سابق گارد ملی سرهنگ عذرخواهی کرد اما حفظ خواهد کرد او استاد کار گفت: پس از آزار و اذیت جنسی است, ‘قیمت برای پذیرش زنان در ارتش


بتسی تجهیز یک مدرس دانشگاه و عضو سابق ویسکانسین هوایی گارد عذرخواهی کرد برای او نظرات در Facebook گروه مورد قتل ونسا Guillén, a 20-year-old سرباز.

دانشگاه ویسکانسین فورت هود

  • بتسی تجهیز یک مدرس در دانشگاه ویسکانسین-میلواکی و بازنشسته عضو ویسکانسین هوایی گارد عذرخواهی برای نظرات خود را در Facebook در یک مقاله خبری در مورد قتل عام سرباز ارتش ایالات ونسا Guillén.

  • تجهیز نوشت که “آزار و اذیت جنسی است قیمت ورود زنان به خوبی اوله پسر باشگاه” و “اگر میخوای گریه مانند یک برف ریزه در مورد آن میخوای پرداخت قیمت.”

  • دادخواست برای حذف تجهیز به عنوان یک مدرس دانشگاه از UWM است انباشته بیش از 135,000 امضا اما دانشگاه گفت: “دلایل قانونی” در مورد حق آزادی بیان نمی خواهد اجازه دهید آن را آتش او را.

  • تجهیز نوشت که نظرات خود را خارج از متن گرفته شد و او به معنای به یک “صدا” به مضر پیام است که زنان در معرض هستند و به نقطه ای از “فرهنگ آزار و اذیت جنسی.”

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک استاد دانشگاه و سرهنگ بازنشسته در ویسکانسین هوایی گارد ملی عذرخواهی کرد اما کار خود را نگه دارید و پس از نظرات او در Facebook گروه جمعه مورد آزار و اذیت جنسی اتهامات وارد شده توسط یک پس از به قتل یک سرباز شده و منتشر شده در رسانه های اجتماعی.

به عنوان Milwaukee Journal Sentinel گزارش بتسی تجهیز یک دیرین مدرس در دانشگاه ویسکانسین-میلواکی (UWM) و بازنشسته ویسکانسین هوایی گارد سرهنگ ساخته شده نظرات به یک مقاله خبری در مورد مرگ Spc. ونسا Guillén, یک سرباز در فورت هود در تگزاس که در تجزیه بدن کشف شد توسط ارتش محققان هفته گذشته است.

ویدیو های مرتبط: چگونه ارتش ایالات متحده آمد تا با آن درود می فرستم

“شما بچه ها شوخی،” تجهیز نوشت: در دیدگاه یک مقاله خبری در مورد Guillén قتل در Facebook گروه برای جانبازان. “آزار و اذیت جنسی است قیمت ورود زنان به خوبی اوله پسر باشگاه. اگر میخوای گریه مانند یک برف ریزه در مورد آن میخوای پرداخت قیمت.”

Guillén, 20, تا به حال قبل از ناپدید شدن او گزارش گفته او اعضای خانواده مورد آزار و اذیت جنسی او با تجربه با توجه به اخبار CBS. Guillén رفت از دست رفته در پایگاه فورت هود در تگزاس در آوریل 22 و جزئی باقی مانده که داشت تجزیه و سوخته شدند و در ژوئیه 1. Guillén گم شده بود برای بیش از دو ماه با توجه به گزارش.

با توجه به ایسنا پلیس شناسایی سرباز آرون دیوید رابینسون به عنوان یک مظنون در مرگ او. Cecily اگویلار دو لا فرانترا یک 22 ساله غیر نظامی از جامعه در نزدیکی فورت هود متهم شد او اتهام دخالت در پنهان Guillén بدن. اگویلار دو لا فرانترا اعتراف کرده و گفته محققان رابینسون کشته Guillén توسط بارها و بارها قابل توجه او را با یک چکش در فورت هود در آوریل 22, با توجه به گزارش.

جان رابینسون با خودکشی هنگامی که مواجه با مقامات در جولای 1, با توجه به گزارش.

