سناتور جمهوری خواه Grassley به جست و خیز حزب کنوانسیون با توجه به ویروس نگرانی

کمیته مالی سنا جلسه در سال 2020 تشکیل پرونده فصل و IRS COVID-19 بازیابی در کاپیتول هیل

توسط جارت Renshaw

نیویورک (رویترز) – سناتور چاک Grassley جست و خیز جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی ریاست جمهوری در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ماه اوت با توجه به coronavirus نگرانی سخنگوی سناتور را تایید کرد روز دوشنبه.

86-year-old جمهوری خواه آیوا به حضور هر یک از طرفین کنوانسیون از او برای اولین بار انتخاب به سنا در سال 1980. او تصمیم به سفر به فلوریدا برای این رویداد را سال تأکید گسترده تر نگرانی ها در مورد برگزاری تجمع جرم به عنوان coronavirus موارد وجود افزایش است.

“من قصد ندارم برای رفتن به دلیل ویروس وضعیت” Grassley به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه با توجه به گزارش در Des Moines ثبت نام کنید.

بخش عمده ای از کنوانسیون حزب جمهوری خواه بود نقل مکان کرد و از کارولینای شمالی پس از دولت دموکراتیک فرماندار Roy کوپر را متعهد به اجازه می دهد کامل کنوانسیون به دلیل نگرانی های همه گیر.

برخی از 330 نمایندگان را در سفر به Charlotte, North Carolina در اوت. 22-24 به نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان کاندیدای جمهوری خواه را در حزب دموکرات جو بایدن در Nov. 3 انتخابات. بیش از 2000 نفر باقی مانده نمایندگان انجام خواهد شد تشریفاتی رای در Aug. 24-27 در جکسون ویل فلوریدا برای تایید نامزدی با توجه به کمیته ملی حزب جمهوری خواه.

تصمیم به نقل مکان به فلوریدا ساخته شده قبل از دولت اخیر سنبله در coronavirus موارد که رشد کرده اند از 667 موارد جدید در تاریخ 1 ژوئن به بیش از 10 ، 000 مورد جدید در روز دوشنبه.

دولت دیده می شود بیش از 200 ، 000 مجموع عفونت و 3,730 مرگ و میر ناشی از دوشنبه.

این RNC برنامه ای برای ساختن coronavirus تست در دسترس به تمام شرکت کنندگان است اما بحث اینکه آیا در این تست الزامی است.

(گزارش شده توسط جارت Renshaw; ویرایش توسط کالین جنکینز و شفق قطبی الیس)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de