پکن گزارش های جدید کروناویروس موارد برای اولین بار پس از ظهور جدید خوشه

در مجموع 335 نفر آلوده شده اند از یک خوشه پدید آمده و در این شهر عظیم Xinfadi بازار عمده فروشی در اوایل ماه ژوئن است. — AFP/فایل

پکن: پکن روز سه شنبه گزارش صفر جدید کروناویروس موارد برای اولین بار پس از ظهور خوشه در چینی پایتخت در ماه ژوئن که باعث ترس از داخلی موج دوم.

در مجموع 335 نفر آلوده شده اند از یک خوشه پدید آمده و در این شهر عظیم Xinfadi بازار عمده فروشی در اوایل ماه ژوئن است.

خبر می آید که میلیون ها نفر از دانش آموزان در این شهر و سراسر کشور جمع آوری و در سالن امتحان را همه مهم ملی دانشگاه, آزمون ورودی, پس از چند روز پیگیری سلامت خود را.

پکن کمیسیون بهداشت گفت: این شناسایی تنها کسی بدون علامت مورد قبلی بعد که چین را شامل نمی شود در آن تعداد از تایید عفونت.

در حالی که مقامات چینی هنوز در حال بررسی علت این آخرین شیوع این ویروس شناسایی شده در تخته سفت استفاده می شود برای رسیدگی وارداتی ماهی قزل آلا در Xinfadi بازار باعث ممنوعیت خاصی واردات و افزایش موشکافی خارجی تامین کنندگان مواد غذایی.

پکن دولت را آزمایش کرده است بیش از 11 میلیون نفر برای COVID-19 پس از ژوئن 11 — تقریبا نیمی از جمعیت شهرستان را در انتخابات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

ساکنان اندود شده تا در گرمای تابستان در تست سالن در سراسر شهر در ماه ژوئن با صدها نفر از هزاران نفر از نمونه های جمع آوری شده در هر روز.

ترجمه مستندات در سراسر شهر شده اند کاسته در روزهای اخیر با زندگی مردم در مناطقی از شهر در نظر گرفته شود “کم خطر” در حال حاضر اجازه سفر آزادانه دوباره.

دسته اول از بیش از 5000 نفر قرنطینه برای اتصال به Xinfadi بازار خواهد بود سه شنبه منتشر شد, پکن, سخنگوی زو Hejian گفت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de