امیلیا کلارک قلم نامه به پزشکان که به او کمک کرد تا پس از آنوریسم مغزی

برای همیشه سپاسگزار. امیلیا کلارک مشترک قدردانی خود را برای متخصصان مراقبت های بهداشتی است که کار را برای صرفه جویی در زندگی خود را پس از آنوریسم مغزی را بترساند.

در یک کتاب جدید ویرایش توسط آدام کی به نام عزیز NHS: 100 داستان به می گویند با تشکر از شماکه 33 سال از بازی تاج و تخت آلوم گذراند نامه ای برای تیم پزشکی که به او کمک کرد تا از طریق تلاش و زمان.

“خاطرات من را نگه عزیزترین هستند آنهایی که با ترس: پرستاران و پزشکان من می دانستم که با نام وقتی که در هفته پس از اولین مغز خونریزی ما به تماشای گذر زمان و عبور از بيماران ویکتور Horsley بخش در بیمارستان ملی برای مغز و اعصاب و جراحی مغز و اعصاب در ملکه میدان لندن” او می نویسد: در این کتاب که بازدید قفسه های روز پنج شنبه, جولای 9. “پرستار که پیشنهاد — پس از هر کس دیگری در A&E تلاش برای یافتن پاسخ زمانی که من برای اولین بار اعتراف کرد که شاید فقط شاید من باید یک اسکن مغز. او زندگی من را نجات داد.”

Emilia Clarke Pens Open Letter to Healthcare Workers Who Saved Her Life After Her Brain Aneurysm
امیلیا کلارک در مراسم چارلز Finch & Chanel قبل از آغاز شام در Loulou را در لندن در فوریه 1 سال 2020 است. جیمز Veysey/شاتر

کلارک پس از آن ابراز بیهوشی “که به طور معجزه آسایی از من نگه داشته شده giggling” در حالی که توضیح آنچه اتفاق می افتد به مغز او و جراح “که مهارت تفکر سریع و تعیین خالص زندگی من را نجات داد.” انگلیسی ستاره قدردانی خود را برای پرستاران که “وزن بدن با مراقبت و عشق وقتی که من نمی تواند راه رفتن و یا نشستن” و پاک کننده ها که “mopped طبقه زمانی که من لگن بیمار به زمین افتاد.” در نهایت او به لطف آشپز که “من ساخته شده ماهی در سس سفید با نخود هر روز با وجود این که یک کودک غذا.”

در پایان از او صمیمی حرف Clarke تشکر پرستار است که اجازه داده او را به ماندن در اتاق بیمارستان با او هنگامی که دیگر بستگان بیماران خواسته شد تا منطقه را ترک می کنند. “در تمام لحظات در طول این سه ماه من, نه, همیشه, واقعا, تنهایی,” او اضافه شده است.

که من قبل از اینکه شما بازیگر برای اولین بار نشان داد که او دچار دو مغز آنوریسم در یک 2019 مقاله برای نیویورکر. بهداشت و درمان حوادث اتفاق افتاده در اوایل فصل بازی تاج و تخت که در طی آن او در ابتدا معتقد بودند چیزی اشتباه بود در حالی که از اتمام تمرین با مربی او در فوریه 2011. او “احساس به عنوان اینکه یک باند الاستیک بودند فشردن” در مغز او.

پس از منتقل شدن به بیمارستان, او تشخیص داده شد با subarachnoid خونریزی. کلارک پس از آن قرار گرفتند “تهاجمی” جراحی مغز روش. اما او بعدا دچار آفازی که باعث شد او را به طور موقت فراموش کرده ام نام او و رهبری او را به ترس او هرگز بهبود می یابند.

هر چند آفازی تنها یک هفته به طول انجامید او آموخته است که دو سال بعد که او رنج می برد یکی دیگر از مغز آنوریسم در حالی که تحت اسکن مغز. بهداشت و درمان کارگران عمل در او دو بار برای حل و فصل این موضوع با عمل جراحی دوم از طریق جمجمه او.

“بازیابی شد و حتی دردناک تر از آن شده بود پس از عمل جراحی,” او توضیح داد در آن زمان است. “من به عنوان اگر من تا به حال شده است از طریق یک جنگ وحشتناک تر از هر که Daenerys تجربه کرده است.”

یک روز پس از آشکار تجربه کلارک ابراز “میلیون با تشکر از شما” در یک Instagram تصویری به “هر کس که به عنوان خوانده شده و به اشتراک گذاشته شده و فرستاده و دوست دارم برای من داستان است.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de