جنیفر لوپز ژوئیه 4 لباس شنا سبک می تواند شما را برای کمتر از $30

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

جنیفر لوپز. خواننده, بازیگر, خالص, fashion icon. ما با وسواس تقریبا همه چیز او می کند و ما باید به هر دلیلی می شود. از استادان ستاره است که واقعا یکی از یک نوع است. این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم تقلید از سبک او ،

یکی نگاه ما کاملا می پرستمش لوپز در یک تکه لباس شنا. ما دیده ایم راک سبک در وقت و زمان دوباره و هر بار ما تبدیل شدن به حتی بیشتر الهام گرفته از گذشته است. راستش هنوز هم نمی تواند حتی بیش از این نئون صورتی لباس شنا او به ساحل با در حال حاضر نامزد الکس رودریگز یک زن و شوهر از سال پیش در حالی که جشن 4 جولای. او کامل پرنیان با یک کلاه آفتابی و عینک آفتابی حفاری این گروه را به عنوان یک کلاسیک در ذهن ما برای همیشه لطفا برای. ما در حال انجام صرفا توصیف هر چند ما در حال آماده به لباس شنا خود را به سبک خود ما!

آن را ببینید!

دریافت Dixperfect 80s در یکپارچهسازی با سیستمعامل/90s الهام برش بالا و پایین پشت یک تکه لباس شنا

این Dixperfect لباس شنا, واقعی خریداران مورد علاقه و نسخه صورتی است که همه ما J. Lo رویاها به حقیقت می پیوندند. “بیایید با صدای بلند” او خواند و بنابراین ما در حال گرفتن این حروف درشت چشم نواز قطعه و هدف قرار دادن ساحل!

این لباس شنا برش دقیقا چه تمام مورد علاقه خود را ستارههای آن را دوست دارم این روزها. وجود دارد یک حرکت شبیه چمچه زنی یقه و کمر دارای گونه های برامده پایین و بالا پا که elongates شما در حالی که چاپلوس دور کمر خود را. کمی از پوست peeps در سمت قفسه سینه بیش از حد. آن را مغناطیسی و فقط کمی risqué, اما نه به اندازه کافی است که شما همیشه احساس overexposed. این صف بیش از حد!

آن را ببینید!

دریافت Dixperfect 80s در یکپارچهسازی با سیستمعامل/90s الهام برش بالا و پایین پشت یک تکه لباس شنا

در حالی که ما به طور جدی به عشق ورزیدن نئون صورتی سایه — و این دقیقا مانند J. Lo را — دیگر وجود دارد رنگ ها و الگوهای در دسترس بیش از حد در مورد شما می خواهم چیز دیگری ترجیح می دهند و یا می خواهید به انتخاب کردن چند. برای جامدات, شما, سیاه, نئون سبز و سفید و قرمز و آبی و بیشتر برای الگوهای شما یک زن و شوهر از مار چاپ پلنگ, گل, لیمو, ببر و راه راه!

این لباس شنا ساده است و حداقل و در عین حال از آن خواهد شد جدی showstopper بر زمان بعدی شما باید با انگشتان پای خود را در شن و ماسه و یا زمانی که خود را, فلیپ فلاپ ضربه, رابطه جنسی در یک استخر. شما حتی می توانید آن را می پوشند به عنوان یک bodysuit زیر شورت, شلوار یا دامن! به ما می گویند برو برای آن!

آن را ببینید!

دریافت Dixperfect 80s در یکپارچهسازی با سیستمعامل/90s الهام برش بالا و پایین پشت یک تکه لباس شنا

سبک شما نیست ؟ چک کردن بیشتر از Dixperfect اینجا و فروشگاه دیگر یکی از قطعات موجود در آمازون در اینجا! دیدن همه آمازون معاملات روزانه در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de