COVID-19 هشدار برای مادران باردار — به خصوص سیاه و زنان اسپانیایی

از آنجا که COVID-19 همه گیر شروع اثر coronavirus در دوران بارداری بوده است که نگران کننده رمز و راز; با اطلاعات کمی در دسترس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سایت قبلا گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که بارداری یک عامل خطر برای COVID-19. اما در هفته گذشته CDC به روز رسانی وب سایت خود را که شامل زنان باردار به خصوص سیاه و زن اسپانیایی در میان کسانی که ممکن است در افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید از COVID-19 — مهم پیدا کردن به عنوان حرفه پزشکی می آموزد در مورد این ویروس که تا کنون آلوده بیش از 2.8 میلیون نفر در ایالات متحده به تنهایی و 11.4 میلیون نفر در سراسر جهان است.

یک عوارض و مرگ و میر هفتگی گزارش منتشر شده توسط CDC در تاریخ 16 ژوئن در بر داشت که “در میان زنان در سن باروری با COVID-19 باردار زنان بیشتر احتمال دارد به در بیمارستان بستری شود و در افزایش خطر ابتلا به بستری و دریافت از تهویه مکانیکی در مقایسه با nonpregnant زنان است.”

این اطمینان بخش اخبار در این گزارش آمده که در دوران بارداری به نظر نمی رسد برای افزایش خطر مرگ ناشی از COVID-19.

تا کنون هیچ شواهدی وجود ندارد که coronavirus دارای یک اثر منفی بر روی جنین هر چند CDC است هشدار در مورد احتمال افزایش خطر ابتلا به عوارض بارداری از جمله زایمان زودرس.

یک زن باردار انتظار در خط در شربت خانه مواد غذایی در خواست توده., در ممکن است برای کسانی که نیاز دارند با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. (چارلز Krupa/AP)

این یافته ها بر اساس گزارش 326,335 زنان در سن باروری دریافت شده توسط CDC از Jan. 22–7 ژوئن که به این نتیجه رسیدند که 31.5 درصد از زنان باردار با COVID-19 بیمارستان بستری شد, در مقایسه با 5.8 درصد از nonpregnant زنان است. این گزارش هشدار میدهد که بارداری وضعیت از دست رفته بود برای سه چهارم از زنان در سن باروری و که روشن نیست اگر زنان در بیمارستان بستری شد به دلیل COVID-19 یا اگر آنها بستری برای چیز دیگری مربوط به بارداری و نیز اتفاق افتاده است به COVID-19. اما حتی قبل از عواقب بالقوه از COVID-19 در زنان باردار نشان داد خطر ابتلا به دیگر بیماری های تنفسی شناخته شده بودند.

“از آن نیست و تعجب است که زنان باردار می شود بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید اگر آنها توسعه یافته COVID-19 می گوید:” دکتر Uché Blackstock, یک, یاهو, اخبار پزشکی کمک کننده و مدیر عامل پیشبرد عدالت در سلامت. “اساسا زنان باردار باید نسبتا افسرده سیستم ایمنی بدن به این معنی که سیستم ایمنی بدن کار نمی کند به شدت به عنوان nonpregnant مردم است. و یکی از دلایل به همین دلیل است چرا که اگر سیستم ایمنی بدن خود را انجام داد کار بسیار به شدت آنها را رد رشد نوزاد درون آنها است.”

این ضعف سیستم ایمنی بدن نیز دلیل زنان باردار در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید از آنفلوانزا و بیماری های دیگر.

“تغییرات در سیستم ایمنی تنفسی و سیستم قلبی عروقی رخ می دهد که در دوران بارداری قرار داده و زنان باردار در معرض خطر بودن بیشتر به شدت تحت تاثیر برخی عفونت ها از جمله آنفلوانزا” با توجه به CDC به همین دلیل است که توصیه می شود که زنان باردار دریافت واکسن آنفولانزا هر سال و اقامت تا تاریخ در دیگر واکسیناسیون معمول.

“من فرض کنید یک بار COVID-19 یک واکسن, ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها دریافت که واکسیناسیون به عنوان” Blackstock می گوید.

این مطالعه همچنین نشان داد که زنانی که سیاه یا اسپانیایی ممکن است به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19 در طول بارداری است. در میان زنان باردار با COVID-19 46 درصد شد, اسپانیایی, 22 درصد و 23 درصد سفید شدند اگر چه (بر اساس آمار و ارقام سال گذشته) زنان سفید پوست بودند سهم بیشتری از کلی تولد.

یک کارگر بهداشت آزمون گواتمالا مهاجرت Zully برای COVID-19 در 8 مه در گرینویچ ، Zully بود که مجددا در خانواده, مراکز بهداشت, درمانگاه, پنج هفته پس از بستری برای COVID-19 زمانی که او تقریبا هشت ماه باردار. (جان مور/گتی ایماژ)

اطلاعات در مورد نژاد و قومیت از دست رفته بود برای 20 درصد از زنان باردار در این مطالعه اما این یافته ها منعکس کلی نژادی و نابرابری در COVID-19 مواردی که مشهود بود در اوایل بیماری همه گیر. مردم سیاه و سفید به طور کلی عفونت رای حدود پنج بار است که از مردم سفید در حالی که اسپانیایی یا لاتین افراد را به میزان حدود چهار برابر است که از مردم سفید. CDC یادداشت “دیرینه سیستمیک سلامت و نابرابری اجتماعی” قرار داده اند برخی از اعضای گروه های اقلیت در افزایش خطر ابتلا به COVID-19. فقیر شرایط زندگی در مناطق پرجمعیت بالاتر نمایندگی در میان کارگران ضروری بدون پرداخت مرخصی استعلاجی و یک نرخ بالاتر از شرایط بهداشتی اساسی با دسترسی کمتر به کیفیت مراقبت های بهداشتی در حال تمام ذکر شده به عنوان عوامل کمک به افرادی که بیشتر تحت تاثیر ویروس.

“من فکر می کنم که این نامتناسب اعداد است که ما شاهد هستیم در شرایط سیاه و اسپانیایی نشان داده در میان حامله نفر بستری و بستری برای COVID-19 نمایندگی از یک موضوع بزرگتر از نژادپرستی” Blackstock می گوید.

به عنوان Blackstock مشاهده, سال قبل از coronavirus همه گیر از مرگ و میر مادران بحران در میان زنان سیاه پوست در آمریکا بوده است به تدریج دریافت بیشتر توجه رسانه ها. برای مادران باردار بیش از سن 30 بارداری مربوط به مرگ و مير زنان است چهار تا پنج برابر بیشتر از زنان سفید پوست, با توجه به 2007-2016 ملی داده است. و اختلاف وجود دارد صرف نظر از اقتصادی-اجتماعی با پس زمینه سیاه و زنان با حداقل یک مدرک دانشگاهی بارداری مربوط به مرگ و مير بود 5.2 بار است که به همان اندازه تحصیل زنان سفید.

“حتی با یک مدرک حرفه ای و یا از بالاتر اجتماعی و اقتصادی زمینه ما هنوز می بینیم که همان مرگ و میر مادران شکاف” Blackstock می گوید.

“بنابراین ما می دانیم که این لزوما در مورد حتی فقط با داشتن دسترسی به مراقبت های بهداشتی. آن را در مورد داشتن دسترسی به مراقبت های بهداشتی محیط های که در آن زنان سیاه دیده می شود و شنیده می شود.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان ‘درخشان شهر بر روی تپه’

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de