قدرت های بزرگ مرحله نهایی مسابقات: چگونه زیردریایی نیروی دریایی ایالات متحده در حال مقابله با چین گسترش


اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

نکته کلیدی: زیردریایی های هستند بخش مهمی از حفظ توازن قدرت در منطقه اقیانوس آرام غربی.

در این ماه نیروی دریایی ایالات متحده را در اقیانوس آرام ناوگان زیردریایی نیروی اعلام کرد که تمام آن به جلو اعزام زیردریایی بود به طور همزمان انجام “احتمالی عملیات پاسخ” در غرب اقیانوس آرام در حمایت از پنتاگون “باز و آزاد اقیانوس هند و آرام” سیاست. این بود که برای مقابله با توسعه طلبی چین در دریای چین جنوبی بلکه برای تطهیر این تصور که نیروی دریایی ایالات متحده بوده است مانع از ادامه رمان coronavirus بیماری همه گیر.

این Honolulu Star-Advertiser گزارش شده است که حداقل هفت زیردریایی, اما به احتمال زیاد بیشتر از جمله چهار گوام مبتنی بر حمله زیردریایی های سن دیگو مبتنی بر USS اسکندریه و چند هاوایی مبتنی بر کشتی شد و بخشی از تلاش برای نشان دادن نیروی دریایی ایالات متحده قدرت در منطقه در حالی که برجسته پنتاگون تلاش های انعطاف پذیر و غیر قابل پیش بینی. نیروی دریایی ایالات متحده تنها تبلیغ حضور آن معمولا نهان زیردریایی نیروی به یک نقطه به دشمن – اما در این مورد نیز می تواند به برجسته چگونه ایالات متحده باقی مانده است, انعطاف پذیر, در حالی که برخورد با این بیماری همه گیر.

یو اس اس تئودور روزولت باقی مانده است کنار در گوام از اواخر ماه مارس پس از تجربه شیوع COVID-19 در میان آن 4,800 عضو خدمه. آسوشیتد پرس گزارش داد که آن می تواند بازگشت به خدمات در روزهای آینده. آن را گزارش بادبان با یک مقیاس-بازگشت خدمه حدود 3000 ترک در مورد 1800 ملوانان خشکی در قرنطینه.

حتی به عنوان ناو هواپیمابر بود کنار ایالات متحده نیروی دریایی زیردریایی نیروی حفظ کرده است دسترسی منحصر به فرد به یک بحرانی زیراب دامنه و توانایی به سرعت در حال گسترش است و یک جزء کلیدی از ناوگان اقیانوس آرام توانایی برای پاسخ به بحران و جنگ در منطقه است. نیروی دریایی اعلام کرد که زیردریایی در حال انجام آمادگی رزمی آموزش و به کارگیری زیراب جنگ با قابلیت پشتیبانی از طیف گسترده ای از ماموریت.

“ما زیردریایی نیروی ثابت کرده است که زمان و دوباره آنها آماده هستند به کار در هر زمان” گفت: فرمانده زیردریایی نیروی, U. s. Pacific Fleet عقب Adm. بلیک صحبت. “اقیانوس آرام ناوگان زیردریایی نیروی باقی مانده کشنده چالاک و آماده برای مبارزه با امشب.”

زیردریایی دیده شده است به عنوان بخش مهمی از حفظ توازن قدرت در منطقه اقیانوس آرام غربی از جمله شرق و جنوب دریاهای چین و آمریکا, نیروی دریایی, هسته ای-مجهز به موشک های بالستیک زیردریایی (SSBN) نیروی باقی می ماند مرکزی به این کشور زرادخانه هسته ای.

سه U. s. 7th Fleet زیردریایی در پیشرفته warfighting آموزش ورزش در این ماه در فیلیپین دریا و که درگیر انجام عملیات امنیت دریایی سطحی و زیرسطحی مبارزه با حالات.

“یک عنصر کلیدی برای موفقیت جمعی ما این است که توانایی ما برای استخدام زیراب جنگ با قابلیت پشتیبانی از ماموریت های متعدد” گفت: عقب Adm. جیمی پیتز فرمانده زیردریایی گروه هفت (CSG7). “این است که یک نیروی گسترده و تلاش و به این ورزش نشان می دهد هر 7th ناوگان نیروی کار به طور کامل سرمایه گذاری در, تست و بهبود متقابل ما-جامعه هماهنگی. بدون درز یکپارچه عملیات بین ما جنگ جوامع نشان دادن قدرت و حرفه ای است که فقط ممکن است به دلیل از ما روال آموزش و نامزدی.”

نیروی دریایی شده است مجددا تاکید کرد که این عملیات به اطمینان حاصل شود که این زیردریایی در نیروی باقی می ماند آماده و پاسخگو برای هر tasking. اقیانوس آرام زیردریایی نیروی فراهم می کند جنگ ضد زیردریایی و ضد سطح کشتی جنگ, دقت, زمین حمله, هوش, نظارت, شناسایی و, هشدار دهنده, ویژه جنگ قابلیت های استراتژیک و بازدارندگی در سراسر جهان است.

“عملیات ما در حال تظاهرات از تمایل ما برای دفاع از منافع ما و آزادی تحت قانون بین المللی” دریاسالار صحبت اضافه شده است.

پیتر Suciu است میشیگان مبتنی بر نویسنده است که به کمک بیش از چهار ده مجلات و روزنامه ها و وب سایت ها. او نویسنده چندین کتاب در مورد نظامی روسری از جمله گالری نظامی ارایش موکه در دسترس است در Amazon.com. این مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در اوایل این سال است و تجدید چاپ با توجه به خواننده های مورد علاقه.

تصویر: نیروی دریایی ایالات متحده / فلیکر

بیشتر از منافع ملی:

روسیه گم شده سلاح های هسته ای نشسته در کف اقیانوس

چگونه چین می تواند غرق یک ناو هواپیمابر نیروی دریایی ایالات متحده

که در آن جنگ جهانی سوم می تواند شروع این سال

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de