Gigi Hadid بازدید در پشت ادعای او سعی به ‘پنهان’ بارداری

تنظیم ضبط مستقیم! Gigi Hadid ناودان ادعا می کند که او شده است در تلاش برای پنهان کردن بارداری خود را.

“لباس مبدل ….?” مدل, 25, توییتی در شنبه, جولای 4, در پاسخ به , British Vogue , مقاله در مورد پوشش نوزاد دست انداز. گفت: “من در یک معشوقت jumpsuit جلو و سمت نمایش بصری مختلف داستان — نه که عمدی بود یا من در تلاش برای مخفی کردن هر چیزی. افتخار خواهد بود و خوشحال برای به اشتراک گذاشتن ‘بصیرت’ زمانی که من آن را احساس کنید با تشکر.”

لس آنجلس بومی در رفت و به نوشتن “در حال حاضر من با افتخار تجربه و به اشتراک گذاری این زمان با خانواده و عزیزان.”

Gigi Hadid Hits Back at Claim She Tried to Disguise Her Pregnancy
Gigi Hadid در راه باریک و گربه از Miu Miu, نشان می دهد, باند پاییز و زمستان سال 2020 در هفته مد پاریس 3 مارس سال 2020 در پاریس, فرانسه. PIXELFORMULA/SIPA/شاتر

حدید اولین بار صحبت از “شل jumpsuit” او توییتی در مورد در ماه ژوئن Instagram زنده تصویری با سوفیا کوچک.

هنگامی که یک بیننده خواسته چگونه, حامله, ستاره نیست “باید یک شکم” او پاسخ داد: “این زاویه و واقعا شل jumpsuit را برای یک توهم نوری. از طرف آن یک داستان متفاوت! هاها — آرزوی تو بهترین!”

ما هفتگی تایید کرد در ماه آوریل که حدید و دوست پسر او را, Zayn Malik, در حال انتظار اولین فرزند خود را. “جی جی این است که دیوانه وار در عشق با زین و خواهد بود شگفت انگیز مادر” یک منبع منحصرا گفت: ما در زمان.

Gigi Hadid Hits Back at Claim She Tried to Disguise Her Pregnancy
Gigi Hadid در اجلاس سالانه 9, وال استریت ژورنال, مجله, مبتکر جایزه در موزه هنر مدرن در 6 نوامبر سال 2019 در شهر نیویورک است. گریگوری پک/شاتر

یکی دیگر از خودی گفت: ما که سابق یک جهت عضو “نمی تواند بیشتر هیجان زده” به استقبال خود را یک کمی اضافه “Zayn بوده است بنابراین به جی جی و او همیشه چنین بوده است بخش بزرگی از زندگی خود را. حتی زمانی که وجود دارد که آنها یک زن و شوهر عشق بود و هنوز هم بسیار وجود دارد.”

به عنوان حدید سابق واقیعت ستاره است “خیلی هیجان زده” برای تبدیل شدن به یک مادر با توجه به یک سوم منبع. “او شده است بسیار سپاسگزار برای تمام خوبی آرزوها و تبریک او دریافت” خودی مشترک با ما. “او خیلی خوشحال می شود و به گام گذاشتن در این سفر جدید از مادری به خصوص با Zayn در کنار او.”

در سال 2015 ما را شکست این خبر که “گرگ و میش تا سحر” خواننده و حدید دوستیابی شدند. جفت تقسیم سه سال بعد پیوست و جدا برای بار دوم در ماه ژانویه 2019.

ما به طور انحصاری در ماه ژانویه نشان داد که ملک و سابق براوو شخصیت حال بازگشت هستند.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de