مسکو یک روز درست با مغلوب ساختن پیشی جستن آتش بازی در Mt. روسیه-بیشتر


تام برنر/ایسنا

کرملین کنترل دولت روسیه رسانه ای مجموعه ای را به غلغلک دادن رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن شکننده نفس در حال سقوط در میان رتبه های بعد از خود را پر باد ظاهر در کوه راشمور در روز جمعه.

ذکر است که آمریکا از دولت قبلا به ایده او ممکن است برجسته در کنار واشنگتن, Jefferson, تدی روزولت و آبراهام لینکلن, روسیه, با وزیر امور خارجه رسانه های کانال Rossiya-1 پخش یک گرافیک از مغلوب ساختن پیشی جستن لیوان سمت راست وجود دارد در کوه در کنار آنها است.

با توجه به اشارات مکرر در رسانه های دولتی به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مسکو اچ حتی مسکو را “عامل” در کاخ سفید شاید کرملین می خواهم برای دیدن این بنای تاریخی تغییر نام کوه روسیه ،

اما وجود نشانه هایی در شنبه, جولای 4, که, در حال حاضر, تهمت و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در حال تلاش برای نگه داشتن خود را دیرینه bromance در بررسی حداقل جایی که ثبت رسمی نگران است.

پوتین با ارسال تلگراف تبریک رئیس جمهور ایالات متحده, Donald J. Trump در آمریکا روز استقلال. حرکت جالب. اجتناب از تماس تلفنی پوتین همچنین اجتناب از هر گونه فشار مستقیم به آدرس گزارش در مورد کرملین پرداخت مستقیم به طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی و نیروهای ائتلاف در افغانستان است.

قبل از به فضل نشت جاری شدن سیل در خارج از ایالات متحده هوش جامعه تماس های بین تهمت و پوتین تبدیل شده بود غیر منتظره مکرر اما کسانی که آیات قرار دادن ترمز در ریاست جمهوری پچ پچ.

مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از کوه راشمور رویداد به Sic حامیان در ‘بد’ معترضان

مغلوب ساختن پیشی جستن—که حداقل به عنوان تمایلی به پوتین برای بحث در مورد این ماده نیز اجتناب تلفنی به او تبریک می گویم در روسیه کشور رای برای اصلاحات قانون اساسی که اطمینان پوتین در روسیه انتخابات ریاست جمهوری برای زندگی است.

کرملین توصیف رای به عنوان یک “پیروزی رفراندوم” نشان دادن اعتماد به نفس در سراسر کشور در پوتین. اما تنها تعداد انگشت شماری از رهبران خارجی به نام برای تبریک و آنها به عنوان زنگ زد در از روسای جمهور ازبکستان و قزاقستان و تاجیکستان و آذربایجان و اوستیای جنوبی برداشت از پوتین به عنوان pariah برای زندگی تنها به اوج.

در حالی که تهمت بود به احتمال زیاد با توجه به یک “نمی تبریک می گویم” ورودی از امنیت ملی مشاوران قدیمی Chekist پوتین قطعا می تواند خواندن بین خطوط. پس از همه تهمت بدنام در زمان پوتین در هلسینکی را تکذیب کرد روسیه ثابت دخالت در انتخابات آمریکا اساسا رها پایگاه های آمریکا در سوریه به نفع روسها به شمردن عموم و divisively با ایده re-اعتراف روسیه به G8 و تهدید به حذف نزدیک به یک سوم از نیروهای ایالات متحده از آلمان—a midsummer night’s dream برای پوتین.

مغلوب ساختن پیشی جستن-محور فاکس نیوز و ایران با پیروی از رهبری آمریکا pro-رئیس جمهور روسیه تان شدیدا از صحبت کردن امتیاز است که به طور فزاینده ای به نفع کرملین. خارجه روسیه در رسانه ها پخش کرده به طوری که بسیاری از Tucker Carlson نظرات که میزبان روسیه است و دولت برنامه تلویزیونی 60 دقیقه Evgeny پوپوف عشق توصیف کارلسون به عنوان “عملا ما شرکت میزبان.”

به همین ترتیب به جای concocting خود تفرقه تبلیغات TASS به سادگی به نقل از Devin Nunes و مایک Pompeo هر دو آنها به دنبال پیدا کردن و مجازات leakers که در معرض کرملین ادعا نقدی برای جان برنامه به جای تنبیه روسیه برای قرار دادن یک قیمت بر روی سر از سربازان آمریکایی.

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله