Ryan Seacrest: آن را ‘سخت’ به صحبت در مورد احساسات پس از Shayna تیلور تقسیم

داشتن به معایب خاص خود را. Ryan Seacrest بستری او مشکل آسیب پذیر بودن در مورد احساسات خود را یک هفته پس از او و Shayna تیلور به نام آن واریز شده و برای بار سوم.

“این یک تعمیم اما من آن را بخوانید. من آن را ایجاد کنید. من فقط انتقال,” رادیو, شخصیت, 45, شروع یک بخش در دوشنبه, جولای 6, قسمت On Air With Ryan Seacrest. “آنها می گویند مردان می توانند در زمان پیدا کردن آن به چالش کشیدن برای به اشتراک گذاشتن احساسات خود را آشکارا. … [cohost] Patty [رودریگز] و من — نه Patty و من پتی [شریک] و من — گاهی اوقات پیدا کردن آن دشوار کردن هوا. در هوا بدون مشکل که خیلی عجیب و غریب است.”

ما هفتگی تایید کرد در تاریخ 29 ژوئن که بت آمریکایی میزبان و تیلور 28 تقسیم یک بار دیگر در اوایل سال جاری پس از هشت سال با هم.

Ryan Seacrest Its Tough to Talk About Emotions After Shayna Taylor Split
Ryan Seacrest و Shayna تیلور. شاتر (2)

“رایان و Shayna تصمیم خود را پایان دادن به رابطه عاشقانه دوستانه چند وقت پیش در” یک هرزه برای Seacrest گفت. “آنها باقی می ماند دوستان خوب یکدیگر را بزرگترین حامیان و همیشه گرامی وقت خود را با هم به عنوان یک زن و شوهر.”

اخبار سابق زن و شوهر فروپاشی آمد و مدت کوتاهی پس از گرجستان بومی را باز کرد تا در مورد تاریخ خود را از یو پی اس و فراز زندگی با مدل. “من فقط می خواهم بگویم خوشحال سومین سالگرد به Shayna,” او گفت: ممکن است در طول یک قسمت از زندگی کلی و رایان. “ما این بار سوم با هم. بنابراین ما بدست هم شکسته بدست هم شکسته است. این شماره 3 از با هم بودن. … گوش دادن هیچ چیز را کامل است. شما فقط سعی در نگه داشتن تا زمانی که شما حق آن را دریافت.”

یک روز پس از تقسیم او از دیرین میزبان تلویزیون عناوین ساخته شده, تیلور به او در زمان Instagram داستان های به اشتراک گذاری الهام بخش نقل قول در مورد تغییر است.

“شما هرگز نیاز به متقاعد کردن فرد مناسب برای شما را دوست دارم. مهم نیست که چه شما نمی توانید آنها را تغییر دهید آنها را به انجام کار و یا آنها را به ارتکاب به شما اگر آنها آماده برای نشان دادن” این نقل قول به عنوان خوانده شده. “تغییر باید الهام گرفته از درون و اقدامات همیشه بلندتر از کلمات است.”

Seacrest و تیلور شروع به دوستیابی در سال 2013 و تقسیم برای اولین بار یک سال بعد. در سال 2016 جفت تصمیم خود را عاشقانه دیگر سعی کنید تنها به بخشی از راه دوباره در ماه فوریه 2019. بعد از آن که در سال Seacrest نشان داد او در آوردن تیلور به خانواده اش جشن شکرگزاری تایید آنها را به عقب با هم.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de