چارلی Daniels بود که بهترین و شناخته شده برای آهنگ خود را “شیطان رفت به گرجستان” درگذشت در دوشنبه, جولای 6, Us Weekly تایید می کند. او 83.

کشور خواننده, درگذشت TriStar نشست مرکز پزشکی در هرمیتگ تنسی پس از درد و رنج سکته هموراژیک خود را روزنامه نگار می گوید ما. او قبلا به مبارزه سرطان پروستات در سال 2001 تا به حال جزئی از سکته مغزی در سال 2010 و تا به حال کاشت ضربان ساز در قلب خود را در سال 2013.

Charlie Daniels Dead
چارلی Daniels رالف Arvesen/شاتر

بعد از خبر شکست از Daniels’ مرگ چندین همکار کشور ستاره ها را به رسانه های اجتماعی برای ادای احترام به او.

“موسیقی کشور پرچم در پرواز است در نیمه افراشته امروز. RIP چارلی Daniels” لوقا شانه توییتی. جیک اووندر ضمن به یاد نقب زن به عنوان “بهترین هنرمند کشور من تا به حال شانس به صرف لحظات در اطراف.”

در Instagram, Daniels’ دوست دیرین و همکار Travis Trittاو با تور در سال 2019, نوشت, “قلب من خرد است امروز پس از شنیدن که دوست عزیز من چارلی دانیلز در گذشت. چارلی اولین هنرمند افسانه ای به من را زیر بال و پر خود و تشویق من وقتی که من برای اولین بار شروع به کار در کسب و کار. او همیشه برای من وقتی که من او را مورد نیاز. من بسیاری از خاطرات بزرگ, تفریحی, انجام, نوشتن و ضبط با چارلی اما خاطرات مورد علاقه من هستند به سادگی صحبت کردن با این مرد هنگامی که آن را فقط دو نفر از ما به تنهایی. وداع دوست عزیز تا زمانی که ما دوباره ملاقات کند. با تشکر از شما برای یک دوست, مربی و الهام بخش من است. من همیشه سپاسگزار است.”

در ویلمینگتون کارولینای شمالی بومی پیشگام در معرفی تلفن های موبایل از southern rock و بلوگرس به مدرن روز موسیقی کشور است. او از نزدیک با باب دیلن در 1960s, مشهورترین, نواختن گیتار در برنده جایزه نوبل آلبوم نشویل افق.

دانیلز و گروه او برنده یک جایزه گرمی در سال 1979 برای “شیطان رفت به گرجستان” که او امضا, آهنگ پس از آن را شامل شد در جان تراولتا‘s 1980 فیلم Urban Cowboy. دانیلز نیز شناخته شده برای سال 1973 را “مضطرب سوار” و 1975 را “موهای بلند پسر کشور.”

Charlie Daniels Dead
چارلی Daniels لری Marano/شاتر

این نوازنده ادامه داد: اجرا و انتشار موسیقی های جدید در سال دوم خود را. او همچنین به گراند اوله Opry در سال 2008 و Country Music Hall of Fame در سال 2016. او نیز منتشر شد خاطرات با عنوان هرگز نگاهی به صندلی های خالی در سال 2017.

کون بزرگ جان سالم به در با همسر هازل Danielsاو در سپتامبر سال 1963 و پسر چارلی Daniels جونیور

مقدمات مراسم تشییع جنازه شد و در روزهای آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de