می سی سی پی, دانش آموزان رای به حرکت یک جنگ داخلی مجسمه. در حال حاضر آنها از ترس یک مؤتلفه حرم

جاشوا Mannery چپ و همکار راهپیمایی دانشجویان در سراسر دانشگاه می سی سی پی پردیس در هفته گذشته در اعتراض به طرح به صرف بیش از 1.1 میلیون دلار برای نوسازی یک جنگ داخلی گورستان و درخشش چراغ در یک مؤتلفه یادبود. (Viviek پاتل)

هنگامی که یوشع Mannery رای دادند و در سال گذشته به حذف یک مجسمه از یک مؤتلفه سرباز است که towered بیش از قلب از دانشگاه می سی سی پی برای بیش از یک قرن او قابل درک است که تغییر صورت می گیرد به آرامی در این تاریخی جنوب محوطه دانشگاه.

21 ساله دانش آموز سیاه و سفید و رئیس جمهور مربوط به بدن دانش آموز نمی تصور کنید که پس از انتظار 15 ماه برای 29-پای بنای یادبود به نقل مکان به نزدیکی مؤتلفه گورستان او خواهد بود راهپیمایی از طریق پردیس برگزاری یک پلاکارد که گفت: “رها کردن برنامه!”

در حال حاضر که خدمه ساخت و ساز وارد شده اند در محوطه دانشگاه به حرکت سنگ مرمر سفید, شکل, دانشجو رهبران خواستار آن است که این پروژه متوقف شد و پس از یادگیری است که دانشگاه و مدیران برنامه ریزی به صرف بیش از 1.1 میلیون دلار در بودجه خصوصی برای نوسازی گورستان و راست سنگ قبر برای مؤتلفه مرده نصب دوربین های امنیتی و درخشش روشنایی جدید در یادبود.

این مؤتلفه سرباز بنای تاریخی در دانشگاه می سی سی پی در آکسفورد را از دست ندهید., در 2019. (Rogelio V. Solis / آسوشیتد پرس)

“آن را فقط به نظر نمی رسد طبیعی است که ما در اعتراض به ایجاد یک کنفدراسیون حرم — و در عین حال در اینجا ما هستند” گفت: Mannery یک سال چهارم رشته علوم سیاسی و زبان انگلیسی دو ماژور.

به عنوان ملی گفتگو در مسابقه تشدید و مؤتلفه نمادها سقوط از برجسته perches در سراسر جنوب عمیق و فراتر از آن این دانشگاه است که در خدمت به عنوان موقت بیمارستان و سردخانه در طول جنگ داخلی می یابد و خود را درگیر در عین حال یکی دیگر از حساب بیش از آن هویت و سنت.

دانش آموزان سیاه پوست — که فقط 12.5 درصد از ثبت نام در دانشگاه بزرگ دولتی حتی اگر دولت حدود 38% سیاه و سفید — دارای قدرت تبدیل به سوال عمیقا تثبیت نمادها در پردیس که سیاهی تنوع و شمول است.

اما حتی در حال حاضر پس از هفته ملی خشم بیش از نژادپرستی در پی پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس آنها شکایت دارند که مسئولان دانشگاه در اینجا در حال گوش دادن نیست.

“آنها مانند” ما شما را بشنود ولی … ‘” Mannery گفت. “ما در حال گرفتن خسته از” ما صدای شما را بشنوم اما ….'”

جیمز مردیت مجسمه در دانشگاه می سی سی پی, دانشگاه آکسفورد, Miss., در سال 2014. (توماس Graning / روزانه Mississippian)

مخالفت کنفدراسیون یادبود بنا در سال 1906 توسط ایالات دختران کنفدراسیون ساختمان شده است برای سال ها.

در سال 2014 پس از یک دانشجوی سال اول قرار داده و یک طناب دار به دور گردن مجسمه برنزی تجلیل جیمز مردیت اولین بار, سیاه, دانشجو برای ثبت نام در تفکیک دانشگاه در سال 1962 پس از مداخله دولت فدرال, مدیران اعلام برنامه ریزی برای ارائه بیشتر تاریخی زمینه به مؤتلفه مجسمه و نشانه های دیگر.

اما زمانی که یک پلاک رونمایی شد در سال 2016 ملی Assn. برای پیشرفت مردم رنگی و با اشاره به آن اشاره نمی کند برده داری به عنوان موضوع محوری در جنگ داخلی. جدید پلاک نصب شد اما بسیاری می گویند آن است که به اندازه کافی برجسته.

می سی سی پی از قانون منع تخریب و یا حذف از جنگ خاطرات بنابراین در سال گذشته دانشجویان و استادان رهبران آمد تا با آنچه آنها فکر سازش: جابجایی مجسمه نیم مایل را در سراسر محوطه دانشگاه به یک گورستان در نزدیکی تمرین فوتبال میشه.

هنگامی که مدیران در حمایت از آن به نظر می رسید وجود دارد اجماع گسترده است که مجسمه دیگر به اشغال یک موقعیت در محوطه دانشگاه که در آن نزدیک به یک چهارم از دانش آموزان اقلیت و حدود 45 درصد از خارج از دولت.

بنابراین دانش آموزان شوکه شده بودند به یاد بگیرند که مسئولان دانشگاه تا به حال ابداع یک طرح — بدون ورودی خود را — به جمع آوری کمک کننده پول برای نوسازی گورستان.

“خواسته ما برای چیزی ساده” Mannery گفت. “ما نمی بپرسید و آنها را به حل نژادپرستی. ما فقط درخواست مؤتلفه مجسمه به نقل مکان. … و این واقعیت است که آنها نمی تواند انجام دهد که بدون اضافه کردن به آن و زیبایی آن دردناک است.”

علاوه بر اضافه کردن مجسمه برای مؤتلفه سربازان یک حرکت است که منتقدان می گویند این است که به لحاظ تاریخی نادرست به عنوان تعداد دقیق و اسامی سربازان به خاک سپرده شد ناشناخته است — دانشگاه ارسال هنرمند تفاسیر نشان می دهد که به تازگی گذاشته و مسیر منتهی به ستیز مجسمه خواهد بود که احاطه شده توسط آراسته محوطه سازی و در زمین نور.

“به جای پرداختن به مشکل ما در حال حاضر به ذره سفید برتری و در نهایت تجلیل از دست داد علت ایدئولوژی” گفت: Arielle Hudson 22 ساله اخیر, سیاه, تحصیلات تکمیلی است که همکاری و نوشت: این قطعنامه خواستار مجسمه جابجایی.

***

Mannery به سختی به سنگ سفید پیاده عبور فکر می کردم وقتی که او ثبت نام به عنوان دانشجوی سال اول سه سال پیش. مانند بسیاری از دانش آموزان سیاه پوست که گذشت سرباز بالا بر روی یک پایه به عنوان او رفت و به کلاس او نمیفهمد آن را ثابت بخشی از چشم انداز مانند سفید-ستون برادری خانه ها و بیشه از با شکوه بلوط و نارون و درختان ماگنولیا.

اما به عنوان Mannery آموخته بیشتر در مورد تاریخ بنای تاریخی و تماشا کمپین برای حذف مؤتلفه نمادها بیشتر خرید به عنوان برخی از دانش آموزان گفتند که آنها احساس ناراحت کننده تصمیم گرفت که او بیش از حد شده سازگار است.

“ما می دانیم آنچه در آن می ایستد برای: سفید برتری و محرومیت از مردم که شبیه من,” او گفت:. “که آن را در قلب دانشگاه, آن را مانند گفتن مردم به نوبه خود به دور و گفت:” شما اینجا خوش آمدید.’ آن را نشان دهنده ناتوانی ما خودمان را جدا از بدترین بخشی از تاریخ ما است.”

MoMo Sanogo سیاه 21 ساله linebacker در تیم ملی فوتبال که منجر تظاهرات در محوطه دانشگاه و در مرکز شهر آکسفورد در هفته های اخیر گفته ناراحت بنای تاریخی هنگامی که وی در سال 2017. اما تا ماه گذشته او می خواست به صحبت می کنند و از ترس او را به قطع از این تیم و در نهایت undrafted با لیگ ملی فوتبال.

او شده است به تشویق او گفت: پس از NFL کمیسر راجر Goodell محکوم نژادپرستی در پی تظاهرات علیه خشونت پلیس و عذرخواهی برای گوش دادن به بازیکنان.

در ضمن National Collegiate Athletic Assn. و کنفرانس جنوب شرقی با موفقیت تحت فشار می سی سی پی قانونگذاران در نهایت به کاهش آن پرچم دولت تحت سلطه مؤتلفه نبرد آرم و بازنشسته آن را به یک موزه شده است.

“در حال حاضر ما در یک محل که در آن قابل قبول برای ما به استفاده از صدای ما و پلت فرم ما و آن را تحت تاثیر قرار نمی, آینده ما” Sanogo گفت.

ماه گذشته هیئت دولت که نظارت می سی سی پی هشت دانشگاه های دولتی و در نهایت تصویب جابجایی و دانش آموزان بودند در میان جشن زمانی که آنها یاد گرفته از $1 میلیون به علاوه گورستان زیباسازی طرح است.

***

یادبود نشانگر ایستاده در دانشگاه می سی سی پی محوطه گورستان است که دارای گورهای مؤتلفه سربازان کشته شده در نبرد شیله. (Rogelio V. Solis / آسوشیتد پرس)

بحث در مورد معنای مؤتلفه مجسمه های طولانی خروشان در سراسر جنوب با مدافعان اصرار آنها خاطرات به مرده در حالی که منتقدان اخراج آنها به عنوان تلاش برای جلال کنفدراسیون و یادآوری ساکنان سیاه است که سفید پوستان هنوز هم مسئول است.

“این است که یک بنای تاریخی را به پسر که هرگز به خانه آمد گفت:” Starke میلر سفید محلی جنگ داخلی مورخ و راهنمای تور و اشاره کرد که یک چهارم از مردان از Lafayette County که داوطلب خدمت سربازی با کنفدراسیون درگذشت.

“ما بیش از 20000 دانشجو در پردیس,” او اضافه شده است. “اگر من به شما گفت که 25 درصد از کسانی که بچه ها مرده بودند آیا شما فکر می کنم ما خواهد قرار داده تا یک بنای یادبود برای آنها؟”

نسل جدید مورخان اما به طور فزاینده تمرکز بر چگونه سیاستمداران محلی از دوران مبارزه به احداث بناهای به تقویت علت سفید برتری.

ماه گذشته آن Twitty سفید استادیار تاریخ در دانشگاه کشف این dedicatory نشانی از این اثر تاریخی را در سال 1906 رونمایی کرد.

سربازان’ “شکوه crowning” می سی سی پی یک وکیل و نامزد فرماندار گفت: جمعیت بود در طول جنگ خود را, اما “در طول کابوس به نام بازسازی” زمانی که آنها “با قاطعیت و شدت عمدا overrode نامه ای از قانون است که آنها ممکن است حفظ روح قانون و حفظ تمدن آنگلوساکسون.”

بیش از نیم قرن بعد سفید اوباش مخالف ادغام rioted در سایه این بنای تاریخی است. دو غیر نظامی کشته شدند.

همانطور که بیشتر دانش آموزان سیاه پوست و دانشکده ثبت نام, در سال های پس از آن دانشگاه گرفته چند مرحله به فاصله خود از نمادهای توهین آمیز.

در سال 1983 یک سال پس از, کالج, اولین بار, سیاه, تشویق کن, حاضر به موج مؤتلفه نبرد پرچم این مدرسه اعلام کرد که دیگر نمی خواهد دست از پرچم در بازی فوتبال. که متوقف نمی طرفداران از آوردن خود را دارند اما در سال 1997 مدیران ممنوع چوب از رویدادهای ورزشی و در نتیجه جلوگیری از بازی را برانگیخت از تکان دادن آنها را ندارد.

در دهه گذشته این دانشکده نیز بازنشسته می سی سی پی امور خارجه پرچم که تا هفته گذشته برجسته مؤتلفه نبرد آرم خواسته آن گروه راهپیمایی برای جلوگیری از پخش هر گونه تنوع “دیکسی دین,” غیر رسمی کنفدراسیون سرود و تغییر نام یک خیابان بود که به نام “مؤتلفه درایو.”

برخی از دیدن این حرکت از Confederate monument همراه با بازنشستگی از پرچم به عنوان یک تاریخی اوج.

“این آخرین مرحله از تحول بزرگ در جنوب نمادگرایی و آن را مدت زمان طولانی در آینده گفت:” چارلز ویلسون ریگان استاد ممتاز تاریخ در دانشگاه و مدیر سابق مرکز مطالعات فرهنگ جنوب.

