تولد دختر! دیدن Kourtney و اسکات دختر پنه لوپه بهترین عکس

لودگی و شیرین! Kourtney Kardashian , و , Scott Disick‘ثانیه پدر پنه لوپه حال رشد است سریع — اما پدر و مادر او شده اند و مستند خود را از دوران کودکی شروع می شود.

مینی Keeping Up With the Kardashians عضو بازیگران متولد شد و در ماه ژوئیه 2012, پیوستن به برادر بزرگتر میسون که وارد شده اند در سال 2009. او یک خواهر بزرگ در سال 2014 هنگامی که شده خالق و پس از آن او را دوست پسر خود را استقبال پسر دوم سلطنت.

یک منبع گفت:” ما هفتگی است که به طور انحصاری “کل کارداشیان/Jenner قبیله بود در بیمارستان و همه فوق العاده هیجان زده” هنگامی که پنه لوپه وارد شده است.

ما را شکست این خبر در نوامبر سال 2011 که کارداشیان و Disick انتظار داشتند. “من نه هفته, همراه,” واقعیت ستاره گفت: ما در زمان. “شما قرار است به 12 هفته به مردم بگویید, اما من احساس اعتماد به نفس.”

این خانه عروسکی نویسنده که بیدار Disick تا به او بگویید که ساعت 7 صبح پس از گرفتن یک تست حاملگی افزود: “آن بود که مانند ما در تلاش بودند. ما به نوعی فقط گفت: “اگر آن را به معنای آن خواهید بود.'”

کارداشیان جشن دخترش ورود قریب الوقوع ممکن است با یک دوش کودک با حضور 70 مهمان. “من هیجان زده به یک دختر بچه به یک تجربه جدید” باردار ستاره گفت: در یک قسمت از E! نشان می دهد در آن زمان است. “من واقعا هیجان زده برای ماسون نیست که در رقابت با یک برادر کوچک. بچه ها جدید خود را وسواس!”

هفت ماه پس از آنها استقبال سلطنت در دوباره خاموش-دوباره زن و شوهر به نام آن واریز شده برای وقتی که خوب Disick کشف شد گرفتن دنج با دوست دختر سابق خود را چوپان بارتولی در مونت کارلو. او پس از نقل مکان کرد با صوفیه ریچی.

وقتی که می آید به coparenting نیویورک بومی و Kardashian هستند جوانب مثبت. “من بسیار افتخار از محل ما به عنوان پدر و مادر به فرزندان ما در حال حاضر و همه کار ما قرار گرفتن در اینجا” مدل گفت: در فروردین ویدیو یوتیوب. “واقعیت این است که ما تلاش کرده ایم و این کار باعث می شود زندگی که خیلی بهتر است. من نمی توانستم تصور کنید که افزایش سه فرزند با کسی به من نمی توانستم صحبت می کنند به هر روز است.”

نگاهی به گالری زیر برای دیدن پنه لوپه از طریق سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de