فلوریدا فرماندار وعده داده شده به انتشار خارجه روزانه COVID-19 بستری هستند. که هنوز هم اتفاق افتاده است.

میامی فلوریدا – ژوئیه 07: فرماندار فلوریدا ران DeSantis نشسته در کنار شهردار میامی-Dade Carlos A. Gimenez (R) صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد کوروناویروس برگزار شد در تابه بیمارستان های آمریکا در ژوئیه 07, 2020 در میامی فلوریدا. رژیم صهیونیستی. DeSantis صحبت در مورد افزایش تعداد COVID-19 نفر در ایالت فلوریدا.

جو Raedle/گتی ایماژ

  • فلوریدا باقی می ماند و یکی از چند متحده به انتشار اطلاعات در آن روزانه COVID-19 بستری هستند.
  • در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نادیده گرفته و سوالات در مورد زمانی که او را انتشار داده میامی هرالد گزارش شده است.
  • فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 7,361 جدید COVID-19 مورد در روز سه شنبه رای مثبت آزمایش خونتان به بیش از 19 درصد است.

  • خروش مرتبط شده است DeSantis’ زود تصمیم به بازگشایی, میله, رستوران ها و دیگر امکانات داخلی.
  • “هنگامی که همه چیز شروع به باز کردن و سهولت سپس ما حجم برداشت” دکتر مارک Supino یک پزشک در جکسون نظام سلامت در میامی گفت: کسب و کار خودی در هفته گذشته.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis امتناع می گویند چرا دولت خود را آغاز کرده است گزارش روزانه COVID-19 بستری رای با وجود زودتر امیدوار کننده برای انجام این کار میامی هرالد گزارش روز سه شنبه.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه DeSantis یک جمهوری خواه نادیده مستقیم دو سوال در مورد دیتا: یکی از هرالد و یکی دیگر از سی ان ان.

دفتر خود را نیز پاسخ نمی دهند به یک درخواست برای نظر از خودی کسب و کار.

پیش از آن در هفته دفتر فرماندار وعده داده شده به انتشار داده های روزانه بستری شدن در بیمارستان با توجه به هرالد که گفته می شود در اختیار دولت است آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان. آژانس می کند علنا گزارش تعداد تخت بیمارستان در حال حاضر در حال استفاده و تعداد کل COVID-19 بیماران مبتلا به این بیماری همه گیر آغاز شد.

“آنها نمی خواهد آن را رها مگر فشار افکار عمومی و یا طرح دعوی در دادگاه واصل” دولت ایالت خوزه خاویر رودریگز یک دموکرات مقاله گفت. “آن بدتر است.”

در مجموع بیش از 16,400 فلوریدا در بیمارستان بستری شده است با توجه به COVID-19 همانطور که از ژوئیه 7 و بیش از 3,800 فوت کرده اند.

این بیماری همه گیر در حال رشد نیز بدتر در کشوری که یک بار به عنوان یک کودک پوستر برای بازگشایی زود تصمیم گیری است که به نظر می رسد مربوط به تازه ترین خروش.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 7,361 جدید COVID-19 مورد در روز سه شنبه رای مثبت آزمایش خونتان به بیش از 19 درصد است. این گروه اظهار داشت: “هدف محدوده” کمتر از 10 درصد است. که آخرین دست آورد در ژوئن 20.

“هنگامی که همه چیز شروع به باز کردن و سهولت سپس ما حجم برداشت” دکتر مارک Supino یک پزشک در جکسون نظام سلامت در میامی گفت: کسب و کار خودی در هفته گذشته.

یک خبر نوک ؟ ایمیل این خبرنگار: [email protected]

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de