اتصال با بچه ها! Kourtney Kardashian مشترک راهنمایی های او برای پیوند با او و Scott Disick‘s سه فرزند به عنوان یک مادر کار.

“من همیشه سعی مطلق من بهترین زمانی که من با بچه های من نمی شود در گوشی من به آنچه انجام می دهیم و باید آن لحظات که در آن شما به دنبال در چشمان یکدیگر و اتصال به” Keeping Up With the Kardashians ستاره, 41, گفت وگ سعودی از ماسون, 10, پنه لوپه, 7 و سلطنت 5 در ماه جولای/آگوست پوشش داستان منتشر شده در شنبه, جولای 7.

“من معمولا یک روز در آخر هفته که در آن ما هیچ برنامه ما اویختن در خانه در خواب یا عرق” را پوش خالق توضیح داد. “ما در خواب. من می خواهم نمی شود در یک برنامه را در آن روز. … برای سال های من که در, که در آن من می توانم بگویم هیچ و مرزهای تعیین شده.”

Kourtney Kardashian Stays Present With Three Kids Mason Penelope Reign
Mason, سلطنت, Kourtney Kardashian, و پنه لوپه. حسن نیت ارائه میدهد از Kourtney Kardashian/Instagram

واقعیت ستاره نیز “دو جلسه[s]” از درمان در هر هفته.

در نوامبر 2019 در لس آنجلس بومی نشان داد او را یک گام به عقب از خانواده اش E! نشان می دهد به صرف زمان بیشتری را با نوزادان خود را.

“من فقط تصمیم به صرف زمان بیشتری را به عنوان یک مادر و قرار دادن بیشتر از من انرژی وجود دارد,” دانشگاه آریزونا فارغ التحصیل گفته سرگرمی امشب در آن زمان است. “اما من نمی گویم خداحافظ. من فکر می کنم شما می خواهید برای دیدن بیشتر از آن را در فصل جدید, فصل 18. آن را پخش نشده است اما آن را در حال فیلم برداری شده است.”

Kourtney Kardashian Vogue Arabia Cover July August 2020
Kourtney کارداشیان بر روی جلد ووگ سعودی ژوئیه/اوت سال 2020 است. Arved Colvin-اسمیت/رواج سعودی

Khloé Kardashian گفت: در آن زمان که او را “خانم” داشتن خواهر بزرگتر فیلم اضافه کرد: “ما عشق Kourtney … هر آنچه که او تصمیم به انجام. من احساس می کنم آن را مانند یک درب گردان بنابراین Kourtney ممکن است ترک در این هفته [اما] او خواهید بود. همه آنها می آیند.”

Kourtney Kardashian Stays Present With Three Kids Penelope Reign
Kourtney Kardashian, پنه لوپه و سلطنت. حسن نیت ارائه میدهد از Kourtney Kardashian/Instagram

به عنوان برای کیم کارداشیاناو شوخی که او و انتقام بدن میزبان 36 می تواند ستاره در یک spinoff سریال به جای. “فقط کیم و Khloé را کالاباساس” این KKW زیبایی خالق 39 گفت: خروجی. “که می شود شگفت انگیز است. ما زندگی می کنند می توانند در محل سکونت با همه بچه های ما و ببینید که چگونه از آن می رود.”

Kourtney و Disick, 37, تقسیم در سال 2015 شده اند و coparenting بچه های خود را از زمان.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله