Gisele Bundchen Gushes بیش از او “کمی یوگا شریک’ دختر ویویان

مینی من! Gisele Bündchen نشان داد دختر او را ویویان یوگا تحول بیش از 6 سال گذشته در یک شیرین ادای احترام.

“من کمی یوگا شریک است در حال رشد بسیار سریع!” Bündchen, 39, نوشت طریق Instagram روز سه شنبه, جولای 7, در کنار یک عکس از یک کمی انجام یوگا در کنار او در سال 2013 و در سال 2020 است. “من او را دوست دارم بیش از کلمات می تواند بیان!”

این درس: مسیر من به یک زندگی معنی دار نویسنده مشترک side-by-side عکس از و شوهر, تام بردی‘s 7-year-old daughter انجام تطبیق ورزش به شمار از دو سال متفاوت است.

ویویان یک نوزاد در تصویر اول برای رسیدن به آسمان را در داخل خانه خود و در تلاش برای تجسم همان نگاه Bündchen واقعی یوگا حرکت می کند.

Gisele Bundchen Gushes Over Her Little Yoga Partner Daughter Vivian
Gisele Bundchen و ویویان حسن نیت ارائه میدهد از Gisele Bundchen/Instagram

دوم عکس های اخیر نشان دادن زن و شوهر جوانترین فرزند آنها نیز به اشتراک پسر بنیامین 10 — انعکاس مادر او را در برخواهد داشت کاملا. مادر دختر نیز با پوشیدن لباس های مشابه تمرین لباس در سال 2020 نسخه و باید موهای خود را در تطبیق topknots.

“من هیچ کلمه ای برای بیان چقدر من او را دوست دارم” سوپر اضافه شده است.

بردی, 42 که سهام ارشد پسر, جان, 12, با سابق , Bridget Moynahan, نظر همسرش, عکس, نوشته,, “Vivi را دوست دارد او … ❤️❤️❤️ و من بیش از حد !!!”

برزیل بومی اغلب آتش لحظات با دخترش که او برجسته در تولد ادای احترام به ویویان در ماه دسامبر.

“❤️Happy birthday my sunshine. من خیلی خوش شانس را به شما مادر” Bündchen نوشت: در آن زمان. “با تشکر از شما برای روشن هر روز از زندگی ما است. ما شما را خیلی دوست دارم!”

مادر دو مشترک دو عکس از خودش و او doppelgänger دختر از طریق Instagram برای روز های خاص. در یک تصویر جفت هستند و هر دو با پوشیدن لباس زرد لباس حمام و در را قفل طولانی نگاه یکسان است.

Bündchen پیوند لحظات را متوقف کند اما با ویویان. در طول بیماری همه گیر کوروناویروس او و بردی شده اند نگه داشتن بچه ها خود را نزدیک تر از همیشه است.

“این زمان اضافه هم چنین هدیه” یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در مورد خانواده قرنطینه زمان. “آنها در حال ساخت بیشتر از آن را در خارج از فصل و اولویت خانواده زمان قبل از آموزش واقعا لگد به دنده بالا برای تام.”

خودی افزود که پس از 11 سال از ازدواج کارفرمایی و مدل شده اند “حتی نزدیک در طول سال در حال باز و صادقانه با یکدیگر و با ارتکاب به یکدیگر و اولویت خانواده خود را.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net