پورتلند پلیس دیدن 240 درصد افزایش سالانه در ماه جولای در آمریکا


پورتلند پلیس را در پاسخ به 17 تیراندازی تا کنون در این ماه 240 درصد افزایش می دهد زمانی که این شهر دیدم پنج نفر در همین بازه زمانی در سال گذشته این اداره روز دوشنبه اعلام کرد.

یک تیراندازی در اوایل این ماه مجروح شدن یک مرد در حالی که یکی دیگر منجر به یک کودک نوزاد قرار دادن صرف گلوله در دهان او پلیس را نشان داد. در یک بیانیه پورتلند رئیس پلیس چاک Lovell به نام اسپایک “نگران کننده است.”

“خشونت اسلحه منفی اثرات هر کس در جامعه ما و افزایش ما شاهد نگران کننده است,” او گفت:. “به عنوان یک جامعه ما باید گرد هم می آیند برای ارسال پیام است که تیراندازی در شهر ما غیر قابل قبول است.”

پورتلند است مواجه هفته از ناآرامی های پس از مرگ جورج فلوید است. بیش از آخر هفته پلیس اعلام کرد یک شورش پس از یک مجسمه برنزی تجلیل اورگان پیشگامان راه اندازی شد به آتش کشیده خارج از این شهر مرکز عدالت. چهارم جولای مشخص شده این شهر 38 روز متوالی از ناآرامی های مدنی.

رئیس پورتلند پلیس اتحادیه منتشر شده خود را در بیانیه ای در روز دوشنبه دعوت از مقامات به عمل آورند.

“به عنوان شورش ادامه آن همگان روشن است که این است که دیگر در مورد جورج فلوید عدالت اجتماعی یا پلیس اصلاحات” پورتلند Police Association جمهور Daryl ترنر گفت. “این است که در مورد گروهی از افراد قصد ایجاد صدمه هرج و مرج و تخریب توسط شورش, غارت شروع آتش سوزی و پرتاب سنگ و بطری, گچ, ادرار و مدفوع در صلح آمیز معترضین و همچنین پلیس است.”

ماه گذشته معترضان اقدام به راه اندازی یک “منطقه خودمختار” در پورتلند مروارید منطقه در نزدیکی یک ساختمان که در آن شهردار تد ویلر بنا به گزارش ها زندگی می کند اما مانع توسط پلیس.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • پورتلند پلیس به سرعت تعطیل ‘خودمختار منطقه’ خارج از خانه شهردار
  • سیاتل شهردار می گوید شهر حرکت خواهد کرد برای از بین بردن اعتراض های مستقل منطقه’ پس از بازگشت به عقب در آمریکا
  • پلیس در حال بررسی معترضان پس از رویارویی با مسلح سنت لوئیس مالکان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de