“آن را مانند حقوق مدنی کارگران استفاده می شود می گویند: اگر شما می توانید شکستن و می سی سی پی, شما می توانید شکستن جنوب” ویلسون اضافه شده است. “این بیشتر شدید از ایالات جنوبی.”

دیگران را ببینید جابجایی از Confederate monument به عنوان بیش از یک گام در از بین بردن میراث نژادپرستی.

“این خوب اول ژست” گفت: اتل جوان-Scurlock سیاه استاد زبان انگلیسی و مدیر مطالعات آفریقایی آمریکایی که مشغول به کار در دانشگاه به صورت 24 سال.

نام مستعار برای دانشگاه, ورزشی, تیم, او اشاره کرد که هنوز هم شورشیان و دانشگاه خود را هنوز هم می رود توسط Ole Miss یک اصطلاح است که بردگان استفاده می شود برای اشاره به زن صاحب مزرعه.

در حالی که برخی از دانشجویان و استادان حاضر به استفاده از این واژه به دلیل “استبدادی طبیعت است که تاریخ” جوان-Scurlock گفت: دیگران آنها را در آغوش. در محوطه دانشگاه وجود دارد روحیه بحث از اینکه آیا چنین نمادها و زبان دور با باید انجام شود و یا می توان با توجه به معنای جدید.

“راه سیاست تغییر ما فقط نمی دانم آنچه که اتفاق خواهد افتاد” او گفت:.

حتی در حال حاضر همه سیاه صدای در پردیس مراقبت اگر بنای منتقل شده است.

“چه معامله بزرگ پرسید:” Sharron Holley, 57 سیاه نگهبان, به عنوان او نشسته در یک میز پیک نیک یک روز صبح در یک ناهار از ساعت 3 صبح شیفت و تماشای یک گارد امنیتی گشت 10 پا حصار حریم خصوصی است که ساخته شده است در اطراف مجسمه. “آن را نمی کند هر کسی آسیب برساند.”

Holley گفت: او بیشتر نگران گرفتن افزایش پرداخت از مبارزه با یک سنگ مرمر مجسمه.

“این واقعا مهم نیست که به من گفت:” جسی Mullin, 50, سیاه طبخ در شورشی بازار که او منتظر خارج از یک مرکز ترانزیت در باران برای سوار شدن به شغل دوم. “این تجلیل از سربازان که در جنگ مرده. من نمی آن را به عنوان یک سرپا نگه داشتن برای تبعیض نژادی.”

از سوی دیگر پس از انتظار بسیار طولانی برای مسئولان دانشگاه برای نقل مکان یادبود برخی از فعالان احساس که اکنون زمان آن است که به حذف آن را در دسترس نباشد.

“The Confederate monument هیچ جایی در هر نقطه در دانشگاه ما دیگر” استاد Twitty گفت و اشاره کرد که در ماه گذشته, Birmingham, Ala., حذف یک بنای تاریخی است که حفاظت شده توسط قانون دولت بر اساس آن شد و باعث ناآرامی های مدنی.

جابجایی مجسمه به گورستان در نزدیکی تمرین فوتبال زمینه بعید است که در دراز مدت ثابت Twitty گفت. در آینده می تواند منجر به تظاهرات از فوتبالیست و یا حتی یک تصمیم توسط NCAA به ممنوعیت هر بازی حذفی در دانشگاه وجود دارد که در آن یک Confederate monument.

“آنچه به نظر می رسید قابل قبول نیست که در آن ما در حال حاضر” Twitty گفت. “وجود دارد بسیاری از مردم که فکر می کنم شما را به یک معامله در این مورد و سپس آن را بیش از. و این چیزی است که آن را هرگز بیش از. این است که در حال تحول و گفتگو در مورد این نمادها که ما می خواهیم به نمایندگی از ما.”

پس از جلسه با رئیس دانشگاه پنج شنبه, Mannery گفت: فعالان دانشجویی برنامه ریزی برای افزایش فشار بر دانشگاه به توقف پروژه — حتی اگر آن را به معنی بنای تاریخی نمی توان دانش آموزان بازگشت به دانشگاه در ماه اوت است.

“ما فقط گرفتن آغاز شده است,” او گفت:. “ما نمی خواهیم به خارج از اعتراض یک مؤتلفه قبرستان در وسط این بیماری همه گیر — که چیزی از یک کتاب — اما در حال حاضر که ما انباشته شده به طوری خرید ما می خواهیم آن را درست انجام شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de