هند نزدیک شدن روسیه به عنوان جهان سوم بیشتر آلوده به ویروس ملت

ساکنان صبر کنید برای ارائه یک نمونه برای COVID-19 تست در چنای هند است. AFP/آرون Sankar/فایل

دهلی نو: هند در حال نزدیک شدن به روسیه به عنوان جهان سوم-آلوده ترین ملت به آن اضافه شده و تعدادی از coronavirus موارد در روز یکشنبه.

آن را باز کرده است یک توده مرکز درمانی در پایتخت برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

وزارت بهداشت گزارش شده کمتر از 25,000 موارد و 613 مرگ و میر در 24 ساعت — بزرگترین روزانه سنبله پس از اولین مورد شناسایی شد در اواخر ماه ژانویه است.

افزایش شدید در آمد که در دهلی نو آغاز درمان بیماران در یک معنوی مرکز تبدیل به یک آلاینده انزوا مرکز و بیمارستان با 10000 تخت, بسیاری از ساخته شده از مقوا.

به اندازه 20 در زمینه فوتبال تسهیلات را درمان خفیف علامت دار و بدون علامت موارد است.

دولت از ترس این کلانشهر می تواند ضبط بیش از نیم میلیون نفر تا پایان ماه. هند افزایش زمان کل شمارش به بیش از 673,000 موارد و 19,268 مرگ و میر در این کشور در آستانه فراتر بد-آمار روسیه است.

سخت مستند در محل پس از اواخر ماه مارس به تدریج برداشته شده است اجازه می دهد بسیاری از فعالیت های به عنوان اقتصاد و بینی-شیرجه در میان خاموش کردن.

مدارس, مترو, قطار, در, شهرستانها, سینما, سالن های ورزشی و استخرهای شنا بسته باقی می ماند با این حال و پروازهای بین المللی هنوز هم دارند.

مقامات ساخته اند که با پوشیدن ماسک اجباری در اماکن عمومی, در حالی که اجتماعات بزرگ هستند ممنوع و مغازه ها و دیگر موسسات ملزم به پیاده سازی اجتماعی فاصله.

ایالت مهاراشترا که بدترین ضربه دولتی و مالی hub بمبئی, ثبت بیش از 7000 مورد جدید.

جنوبی تامیل نادو دولت و سرمایه های ملی دهلی نو ثبت بیش از 4200 و 2,500 تازه موارد بود.

Mumbai Delhi و چنای — تامیل نادو پایتخت — بدترین متاثر از شهرستانها.

دولت ملی می گوید که پنجه ویروس هست اما منتقدان ادعا هند در حال انجام بسیار کمی تست ترک مقیاس واقعی از این بیماری همه گیر ناشناخته است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de