سنگین باران باعث سیل و رانش زمین در ژاپن و بسیاری از مرده گم شده

امدادگران در حال جستجو برای 14 نفر گم شده و پس از سیل به کوماموتو منطقه در ژاپن در جنوب غربی جزیره کیوشو. AFP/خ

توکیو: پس از باران های سیل آسا در ژاپن باعث عظیم سیل و رانش زمین در حدود 34 نفر هستند یا تایید و یا می ترسید مرده — از جمله 14 در خانه سالمندان — پس از باران های سیل آسا در ژاپن باعث عظیم سیل و رانش زمین, مقامات گفت.

امدادگران به جستجو برای 14 نفر دیگر هنوز مفقود پس از سیل آمار کوماموتو منطقه در جنوب غربی جزیره کیوشو, از بین بردن خانه ها را جارو دور وسایل نقلیه و ایجاد پل به سقوط.

منطقه ای دولت تاييد 18 نفر فوت کرده در حالی که یکی دیگر از 16 اعلام شد در حالت “قلبی و ایست تنفسی” — یک اصطلاح اغلب در ژاپن استفاده می شود قبل از اینکه یک پزشک رسما گواهی مرگ است.

چهارده از آن می ترسید مرده بودند در یک خانه سالمندان هولناک هنگامی که رودخانه های محلی خود را شکست بانک ها. خدمات اورژانس نجات 50 نفر از تسهیلات.

“میز و مبل های شناور بودند در اطراف و شما نمی تواند حرکت” یک مقام رسمی است که رهبری تلاش های نجات در این خانه جایی که او بر روی صندلی چرخدار محدود سالمندان مادر بود در میان قربانیان گفت: خصوصی شبکه تلویزیونی JNN.

ژاپن تقریبا همیشه رنج می برد از جاری شدن سیل در طول آن فصل بارانی اما نجات و تخلیه تلاش های این سال شده اند بیشتر پیچیده توسط این شیوع کروناویروس.

مقامات در پناهگاه های اضطراری ساخته شده evacuees شستن دست های خود پوشیدن ماسک و حفظ فاصله اجتماعی برای جلوگیری از ویروس اضافه کردن به مشکلات.

“ما تمام تلاش خود را برای جلوگیری از گسترش عفونت و زندگی کسانی که مجبور به فرار از خانه خود را به عنوان راحت که ممکن است” مدیریت بحران وزیر Ryota تاکدا به خبرنگاران گفت: پس از بازدید از یک دبیرستان در شهرستان ایوامیزاوا که در آن 600 ساکنان پناه.

در یک دولت-نشست سطح در توکیو در فاجعه نخست وزیر ژاپن متعهد به حمایت های مالی در حالی که هشدار ساکنان در کوماموتو به بریس برای باران بیشتر.

“به عنوان ما صحبت می کنند بیش از 40000 نفر از کارکنان پلیس ، آتش نشانی و گارد ساحلی و دفاع از سربازان در حال انجام عملیات جستجو و نجات که ادامه خواهد داد تا از طریق شب” آبه گفت.

“صرفه جویی در زندگی اولویت ما است.”

Heavy rain انتظار می رود که در منطقه از طریق پنج شنبه آبه اضافه شده است.

“ما باید هوشیار باشند,” او گفت: “هشدار به ساکنان نظارت بر اخبار برای بیشتر خطرات مرتبط با جاری شدن سیل و رانش زمین.

این بیش از حد سخت است

جوامع در طول کوما رودخانه که می گذرد از طریق ایوامیزاوا را ضربه سخت شده توسط سیلاب.

اگر چه باران تا به حال کاسته در کوماموتو توسط صبح روز یکشنبه سقوط پل و مسدود شدن جاده ها به علت جاری شدن سیل و رانش زمین را ترک کرده اند بسیاری از جدا شده در منطقه است.

بزرگ “SOS” نشانه ایجاد شد و بر اساس آنچه که استفاده می شود به یک مدرسه ابتدایی در شهر یاماگوچی که در آن حدود 10 نفر دست تکان داد حوله سفید در نجات و رسانه های هلیکوپتر.

نجات کارگران و سربازان از نیروهای دفاع از خود با استفاده از قایق و هلیکوپتر برای رسیدن به این رشته. تلویزیون فیلم نشان داد صهردرس winching مردم به ایمنی از خانه احاطه شده توسط آب گل آلود.

اگر چه ژاپن شده است و نسبتا در امان توسط coronavirus در مقایسه با دیگر اقتصادهای بزرگ — با کمتر از 20,000 موارد و 1 ، 000 مرگ و میر — صاحبان کسب و کار محلی گفت: جاری شدن سیل شد و اضافی ،

مدیر یک تور اتوبوس شرکت در ایوامیزاوا می ترسید که باران را نابود کرده بود و تمام 23 از اتوبوس.

“ما فقط گفت که در این زمان از coronavirus ما فقط باید به قطع در آن وجود دارد و ما در تلاش بودند به تشویق خودمان را به ماندن با انگیزه,” او گفت: پخش عمومی NHK.

“پس از آن آمد این فاجعه طبیعی است. من فقط نمی دانم چه می گویند,” او گفت: مبارزه با اشک است.

یک مرد جوان در تلاش برای تمیز کردن گل و لای پوشیده رستوران در ایوامیزاوا گفت JNN: “پس از تاج ما این است. این بیش از حد سخت است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de