تجهیز گفت: او در نظر گرفته شده خارج از چارچوب

در بیانیه ای در روز یکشنبه گفت: تجهیز او در نظر گرفته شد خارج از متن و نوشته شده بود به یک “صدا” به مضر پیام است که زنان در معرض و آنچه او به نام “فرهنگ آزار و اذیت جنسی” بود و در تلاش برای پاسخ به فرد دیگری نظر در مورد “چگونه” و “چرا” Guillén کشته شد.

“پیام دریافت ما از فرهنگ است که نه تنها شما را از رنج می برند آزار و اذیت جنسی, اگر شما کردن در مورد آن شما را رنج می برند و حتی بیشتر” تجهیز مدرس ارشد در UWM از اطلاعات مطالعات نوشت: با توجه به Milwaukee Journal Sentinel.

او افزود: “از آنجا که آن را فقط آزار و اذیت جنسی. که فقط آغاز است. پس از آن می آید دردناک تصمیم گیری در مورد گزارش. یا نه گزارش. فشار اعمال شده توسط دوستان که در مورد آن می دانیم و فقط می خواهید برای کمک به. نیاز به در نهایت ایستادن به آن فرهنگ از آزار و اذیت جنسی را در خود.”

تجهیز بلافاصله پاسخ به خودی درخواست برای نظر.

تجهیز که بازنشسته شد در سال 2017 پس از گذراندن 23 سال در نیروی هوایی, نیروی هوایی ذخایر و گارد ملی هوایی گفت: Milwaukee Journal Sentinel که او خودش را به حال شده است از نظر جنسی مورد آزار و اذیت در حالی که خدمت در ارتش است.

در بیانیه ای که به Facebook به گارد ملی ویسکانسین به نام تجهیز اظهارات “بی مزه و حساس است.”

 

“است که فرد را از نظرات و رفتار ناسازگار با ارزش های ما به عنوان یک سازمان و ما چشم پوشی نمی کند و آنها را در هر راه. و در حالی که ما نمی توانیم تنظیم سخنرانی های اعضای سابق سازمان ما به عنوان یک سازمان ما به طور کامل متعهد به حصول اطمینان از ایمنی از سربازان ما و سربازان” آن گفت:.

دانشگاه ویسکانسین-میلواکی گفت: آن را نمی تواند از نظر قانونی خاتمه تجهیز برای ‘منفور’ نظر

با وجود رشد حمایت ختم از جمله Change.org طومار که به دست آورده بیش از 135,000 امضا پس از آن ارسال شده در جمعه دانشگاه ویسکانسین – میلواکی در بیانیه ای گفت: یکشنبه این نمی تواند پایان اشتغال خود را با مدرسه با توجه به “دلایل قانونی.”

“قانونی وجود دارد دلیل UWM نمی تواند آتش خانم تجهیز برای رسانه های اجتماعی پست به برخی از آنها خواستار” به مدرسه در بیانیه ای گفت:. “این نوع از آزادی بیان توسط متمم اول قانون اساسی به عنوان UWM نمی تواند تنظیم خصوصی گفتار از کارکنان آن است.”

آن را به نام او نظر “منفور” و گفت که آنها “وحشتناکی در تقابل با UVM ارزش.”

“UWM هیچ وجه اغماض خانم تجهیز نظرات و ما را در درک و همدردی با خشم و نگرانی ما در حال شنیدن” آن گفت:.

آن افزود: “UWM مفتخر است به عنوان بزرگترین مربی کهنه سربازان در ایالت ویسکانسین و می ایستد در همبستگی با کسانی که مخالف خشونت علیه زنان و مشتاقانه در انتظار عدالت برای SPC Guillén و خانواده اش.”

ادامه مطلب:

یک فردریک داگلاس مجسمه در شمال ایالت نیویورک تخریب شد در سالروز آخر هفته خود روز استقلال بیان

2 نفر گرفتار در دوربین خرابکاری یک زندگی موضوع نقاشی دیواری در کالیفرنیا خواستار آن ‘یک چپ دروغ’

7 مردان بودند پس از دستگیری به پلیس گفت: آنها با کف دست یک خانواده با نژادی تهمت و نازی سلام در اورگان ساحل

مغلوب ساختن پیشی جستن حملات نسکار و راننده بابا والاس در, عجیب و غریب, پرینت تماس طناب دار موجود در گاراژ یک ‘فریب’

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net