لندن: انگلیس را روز شنبه به پرده مینی بودجه به kickstart اقتصاد بریتانیا امیدوار هزینه زیرساخت های سرمایه گذاری کمک خواهد کرد که ساخت راه خود را برای خروج از بحران ناشی از شیوع کروناویروس.

نخست وزیر بوریس جانسون عهد کرده است به “ساخت, ساخت, ساخت” در “زیرساخت های انقلاب” برای مدارس مسکن تعمیر و نگهداری جاده و حمل و نقل عمومی.

وزیر دارایی Rishi Sunak با توجه به ارائه خود را صرف برنامه های در 1130 به وقت GMT در حال حاضر با داشتن پرچم £3 میلیارد دلار ($3.7 میلیارد 3.3 میلیارد یورو) سرمایه گذاری سبز.

صدراعظم از خزانه داری ارائه خواهد شد £2 میلیارد دلار ($2.5 میلیارد 2.2 میلیارد یورو) کمک مالی برای خانواده ها به عایق بندی خانه و آنها را بیشتر در مصرف انرژی کارآمد.

بیشتر از 1 میلیارد پوند ($1.25 میلیارد 1 میلیارد یورو) است که ارائه شده برای بخش عمومی ساختمان از جمله بيمارستان ،

بریتانیا تا به حال بیش از 44,000 مرگ و میر در شیوع — بالاترین در اروپا — آید تپه فشار بر دولت برای رسیدگی به بحران است.

Sunak روز سه شنبه گفت: “بریتانیا از بهبود از شیوع آن را حیاتی ما همه چیز را در قدرت ما به پشتیبانی و حمایت از معیشت در سراسر کشور.

“ما خانه سبز اعطای نه تنها قطع خانواده’ صورتحساب با ساخت خانه های خود را بیشتر در مصرف انرژی کارآمد آن را نیز kickstart اقتصاد ما با ایجاد هزاران شغل سبز-و حمایت از کسانی که ماهر کسبه که آماده به کار است.”

این طرح بخشی نیز از بریتانیا در دراز مدت متعهد به کاهش انتشار کربن خالص به صفر تا سال 2050 به مقابله با تغییر آب و هوا.

علاوه بر این Sunak ممکن است اعلام کند قصد دارد به منظور کاهش تمبر است که وضع در معاملات املاک و مستغلات برای افزایش بازار املاک.

در عین حال او نمی رود برای تغییر بریتانیا اضطراری مشاغل احتباس طرح یا furloughing که بر اساس آن دولت می پردازد تا 80 درصد از حقوق و دستمزد برای کارگران بخش خصوصی.

Furloughing به پایان می رسد که در ماه اکتبر بخشی از یک سری از چند میلیارد پوند بسته برای کمک به کسانی که تحت تاثیر تاثیر شیوع این بیماری در بریتانیا.

“چهار ماه از آغاز coronavirus ما باید به آرامی و با دقت بازگشایی زیادی از اقتصاد ما و ما در حال حاضر می توانید شروع ملی ما را بازیابی” Sunak گفت: مجلس.

“در طول این بحران من بارها و بارها روشن ساخته است که در حالی که ما نمی تواند محافظت از هر کار ما را انجام خواهد داد همه ما می توانید مطمئن شوید که کسب و کار ما و مردم باید ابزار آنها نیاز به از طریق این و ظهور قوی تر در طرف دیگر.”

– مالی ‘سوراخ’ –

بریتانیا تحمیل یک مستند در سراسر کشور در تاریخ 23 مارس به توقف گسترش COVID-19 اما به تدریج شروع به کاهش محدودیت در این امید تقویت بیمار کسب و کار.

اخیر داده های رسمی نشان داد که بریتانیا بزرگترین فصلنامه انقباض بیش از 40 سال — در منهای 2.2 درصد — در ماه های ژانویه-مارس دوره است.

این داده ها شامل تنها اولین هفته از مستند و اقتصاددانان انتظار دارند که پس از آن آسیب به طور قابل توجهی بدتر برای سه ماهه دوم.

یکی دیگر از انقباض خواهد جای بریتانیا در ویژگی های رکود است.

بانک مرکزی انگلیس با پمپ نقدی محرک اقتصادی به ارزش £300 میلیارد برای سرپا نگه داشتن بریتانیا ویروس-آمار اقتصاد پس از بحران آغاز شده است.

کارشناسان برآورد کل هزینه دولت اقدامات اضطراری در همین حال اجرا می تواند به عنوان بالا به عنوان £300 میلیارد.

“به انگلستان شروع به ظهور به آرامی از مستند تمرکز در حال حاضر تبدیل به متصل کردن چشم ظاهر £300 میلیارد سوراخ چپ در انگلستان مالی توسط COVID-19” گفت: تحلیلگر تام سلبی در کارگزار سهام AJ بل.

“صدراعظم را به وزن تا تمایل خود را به kickstart اقتصاد پس از چرت زدن آن با نیاز به افزایش درآمد اضافی از طریق سیستم مالیاتی.

“قوی ریکاوری باید افزایش درآمد مالیاتی و کاهش مقدار صرف شده در منافع به طور خودکار بهبود دولت در ترازنامه.

“صدراعظم ممکن است تصمیم به frontload” اخبار خوب ” موارد در روز چهارشنبه به عنوان او تلاش می کند به kickstart اقتصاد-و صرفه جویی در مالیات nasties برای پاییز بودجه است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de