“ما نمی گویی مودبانه’: جزئیات ظهور FBI حمله در Ghislaine ماکسول مخفیگاه


پاتریک McMullan/گتی

جزئیات تازه پدید آمده از اف بی آی حمله منجر به دستگیری Ghislaine ماکسول که متهم از نظافت دختران جوان از طرف او شریک سابق را محکوم کودک آزار سرمایه جفری اپستاین.

58 ساله انگلیسی اری برنده زن است که با توجه به ظاهر جدید در دادگاه نیویورک در این هفته به صورت چهار اتهام اپستاین در قاچاق و استثمار جنسی و سوء استفاده از کودکان زیر سن قانونی و دو فقره دروغ است که می تواند او را زندانی برای 35 سال است.

Ms ماکسول در حال حاضر برگزار شد در نیوهمپشایر که در آن بیش از 20 مسلحانه ماموران FBI و افسران پلیس انجام یک حمله او را منزوی 156 هکتار مخفیگاه نام دور – روز پنج شنبه صبح.

جاسوسی هواپیماهای گزارش به نظارت اموال برای چهار ساعت قبل از ساعت 8:20am می باشد raid برای اطمینان از دیر و بحث برانگیز رسانه های مغول و MP رابرت ماکسول قادر به فرار.

مسلح ماموران قانون گفته خراب شد ساختمان درب جلو به پیدا سابق مقتدر “عجیب” منفعل و مقهور او به عنوان قرار داده شده در دستبند, پایان دادن به یک “ریسک بالا بازی موش و گربه” که میرسد سال بعد اپستاین مرگ در منهتن سلول زندان و هزینه FBI “میلیون ها دلار” با توجه به یک عامل.

“آنها تا به حال خود را و سپس آنها را از دست داده او را” عامل گفت: پست در روز یکشنبه. “او در کلرادو و وایومینگ سپس آنها را از دست داد تا زمانی که او نشان داد تا در نیوهمپشایر. این یک ریسک بالا بازی موش و گربه است.

“آنها تا به حال برای ساخت یک مورد و آن را در مقابل یک هیئت منصفه. این چیزها زمان می برد. او تضعیف از طریق شبکه یک بار اما به عنوان به زودی به عنوان هیئت منصفه آمد و با کیفرخواست 10 روز پیش از آن بود.”

پلیس محلی بودند تنها آگاه از حمله روز چهارشنبه در حالی که ماموران اف بی آی بوده است جمع آوری در این منطقه از روز دوشنبه در این مقاله گزارش شده است.

صحبت از حمله به خودی خود عامل گفت: “ما سوار در سرعت بخشیدن به نیم مایل در جلوی خانه در یک کاروان از 15 وسایل نقلیه. و اجازه دهید فقط می گویند ما نمی گویی مودبانه در درب. آن شکست بود پایین.

“ماکسول بود و لباس در اتاق نشیمن, پوشیدن شلوار عرق و بالا. به طرز عجیبی او به نظر نمی رسد که بسیار واکنش. آن را مانند آن را ندارد ثبت با او.”

در اوایل خود را در رابطه Ms ماکسول بود اپستین دختر اما بعدها خود را دوست نزدیک و محرم, گفته, کمک اپستاین داماد و تهیه دختران جوان برای نخبگان ثروتمند است.

کیفرخواست علیه Ms ماکسول گذشت تا توسط یک هیئت منصفه در منهتن اعلام کرد که او “به کمک تسهیل و کمک به جفری اپستین سوء استفاده از جزئی دختران, در میان چیزهای دیگر کمک اپستاین به استخدام و داماد و در نهایت سوء استفاده از قربانیان شناخته شده به ماکسول و اپستاین به سن زیر 18 سال.”

آن گفت: برخی از این قربانیان به عنوان جوان به عنوان 14 با سوء استفاده با شروع از “حداقل در یا در مورد” سال 1994 به حدود سال 1997 اضافه کرد: “در برخی موارد Ms ماکسول بود و در حال حاضر برای شرکت در سوء استفاده جنسی از جزئی قربانیان است.”

Ms ماکسول را رد کرده است همه اتهامات علیه او و قابل درک است به طرح استدلال می کنند که او دارای ایمنی تحت قبلی معامله اپستاین ساخته شده با فلوریدا دادستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de