سفید فلوریدا مردی که فیلم برداری شده بود فریاد در سیاه و سفید صاحب خانه در حالی که با تکان دادن BB gun همچنین جعلی بودن مهر و موم نیروی دریایی در سال گزارش می گوید

یوسف Fucheck فیلم برداری شده بود در جریان یک نژادپرست و ضد همجنس سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر یک مرد سیاه پوست در فلوریدا ماه گذشته.

محلی 10

  • یوسف Fucheck, 58 دستگیر شد ماه گذشته پس از گرفتار شدن در تصویری برگزاری یک اسلحه بورس در حالی که اذیت و آزار یک مرد سیاه و سفید در نورث میامی-Dade, فلوریدا.
  • او همچنین ادعا می شود یک مهر و موم نیروی دریایی جانباز در جمع آنها است.
  • میامی هرالد از این گزارش ادعا می befalse.
  • دختر خود را به تایید میامی هرالد که Fucheck هرگز در ارتش خدمت nad شده است تظاهر به یک مهر و موم برای سال در تماس تلفنی با یک “عاشق.”
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک مرد سفید پوست بود که در تصویری برگزاری یک اسلحه بورس در حالی که اذیت و آزار یک مرد سیاه و سفید در ماه گذشته در فلوریدا است نه مهر و موم نیروی دریایی جانباز به عنوان او ادعا کرد در سخنرانی دراز وشدیداللحن.

یوسف Fucheck دیده می شود در عکس رزرو در ماه گذشته.

میامی-Dade County

نیروی دریایی مهر و موم موزه که حفظ یک رکورد از هر کسی که تبدیل شده است به مهر گفت: میامی هرالد در روز دوشنبه که جوزف Fucheck است در سیستم خود را.

علاوه بر این Fucheck دختر که خواست نامش تایید گزارش روزنامه که پدرش هرگز در ارتش خدمت کرده است و شده است تظاهر به یک مهر و موم نیروی دریایی در سال است.

“او یک عاشق” او گفت: هرالد. “او فقط باید در مرکز توجه است.”

با توجه به دستگیری استشهاد دیده هرالد Fucheck حذف شد آگهی در صندوق های پستی در نورث میامی-Dade محله در ژوئن 14, زمانی که او به یک رویارویی با مرد سیاه, Dwayne وین.

وین چت شده بود با یک همسایه که Fucheck کاهش یافته و بروشور در نزدیکی یک صندوق پستی و وین رفت به آن را.

که باعث Fucheck به بازگشت و شروع به فریاد در وین در حالی که با اشاره یک اسلحه گرم در او بود که بعد از آن نشان داد به عنوان یک اسلحه بورس.

“لعنت حق من حمل اسلحه چون من 35 ساله سابق نیروی دریایی مهر و موم!” او فریاد زد در یک نقطه با توجه به هرالد. “نگاهی به من بنفش قلب!”

تصویری را نشان می دهد Fucheck تکان دادن تفنگ در حالی که اذیت و آزار Dwayne وین در ماه گذشته.

CBS میامی

در طول سخنرانی دراز وشدیداللحن که وین بخشی از دوربین Fucheck نیز به نام وین توسط نژادی و ضد همجنس تهمت.

او همچنین ادعا می شود رئیس سابق تیم SWAT در Hillsborough County, یک ادعا است که هم معلوم بود غلط است.

هنگامی که کارآگاهان جستجو Fucheck خانه ماه گذشته آنها در بر داشت نیروی دریایی گواهی, لباس, لباس, لباس, لباس و عکس او در لباس نظامی با توجه به میامی هرالد.

مهر و موم نیروی دریایی همین Shipley, ویرجینیا, که کمک می کند تا کشف مردم ادعا می شود خدمتگزاران گفت: به او گفته شد در مورد Fucheck چند سال پیش.

آشنایی او ارسال شده عکس های Fucheck در نیروی دریایی, یونیفرم, آن را فورا روشن است که او آن را تقلید می کنی او گفت هرالد.

“این همه عدم تطابق مانند او فقط آن را خریدم همه بازی های آنلاین,” او گفت:. “او است که لباس سفارشی ساخته شده است. او به پرداخت مقدار زیادی از پول برای آن سگ رفته چیز است.”

تفنگ Fucheck برگزاری بود تبدیل به یک BB gun.

محلی 10

شیپلی به این روزنامه گفت: او سعی کرد برای مقابله با Fucheck در سفر به فلوریدا چند سال پیش اما نمی توانستم او را پیدا کنید.

همچنین به نظر می رسد که Fucheck شکسته ممکن است یک دولت قانون با داشتن یک پلاک تعیین شده برای بنفش قلب گیرندگان.

به منظور دریافت که پلاک یکی به ارسال مدارک نظامی به وزارت فلوریدا بزرگراه ایمنی و وسایل نقلیه موتوری.

Fucheck باقی مانده زندانی به اتهام تشدید حمله با تعصب. اگر محکوم به 15 سال زندان.

  • ادامه مطلب:
  • Ibram X. Kendi می گوید خواندن ضد نژادپرستی کتاب برای کودکان یک شروع خوب است اما پدر و مادر می تواند انجام بیشتر
  • 2 نفر گرفتار در دوربین خرابکاری یک زندگی موضوع نقاشی دیواری در کالیفرنیا خواستار آن ‘یک چپ دروغ’
  • Alicia Keys گفت: او مادر سفید بود که اغلب به اشتباه به مدیر خود را زمانی که او شروع به کار خود را
  • ‘قدرت سیاه, سیاه عشق’: ویدئو نشان می دهد به شدت مسلح سیاه معترضان راهپیمایی از طریق گرجستان, سنگ, کوه, پارک, خواستار یک مؤتلفه کنده کاری برداشته شود

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de