فاش نشود.

زو مقاله منتشر شده در فوریه سرزنش فرهنگ فریب و سانسور و پرورش توسط یازدهم برای گسترش coronavirus در چین است.

چین “رهبر سیستم خود را از بین بردن ساختار حکومت” خو نوشت: در این مقاله به نظر می رسد که در خارج از کشور وب سایت اضافه کردن به هرج و مرج در ویروس کانون هوبئی استان منعکس مشکلات سیستمیک در دولت چین.

چین “به رهبری یک مرد تنها, اما این مرد در تاریکی و قوانین tyrannically با هیچ روشی برای حکومت هر چند او ماهر در بازی با برق باعث کل کشور به رنج می برند” زو نوشت.

او همچنین پیش بینی کرد که ادامه کاهش رشد اقتصادی در چین باعث “کاهش اعتماد به نفس ملی” همراه با “سیاسی و علمی خشم و اجتماعی آتروفی.”

این استاد حقوق دانشگاه های این کشور بالا موسسات قبلا صحبت کردن در برابر 2018 لغو محدودیت مدت ریاست جمهوری در یک مقاله منتشر آنلاین.

یک دوست گفت: روز دوشنبه یک مرد ادعا می شود پلیس تا به حال به نام زو را — که شده است به طور جداگانه زندگی در دانشگاه اقامت — می گویند زو به اتهام درخواست فحشا در جنوب غربی شهر چنگدو.

زو بازدید چنگدو در زمستان سال گذشته با تعدادی از لیبرال دانشمندان چینی اگر چه معلوم نیست که اگر بازداشت متصل شد به این سفر دوست گفت: اتهام “مضحک و بی شرمانه”.

زو شد قرار داده شده در زیر صفحه اصلی دستگیری هفته گذشته از دوستان گفت.

پس از Tsinghua گزارش منع زو از آموزش و انجام پژوهش در سال 2019 صدها Tsinghua فارغ التحصیلان-و دانشگاهیان از سراسر جهان — امضا یک درخواست تماس برای او بود دوباره.

– سانسور در ظهور –

Tsinghua امنیت عمومی و مقامات در پکن پاسخ نمی دهند بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر در روز دوشنبه.

آزادی بیان در چین همواره شدیدا کنترل شده توسط حزب کمونیست اما گرفتن تبدیل شده است خفه کننده تحت Xi.

یک دادگاه در سال گذشته محکوم “cyber-مخالف” هوانگ چی که سایت گزارش در موضوعات حساس از جمله حقوق بشر به 12 سال زندان برای “افشای اسرار دولتی”.

فضا برای بحث مستقل منقبض شده است بیشتر در این سال به عنوان یازدهم را دولت به دنبال منحرف کردن مقصر برای coronavirus که دانشمندان معتقدند آمده از حیوانات وحشی در بازار در ووهان.

چن Jieren سابق روزنامه نگار با کمونیست سخنگوی روزانه مردم محکوم شد در ماه مه “چیدن نزاع و تحریک مشکل” و ارسال “نادرست” و “منفی” اطلاعات است.

رن Zhiqiang, صریح, چینی, حزب کمونیست منتقد و میلیونر اموال سرمایه دار خیلی مهم بود و همچنین پس از بازداشت او می گذراند مقاله به شدت انتقادی از یازدهم در پاسخ به شیوع بیماری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de